Page 207 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:21 09. May 2016
by karolina
No nevím nevím.. Kdybych chtěla hrát nějakou divošku z přírody nebo podbně, tak bych zrovna nepotřebovala aby mě Květa, zvaná Thaliský Big Brother viděla ze své permasledovací pozice pokaždé, když si pujdu pro lektvar.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:36 09. May 2016
by Pajule
karolina wrote:No nevím nevím.. Kdybych chtěla hrát nějakou divošku z přírody nebo podbně, tak bych zrovna nepotřebovala aby mě Květa, zvaná Thaliský Big Brother viděla ze své permasledovací pozice pokaždé, když si pujdu pro lektvar.
S tím souhlasím

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:41 09. May 2016
by Miell
Pajule wrote:
karolina wrote:No nevím nevím.. Kdybych chtěla hrát nějakou divošku z přírody nebo podbně, tak bych zrovna nepotřebovala aby mě Květa, zvaná Thaliský Big Brother viděla ze své permasledovací pozice pokaždé, když si pujdu pro lektvar.
S tím souhlasím
Taky si myslím, že základní věci by měly být dostupné na více místech. :wink:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:54 09. May 2016
by Nalkanar
Tak nutně nemusí jít o hraní divošky. Ale pokud by se nějaká družina rozhodla strávit průzkumem nějakého pohraničí několik týdnů, tak mi příjde hloupé, aby museli neustále posílat poslíčky pro základní zásoby až do hlavního města. Obzvláště pokud si představíme, že království není ve skutečnosti přeběhnutelné za 10 minut (jen nadsázka, neměřil jsem).
Teoreticky se můžeme dohadovat o tom, že ideálně by to měla družina na soumarovi a tak, ale to není úplně reálné kvůli perzistenci nákladních zvířat. Navíc třeba oproti EQ nejde tábor rozbít zcela kdekoliv, protože postavy jsou kvůli únavě závislé na předbudovaných ohništích.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 00:01 10. May 2016
by KaTo
Rejty wrote:Podle mě není problém to přidat.
Máš mé svolení na tom zapracovat! :mrgreen:

// :lol: tuhle větu jsem poválel na jazyku jak dobrý víno, než jsem ji napsal :lol:

P.S.
Bez trollení - dobrý nápad nejen pro chudáky, které vyštípe inkvizice :lol: do lesů, luk a strání .

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 02:08 10. May 2016
by RainMan
[quote="Nalkanar"]Tak nutně nemusí jít o hraní divošky. Ale pokud by se nějaká družina rozhodla strávit průzkumem nějakého pohraničí několik týdnů, tak mi příjde hloupé, aby museli neustále posílat poslíčky pro základní zásoby až do hlavního města. Obzvláště pokud si představíme, že království není ve skutečnosti přeběhnutelné za 10 minut (jen nadsázka, neměřil jsem).
[size=85]Teoreticky se můžeme dohadovat o tom, že ideálně by to měla družina na soumarovi a tak, ale to není úplně reálné kvůli perzistenci nákladních zvířat. Navíc třeba oproti EQ nejde tábor rozbít zcela kdekoliv, protože postavy jsou kvůli únavě závislé na předbudovaných ohništích.[/size][/quote]

