Page 206 of 329

Re: Vtípky

Posted: 18:36 16. Jul 2012
by Molly23
Hehehehe tohle je prostě úžasná stránka

http://www.z0r.de/1089

Re: Vtípky

Posted: 20:27 17. Jul 2012
by pavad
Strelba do vlastnich rad, ale neda mi to:

"Jeeee mami, mami, koukej, programátoři."
"Ale drahoušku, to jsou opice."
"Opice? A ja myslel, že programátoři, zarostlí, špinaví, rozcuchaní a mozoly na zadku."

Re: Vtípky

Posted: 01:19 18. Jul 2012
by Molly23
Takhle se někdy citím, když zjistím přítomnost DM :)
NIC VE ZLéM!
http://www.z0r.de/4257

Re: Vtípky

Posted: 18:14 18. Jul 2012
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 18:53 18. Jul 2012
by Thuereg
Molly23 wrote:Ach ti japonci....

http://www.youtube.com/watch?v=K9ALaS8lHGM
Sexy japonečky... slint hehehe

Re: Vtípky

Posted: 19:03 18. Jul 2012
by Absinthorix
Thuereg wrote:
Molly23 wrote:Ach ti japonci....

http://www.youtube.com/watch?v=K9ALaS8lHGM
Sexy japonečky... slint hehehe
Japonečky nic moc, ale ten pan Pupík mi zvedl sebevědomí

Re: Vtípky

Posted: 19:47 18. Jul 2012
by Nalkanar
Úvaha na jedno z oblíbených témat...
Image

Re: Vtípky

Posted: 20:22 18. Jul 2012
by Absinthorix
Nalkanar wrote:Úvaha na jedno z oblíbených témat...
Image

Re: Vtípky

Posted: 09:13 19. Jul 2012
by Miell
Z regionálního deníku:

S uplácením se policisté při výkonu svého povolání občas setkají. Stejně jako s různými kuriózními případy.
Nedávno například byla hlídka přivolaná k muži, který policistům tvrdil, že je upír. Žije prý už 400 let a nic ho nedokáže zabít, jen dřevěný kůl. Desítky let se podle jeho tvrzení ale už neživí lidskou, ale veverčí krví. Jakkoli se tato historka zdá úsměvná, nemocného muže policisté museli převézt do psychiatrické léčebny.

:D :D :D

Re: Vtípky

Posted: 22:28 19. Jul 2012
by Molly23
Stratocaster, nejergonomičtější kytara... :oops:

Re: Vtípky

Posted: 23:20 19. Jul 2012
by Molly23
Image

Re: Vtípky

Posted: 16:38 20. Jul 2012
by Sielencer
Míváte někdy trému, když v baru spatříte hezké děvče a snažíte se jej lépe poznat? Ted si to mužete vyzkoušet na nečisto doma u pc.
Tahle je ale docela zákeřná a já odešel domů sám s 53%, kdo bude ůspěšnější a u snídaně bude mít společnost?

http://www.interaktivnifilm.cz/

Edit: Tak na druhý pokus 74%, ale snídaně stejně nebyla :roll:

Re: Vtípky

Posted: 16:45 20. Jul 2012
by Desmond
Sielencer wrote:...
Nedávno jsme to zkoušeli s Mayou :-D. Hádejte, kdo měl lepší skóre? :P

Re: Vtípky

Posted: 23:55 20. Jul 2012
by Absinthorix
První historicky zdokumentovaný trolling
Image

Re: Vtípky

Posted: 21:44 22. Jul 2012
by J.F.Payne