Page 206 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:11 14. Aug 2015
by karolina
KaTo wrote:Námět ke zvážení.

Toulce z kraftu po vysypání posledního šípu mizí. Toulce z obchodu po vysypání posledního šípu zůstávají (a musí se vyhazovat). Nic fatálního, ale nešlo by oběma toulcům nastavit stejnou vlastnost (ideálně zmizení)?
Nemáš to psát jako návrh na zvážení, napiš to do chyb!

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:41 14. Aug 2015
by NesQe
Tak ono na toulec z obchodu staci pouzit samotny toulec (to cim se daj vratit sipy do toulce kdyz je to pouzity na sipy) pri pouziti na toulec ho to vymizikuje .

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:04 17. Apr 2016
by RES13
Ahoj všem,
Napadlo mě zajimave spestřeni co rozhodne na jinych servrech neběželo :twisted:
Jak se seznamuji s novou Thalii tak jsem poznal že se tady věčinou snaži tvořit pestrost v ruznorodych směrech co hra muže poskytnout. Proto mě přijde dosti chude u dopravnich zviřat možnost jenom koni + nějake ty spešl od DM pro vybrane hrače. Tedy si myslim že rozšiřeni i v tomto směru bude přinosem. Ale teď k memu napadu. Na Thalii je několik ras ktere maji křidla a proto si myslim že udělat u nich možnost letani něco jako druh dopravi neni špatny napad. V NWN tulu je několik variant možnosti letajicich postav s křidlama co se opravdu vznaši ve vzduchu. Je to u malich jestěru, kobalu, upiru, sukub a ja nevim co všechno ještě. Neni to si myslim nemožne udělat u okřidlenych ras přes hulku z inventaře k přepnuti do tohoto modu ať postava použije křidla a vznaši se ve vzduchu. Stim se muže nastavit i možna přiměřena rychlost pohybu v procentech.Jednat to da opravu vyznam křidel u všech okřidlenych ras a ještě to řeši i rozšiřeni zpusobu cestovani. Zajimaji mě vaše nazory na muj napad ke zajimavemu spestřeni Thalie :ewink:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:07 17. Apr 2016
by Nalkanar
"Speciální" mounti nejsou jen od DM, jen musíš do jiných měst než do Karathy.

A letání je u okřídlených ras stejně nic moc. Další lagující mounti s další možností skoku toho moc nezmění.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:14 17. Apr 2016
by karolina
RES13 wrote:Ahoj všem,
Napadlo mě zajimave spestřeni co rozhodne na jinych servrech neběželo :twisted:
Jak se seznamuji s novou Thalii tak jsem poznal že se tady věčinou snaži tvořit pestrost v ruznorodych směrech co hra muže poskytnout. Proto mě přijde dosti chude u dopravnich zviřat možnost jenom koni + nějake ty spešl od DM pro vybrane hrače. Tedy si myslim že rozšiřeni i v tomto směru bude přinosem. Ale teď k memu napadu. Na Thalii je několik ras ktere maji křidla a proto si myslim že udělat u nich možnost letani něco jako druh dopravi neni špatny napad. V NWN tulu je několik variant možnosti letajicich postav s křidlama co se opravdu vznaši ve vzduchu. Je to u malich jestěru, kobalu, upiru, sukub a ja nevim co všechno ještě. Neni to si myslim nemožne udělat u okřidlenych ras přes hulku z inventaře k přepnuti do tohoto modu ať postava použije křidla a vznaši se ve vzduchu. Stim se muže nastavit i možna přiměřena rychlost pohybu v procentech.Jednat to da opravu vyznam křidel u všech okřidlenych ras a ještě to řeši i rozšiřeni zpusobu cestovani. Zajimaji mě vaše nazory na muj napad ke zajimavemu spestřeni Thalie :ewink:
Letani u okřidlenych ras je a je to celkem k ničemu.
Musíš kouknut do doubkova, Kel-A-Hazru, Dornova útočiště... abys našel jiné moounty než koně. Ale v rámci zachování nelagovosti dopručuju koně, ty obyčejné (prý ošklivé).

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:33 17. Apr 2016
by KaTo
karolina wrote:Letani u okřidlenych ras je a je to celkem k ničemu.
Musíš kouknut do doubkova, Kel-A-Hazru, Dornova útočiště... abys našel jiné moounty než koně. Ale v rámci zachování nelagovosti dopručuju koně, ty obyčejné (prý ošklivé).
Nezapomeň na Podtemno, tam jsou nejhezčí mounti, jaké na povrchu nenajdeš (ale taky nelítají :mrgreen: ).

