Page 205 of 331
Re: Poděkování
Posted: 08:38 11. Jul 2012
by predyk
Díky Jarrimu za večerní kaša blato rozhovor

Re: Poděkování
Posted: 08:38 11. Jul 2012
by D_E_K_A
Já se také přidávám, ač pozdě. Naneštěstí mi včera přestal jít net a až do ranních hodin nešel. Zároveň se tím chci omluvit, že jsem jen tak zmizel.
Pro mě to byla epická zábava se zajímavými zvraty a snad i pro většinu ostatních.
Musím podotknout, že Mayino cvakání zuby a čelistí u nemrtvých nemá chybu a vždy mě to dostane.

Jen tak dál... good job
PS.: Mrzí mě, že se Firuil nepoddal, mohlo to být o to zajímavější...

Re: Poděkování
Posted: 22:21 12. Jul 2012
by Paulus
Děkuji Eriborovi a Desovi za dnešní hru. Byla......řekněme dosti poučná

Re: Poděkování
Posted: 22:22 12. Jul 2012
by Caehan
Díky Desovi a hraci Paula za dnešní hru!
Re: Poděkování
Posted: 23:31 12. Jul 2012
by LDamian
Děkuji za dnešní hru hráčkám a hráčům postav: Idril, Angwar Aurum, Comdin Poptávka, Aldeon Mahta a Ezdrix Nimbul. Byl to příjemný lov i celkově hra.
Re: Poděkování
Posted: 23:41 12. Jul 2012
by cukrik
LDamian wrote:Děkuji za dnešní hru hráčkám a hráčům postav: Idril, Angwar Aurum, Comdin Poptávka, Aldeon Mahta a Ezdrix Nimbul. Byl to příjemný lov i celkově hra.
já také chci poděkovat, jak se sejde více hráčů hned je z toho výtečná zábava. Díky všem zúčastněným za příjemný večer

Re: Poděkování
Posted: 00:58 13. Jul 2012
by D_E_K_A
Divná banda..., ale ano, dobré to bylo.

Re: Poděkování
Posted: 12:05 13. Jul 2012
by XŠevyX
Chci poděkovat Abshintorixovi za vytvoření topicu s Fantasy obrázky. Jsou tam opravdu povedené kousky

Re: Poděkování
Posted: 23:48 14. Jul 2012
by Prasokralik
Kurňa to byl hukot. muselo to dát tolik práce, tak díky domácí Medvědi. Obzvlášť černej sniper byl bezvadnej a hlášky když jsme konečně vylezli ven od jednoho ze specialistů na povrchu "Tudy černá huba neprojde, lučistníci!" byla epická.
Tak díky.
Re: Poděkování
Posted: 00:04 15. Jul 2012
by Nalkanar
Díky, asi to muselo dát práci. Mrzí mě, že mi nevyšly přípravy, kdy jsem si předem kreslil symboly do tunelů na případné "velekouzlo".

Nicméně celkem fajn.
Hlášek padlo více (počíneje Johannem a co rád čuchá po ránu a konče tím střelcem). Osobně mě pobavila situace - mrtvý tábor, Ali v GSku sbírající mrtvoly.

Re: Poděkování
Posted: 00:12 15. Jul 2012
by J.F.Payne
Díky za akci. Bylo to dost dobrý a bavil jsem se, jen jsem nepochopil, proč nás drowové nezmasakrovali (vlastně nás zmasakrovali...). Ještě mi bylo trochu líto, že nebyl dán prostor hráčům při jednání před tím soubojem, ale budiž. Díky Gallimu a Desovi, kteří tomu věnovali svůj čas. A díky i ostatním, na to kolik nás tam bylo to byl ještě malej chaos

)
Re: Poděkování
Posted: 00:28 15. Jul 2012
by D_E_K_A
Také se přidávám, ono kiksy se objeví vždy, přesto to bylo zdlouhavé... ale zábavné. Ono chvíli zabere přesunout ta npc, atd.. vše nachystat, což plně chápu a určitě jste se otáčeli o 106.
Hlášky neměli chybu a celá ta atmosféra počínaje doprovázenou hudbou tam dolů..., bezvadné.
Jen je škoda, že to při takové míře všeho server neunese a začne to lagovat děsně. Ale ta elita, to byl masakr.
Díky všem zúčastněným, snad jste si to také tak užili.

Re: Poděkování
Posted: 00:33 15. Jul 2012
by Elverin
Diky vsem hracum i DM za super vypravu. Konecne jsem mohla hrat k pochodu poradne skupine

Jedna z nejlepsich akci, co jsem tu zazila. Chaos minimalni, server nepadl a ani to neskoncilo totalnim fiaskem (prestoze jsem tam byla ja

)
Re: Poděkování
Posted: 00:37 15. Jul 2012
by Caehan
Přidávám se k díkům za dnešní hru! Muselo to dát vážně kopu práce.
Jsem rád, že jsem se mohl zúčastnit.
Re: Poděkování
Posted: 00:42 15. Jul 2012
by Bruciacullo
Uf tak je to za námi...
Díky patří všem zúčastněným za jejich snahu a pěkné RP a pak samozřejmě Desmondovi který mi strašně pomohl se všemi přípravami i se samotným průběhem.
Bylo to pracné a dost na nervy

Ale nakonec se těch failů stalo méně než se očekávalo a server to i vydržel takže jsem spokojen doufám, že se to všem líbilo a bavili se
zase někdy na viděnou
EDIT: Málem bych zapomněl, ty co nezvládla oživit po výpravě léčitelka, mají nárok na vracení poloviny ztracených xp za oživení hráčema tak se mi přihlašte a až se vrátím tak vám to dám.