Tak mě napadlo, že když nelze využít kvůli nastavení klasické soumary, proč tedy nevyužít jízdní zvířata. Nevím jak velký to je problém, ale přidat jim nějaký menší inventář s omezenou nosnosti, tak máme krásný ekvivalent sedlových brašen. Ideální by byl např. pytel o rozměrech 4x2 pole, a nosnosti 50ti mincí který by šel přenášet i v inventáři postavy (tam by zabíral stejné misto a jeho váha by byla součtem váhy pytle + předmětů v něm). Tento pytel by pak mohl jít umístit na jízdní zvíře kde by sloužil jako inventář. Kolik pytlů by šlo pověsit na zvíře už by záleželo od jeho kvalit. Ale myslím že by to nemělo být víc jak 3 (tedy dva na bocích jeden vzadu za sedlem) a to jen u těch nejsilnějších zvířat (napadá mě v tuto chvíli pouze medvěd-zas tolik jsem jich ve hře nepotkal).
Líbí se mi i to, že by ve vesnicích a táborech bylo NPC, které by u sebe mělo na prodej nějakou omezenou zásobu lektvarů a ostatních potřebných věcí ( pár svitků , nejake to strelivo houska se salámem apod.)doplňovaných vždy při restartu na plnou hodnotu.Proč omezenou? Těžko si lze představit, že např. v Dornově útočišti bude mít místní felčar stejné zásoby jako obchodníci v hlavním městě. Některé např. nemusí mít občas vůbec. Tím se zamezí maličko i tomu, že dobrodruzi budou chodit na výpravy nevybaveni, protože přece není problém skočit o lokaci vedle a nakoupit jen když to zrovna nutně potřebuju.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 08:07 10. May 2016
by Nalkanar
:roll: nápad hezký, ale tam bude předpokládám problém jako perzistence soumarů - možné klonování itemů v batohu a z toho plynoucí zneužitelnosti.

Jaký sortiment bude k dispozici nechám na týmu. Já bych klidně dal normální výběr ala bylinkářka v Karathě, netrápí mě to.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:32 18. Jan 2017
by rosnicka
chybí mi opilost postavy, ted to jen vypíše že je opilá a nic se neděje, dřív se nedalo ovlivnit chování postavy když byla jak zákon káže, byla sranda kdyz začala postava tancovat, svlékat se na veřejnosti a tak.. nešlo by to vrátit ?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:45 18. Jan 2017
by Nalkanar
Se to rušilo právě proto, že si to hráči chtěli více kontrolovat :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:39 18. Jan 2017
by rosnicka
Nalkanar wrote:Se to rušilo právě proto, že si to hráči chtěli více kontrolovat :D
jo takhle, ale to jsme přišli o docela slušnou zábavu. díky za vysvětlení.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:42 18. Jan 2017
by Pajule
Chybí mi víc barevných variant paladinských koní s velkým zadkem! Na normálním koni mam postavu bez hlavy a ten strakáč je šerednej. Podtemno stejně neni aktivní, tak co? Prosííím, vrátit! :(

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:43 18. Jan 2017
by Paulus
Jak kdo. Já bych to nevracel. Ne každý se svléká do naha když se zežere.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:48 18. Jan 2017
by Goran
Všechny projevy, které to dřív dělalo, jsou dostupné i nyní. Pokud hráč usoudí, že se jeho postava chce nekontrolovatelně smát, nebo svlékat, může to zařídit. Teď má ovšem větší svobodu rozhodnout, jak by jeho postava na chlast reagovala.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:53 18. Jan 2017
by Rejty
Pajule wrote:Chybí mi víc barevných variant paladinských koní s velkým zadkem! Na normálním koni mam postavu bez hlavy a ten strakáč je šerednej. Podtemno stejně neni aktivní, tak co? Prosííím, vrátit! :(
Ne, šíleně to laguje hru.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:06 18. Jan 2017
by Pajule
Rejty wrote:
Pajule wrote:Chybí mi víc barevných variant paladinských koní s velkým zadkem! Na normálním koni mam postavu bez hlavy a ten strakáč je šerednej. Podtemno stejně neni aktivní, tak co? Prosííím, vrátit! :(
Ne, šíleně to laguje hru.

Ale je to hezčí! a nějak nevidim rozdíl v tom jestli si lidi nakoupí holt jednu stejnou barevnou variantu nebo jich bude víc? To vyjde stejně snad ne?

K alkoholu, to je tak,že někdo pak třeba může hrát kdoví jak nemá super držáka, že nereaguje na chlast no :D když pije např. jenom pálenky