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:49 17. Apr 2016
by pavad
karolina wrote:Letani u okřidlenych ras je a je to celkem k ničemu.
BUdu oponovat. Zaseknes-li se do prekazky - neni nad moznost vysvobodit se svymi silami.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 02:10 23. Apr 2016
by RES13
Tak beru spět teď již mam dopravniho přitelička Vlka a vidim že tu nejsou jen koně :wink:
Ja reagoval na to co jsem se dočetl na strankach Thalie a tam se piše jen o konich zřejmě tam neni aktualni informace :shock:
A ktomu letani jsem stale přesvěčeny že to je přinos i pro RP hrani a dava to skutečny vyznam křidel.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:18 23. Apr 2016
by Barbar321
Nedalo by se vždy do nějakého vlákna připsat detaily změn, které jsou na titulní stránce thalie jen heslovitě?

např.

2016-04-22 21:46:40 - Fixed cantrips for Druid, Cleric and Wizard

...a ve vlákně by bylo napsáno, že se jedná o neomezené použití cantripsů na úroveň, co mají povolání, která nepřipravují kouzla tj. neomezený počet (či téměř neomezené) použití.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:23 23. Apr 2016
by karolina
Barbar321 wrote:Nedalo by se vždy do nějakého vlákna připsat detaily změn, které jsou na titulní stránce thalie jen heslovitě?

např.

2016-04-22 21:46:40 - Fixed cantrips for Druid, Cleric and Wizard

...a ve vlákně by bylo napsáno, že se jedná o neomezené použití cantripsů na úroveň, co mají povolání, která nepřipravují kouzla tj. neomezený počet (či téměř neomezené) použití.
Zasadni veci se pisou.
On se tam vypisuji i upravy v npc, itemech a pod, viz tvuj dotaz na klic k pevnosti, to odmitam psat.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:14 23. Apr 2016
by Aillen
karolina wrote:
Zasadni veci se pisou. ][/quote]
On se tam vypisuji i upravy v npc, itemech a pod, viz tvuj dotaz na klic k pevnosti, to odmitam psat.[/quote]
Tak píší se, jen jsou pro znalce :oops:

Jsou tu někteří (třeba já :oops: :oops: :oops: :biggrin: ), kterým ta oznámení naprosto nic neříkají (a obávám se, že by nepomohlo, i kdyby byla rozvedenější :) )

Jen se zeptám, těmi úpravami, došlo k zvýšení inteligence potvor, že aktivněji a neomylněji běhají pro pomoc k dalším potvorám, a nebo mi jen drhne připojení k internetu a trochu mi to laguje, čímž je výsledný efekt pak stejný?

Dřív tedy potvory takové valné hromady nedělaly, mi přijde.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:31 23. Apr 2016
by karolina
Aillen wrote:
Jen se zeptám, těmi úpravami, došlo k zvýšení inteligence potvor, že aktivněji a neomylněji běhají pro pomoc k dalším potvorám, a nebo mi jen drhne připojení k internetu a trochu mi to laguje, čímž je výsledný efekt pak stejný?

Dřív tedy potvory takové valné hromady nedělaly, mi přijde.
Ne, taková úprava neproběhla. Potvory si běhají na pomoc jako vždy, možná mají některé nové větší rozsah vidění než jsi zvyklá. Ale jinak s chovají pořád stejně (třeba, že neomylně jsou po tom, co má nejnižší OČ)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:54 09. May 2016
by Nalkanar
Drobátko mi chybí zázemí jednotlivých osad. Na ST se snad v každé osadě dalo koupit něco na léčení a bylo kde přespat. Dneska je sice snad v každé osadě možnost prodat trofej, ale jinak tam jsou obvykle jen vetešnické věci, které moc přínos nemají (ověřeno v Isilu, Tartenu, Ostrohu a Petronice + mám pocit že v Alwarielu taky nebylo nic než všeobecné obchody všude stejné).
Chybí mi to v tom ohledu, že jsem na ST třeba na pár dní vyrazil někam mimo a nemusel jsem se do Karathy vracet, dokud jsem nechtěl. Pokud bych to dohnal do extrému, tak jsem mohl tábořit v divočině a nevracet se do Karathy, nanejvýše do nějaké blízké pidiosady pro pár drobností.
Dneska mi příjde, že modul je (minimálně dojmem) větší, ale není způsob jak tohle zažít.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:07 09. May 2016
by Rejty
Podle mě není problém to přidat.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:18 09. May 2016
by kokosak
Jde o to, že takhle to právě nutí lidi se vracet do centrálního bodu, kde se můžou potkat. Což chceme.