Page 206 of 331
Re: Poděkování
Posted: 00:48 15. Jul 2012
by klobouk
Skvělé to bylo! K tomu městu výborné! Questy jednotlivých skupinek s veliteli byly super, porážka v táboře super. Ústup super.
Pak dál jsem tedy trochu nepochopil logiku strategie, ale chápu, že to byl scénář a jako divadlo to bylo taky moc pěkné, zase něco jiného, než jen řežba (u souboje jsem se tedy řezal, tam o zázraky nebyla nouze

).
A příště bych k plánování přivedl i velitele skupinek. Myslím, že oddíly se osvědčily.
Děkuju! Parádní!
Re: Poděkování
Posted: 00:52 15. Jul 2012
by Aillen
Děkuji za hodiny zábavy, mělo to napětí a atmosféru, muselo to dát spoustu práce.
A děkuji i za záchranu Olwen.
Re: Poděkování
Posted: 08:35 15. Jul 2012
by Braenn
Já se přiznám, že se mi tam mnoho věcí nelíbilo a některé zase nedávaly smysl. Vážím si ale hromady času a snahy, které jste tomu museli věnovat. Rozhodně tam byly hezké a zábavné momenty.
Re: Poděkování
Posted: 12:04 15. Jul 2012
by Thurms
Taky se přidám k poděkování, bylo to parádní. Když jsem viděl to množství pc a npc, říkal jsem si, že není možné to zvládnou tak, aby z toho nebyl chaos, takže vcelku hladký průběh akce mě vyrazil dech

, skvělá atmosféra, spousta zajímavých bojů a zvratů, velkej dík těm, co tomu věnovali čas. Příprava musela být opravdu náročná, navíc se vyráželo někdy kolem šesté a končilo kolem dvanácté

, netřeba psát asi víc.
Re: Poděkování
Posted: 09:45 20. Jul 2012
by Absinthorix
XŠevyX wrote:Chci poděkovat Abshintorixovi za vytvoření topicu s Fantasy obrázky. Jsou tam opravdu povedené kousky

A já zase děkuju všem přispěvatelům, bez kterých by to vůbec nebylo ono
Díky přátelé fantazie
Re: Poděkování
Posted: 11:02 22. Jul 2012
by artaxas
Díky DM Maya. Nepovedlo se, to co sem potřeboval, ale vzal jsem jich sebou víc a konečně sem se někam posunul s příběhem postavy.
Edit Maya: Určitě poděkuj i Desovi, musela jsem odběhnout a dohral to on 
Re: Poděkování
Posted: 15:12 24. Jul 2012
by Caehan
Rad bych poděkoval tomu, kdo opravil stackovatelnost některých surovin po zpracování... alespoň mi přišlo, že to najednou jde.
(snad to nebyl nějakej bug)
Re: Poděkování
Posted: 01:22 25. Jul 2012
by J.F.Payne
Díky dnes za hru Desmondovi, a pak Praskralikovi, D_E_C_E a xpm. Bylo to zajímavé a příjemné.
Re: Poděkování
Posted: 08:08 26. Jul 2012
by -RoF-
Pokec o nekromancii byl fajnový, díkas

. Chování a reakce Rodala se mi líbí.
Re: Poděkování
Posted: 00:38 27. Jul 2012
by Pajule
Díky za dnešek!

bavil mě
Re: Poděkování
Posted: 13:13 27. Jul 2012
by Nalkanar
Když pominu drobné technické problémy, tak docela zábavná procházka.
Re: Poděkování
Posted: 19:10 03. Aug 2012
by karolina
Děkuji Aulovi za dnešní quest! Ráda jsem obevila nová místa.
Re: Poděkování
Posted: 19:33 03. Aug 2012
by Caehan
Díky Desmondovi za výpomoc se ztraceným předmětem!
EDIT: Ještě přidám - také chci poděkovat tomu, kdo upravil základní vzhled rób v obchodech - vypadají teď mnohem lépe. Myslím, že jsem takové drobné zlepšení viděl ještě někde, ale za boha si nevzpomenu, co to bylo.
Re: Poděkování
Posted: 22:32 03. Aug 2012
by Aulus
Díky Karolíně, Sobíkovi, zachymu, Amber a Shantee za dnešní a včerejší hry. Skvěle jsem se bavil.

Re: Poděkování
Posted: 00:13 04. Aug 2012
by Nalkanar
Já bych chtěl poděkovat všem, co jsem dnes potkal. Hlavně Aria a Lareth. Sice jen takové obyč pokecy, ale sranda byla.
