Page 207 of 331
Re: Poděkování
Posted: 00:38 04. Aug 2012
by Amber
Taky bych chtěla poděkovat za poslední dva dny těm, kteří mi věnovali svůj čas. Díky.

Re: Poděkování
Posted: 23:08 05. Aug 2012
by klobouk
Díky RoFovi, účastníkům. Moc se mi líbila atmosféra.
Re: Poděkování
Posted: 23:17 05. Aug 2012
by Thurms
Taktéž se přidám k poděkování, básnická soutěž se vydařila a smekám před těma, co se zúčastnili, během sedmi minut složit básničku na dané slova nebo téma, žádná sranda.
Re: Poděkování
Posted: 23:28 05. Aug 2012
by Nalkanar
Takže díky Morusákům za rychlé dohodnutí na akci. RoFovi za organizaci výtečnou jako vždy. Divákům i básníkům za účast, básnířům především, protože bez nich by se tam prd dělo

.
A Mollymu za "afterparty" kdy rozproudil zábavu.
EDIT: a dodatečné díky Nien za dohru ještě jednu.
Re: Poděkování
Posted: 00:00 06. Aug 2012
by artaxas
Díky Aulovi za krátkou akci, která však splnila účel.
Re: Poděkování
Posted: 00:20 06. Aug 2012
by D_E_K_A
Bylo to povedené.

Až až na pár nečekených ostud, které jsem zažil poprvé (ale vůbec není řeč o Kir). Dostalo mě to s tou vařečkou od Arie. Pak od Kam její chování, jak se nacpala, atp..., celková atmosféra stála za to. pěkný přednesy.

Re: Poděkování
Posted: 01:11 06. Aug 2012
by Molly23
Taky dík za akci

, a těším se na další dobrodružství!
Re: Poděkování
Posted: 03:00 06. Aug 2012
by Amber
Děkuju všem, kteří se účastnili básnické soutěže. Díky Dekovi za to, že mě podrazil a donutil se aktivně zúčastnit (a vyhrát

). Taky dobře, že on za trest opil postavu do němoty a objevil krásy opilosti postavy.
Díky Desmondovi za namáhání mého chorého mozku.

To byl porod! Teda aspoň pro mě, kdy jsem si říkala, jak mi musí unikat nějaká očividná věc. Ale celkově skvělá hra!
Re: Poděkování
Posted: 03:32 06. Aug 2012
by Prasokralik
Dík za miniquest.
Re: Poděkování
Posted: 06:16 06. Aug 2012
by Aillen
Díky za vydařený básnický večer, hezkou atmosféru a Alimu za krásný hudební doprovod. Olwen ho poprvé slyšela hrát na klavír

Re: Poděkování
Posted: 06:34 06. Aug 2012
by -RoF-
Taky díkas za všechny, kteří přišli

.
Re: Poděkování
Posted: 06:57 06. Aug 2012
by Pajule
Díky, včéra to bylo fajn a díky i Aulovi

)
Re: Poděkování
Posted: 21:55 06. Aug 2012
by Fryn
Díky za včerejší (částečně vlastně i dnešní) zajímavou hru.
Re: Poděkování
Posted: 23:47 07. Aug 2012
by Xantipa
Díky za hru všem zúčastněným a také za nového otroka

a že se ti to chce hrát. Škoda jen že jsme to nemohli odehrát v rodinném sídle...
Re: Poděkování
Posted: 22:26 08. Aug 2012
by Firefox_
Díky oběma lidem za dnešní dohrání miniQ
EDIT: Sakra. Pokazil jsem si číslo příspěvků...
