Page 207 of 331

Re: Poděkování

Posted: 00:38 04. Aug 2012
by Amber
Taky bych chtěla poděkovat za poslední dva dny těm, kteří mi věnovali svůj čas. Díky. :wink:

Re: Poděkování

Posted: 23:08 05. Aug 2012
by klobouk
Díky RoFovi, účastníkům. Moc se mi líbila atmosféra.

Re: Poděkování

Posted: 23:17 05. Aug 2012
by Thurms
Taktéž se přidám k poděkování, básnická soutěž se vydařila a smekám před těma, co se zúčastnili, během sedmi minut složit básničku na dané slova nebo téma, žádná sranda.

Re: Poděkování

Posted: 23:28 05. Aug 2012
by Nalkanar
Takže díky Morusákům za rychlé dohodnutí na akci. RoFovi za organizaci výtečnou jako vždy. Divákům i básníkům za účast, básnířům především, protože bez nich by se tam prd dělo :mrgreen: .

A Mollymu za "afterparty" kdy rozproudil zábavu.

EDIT: a dodatečné díky Nien za dohru ještě jednu.

Re: Poděkování

Posted: 00:00 06. Aug 2012
by artaxas
Díky Aulovi za krátkou akci, která však splnila účel.

Re: Poděkování

Posted: 00:20 06. Aug 2012
by D_E_K_A
Bylo to povedené. :) Až až na pár nečekených ostud, které jsem zažil poprvé (ale vůbec není řeč o Kir). Dostalo mě to s tou vařečkou od Arie. Pak od Kam její chování, jak se nacpala, atp..., celková atmosféra stála za to. pěkný přednesy. ;)

Re: Poděkování

Posted: 01:11 06. Aug 2012
by Molly23
Taky dík za akci :), a těším se na další dobrodružství!

Re: Poděkování

Posted: 03:00 06. Aug 2012
by Amber
Děkuju všem, kteří se účastnili básnické soutěže. Díky Dekovi za to, že mě podrazil a donutil se aktivně zúčastnit (a vyhrát :!: :shock: ). Taky dobře, že on za trest opil postavu do němoty a objevil krásy opilosti postavy. :P
Díky Desmondovi za namáhání mého chorého mozku. :D To byl porod! Teda aspoň pro mě, kdy jsem si říkala, jak mi musí unikat nějaká očividná věc. Ale celkově skvělá hra!

Re: Poděkování

Posted: 03:32 06. Aug 2012
by Prasokralik
Dík za miniquest.

Re: Poděkování

Posted: 06:16 06. Aug 2012
by Aillen
Díky za vydařený básnický večer, hezkou atmosféru a Alimu za krásný hudební doprovod. Olwen ho poprvé slyšela hrát na klavír :)

Re: Poděkování

Posted: 06:34 06. Aug 2012
by -RoF-
Taky díkas za všechny, kteří přišli :).

Re: Poděkování

Posted: 06:57 06. Aug 2012
by Pajule
Díky, včéra to bylo fajn a díky i Aulovi :))

Re: Poděkování

Posted: 21:55 06. Aug 2012
by Fryn
Díky za včerejší (částečně vlastně i dnešní) zajímavou hru.

Re: Poděkování

Posted: 23:47 07. Aug 2012
by Xantipa
Díky za hru všem zúčastněným a také za nového otroka :) a že se ti to chce hrát. Škoda jen že jsme to nemohli odehrát v rodinném sídle...

Re: Poděkování

Posted: 22:26 08. Aug 2012
by Firefox_
Díky oběma lidem za dnešní dohrání miniQ :)

EDIT: Sakra. Pokazil jsem si číslo příspěvků... :D