Page 208 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:18 18. Jan 2017
by Goran
A nehraje držáka spíš ten, kdo se po chlastu svléká? Schopnost svléci se samostatně ze zbroje/středověkých šatů, při zdrcující opilosti, svědčí skoro o nadpřirozených schopnostech pijana :-D. Já viděl pod obraz opité osoby, kolikrát se nedostanou ani z mikiny, při pomoci dalších lidí :-D.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:24 18. Jan 2017
by Shaman88
Goran wrote:A nehraje držáka spíš ten, kdo se po chlastu svléká? Schopnost svléci se samostatně ze zbroje/středověkých šatů, při zdrcující opilosti, svědčí skoro o nadpřirozených schopnostech pijana :-D. Já viděl pod obraz opité osoby, kolikrát se nedostanou ani z mikiny, při pomoci dalších lidí :-D.
Však se svlíká kliknutím na quickslot ne? Jak to spolu souvisí?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:31 18. Jan 2017
by Goran
Shaman88 wrote:
Goran wrote:A nehraje držáka spíš ten, kdo se po chlastu svléká? Schopnost svléci se samostatně ze zbroje/středověkých šatů, při zdrcující opilosti, svědčí skoro o nadpřirozených schopnostech pijana :-D. Já viděl pod obraz opité osoby, kolikrát se nedostanou ani z mikiny, při pomoci dalších lidí :-D.
Však se svlíká kliknutím na quickslot ne? Jak to spolu souvisí?
Byl tu argument, že by se ochlasta možná měl projevovat, aby někdo nepřehrával, že je držák. Tak říkám, že zrovna to dřívější svlékání ukazuje, že pijan ještě nenarazil na své fyzické limity.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:36 18. Jan 2017
by Shaman88
:D :D :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 01:00 19. Jan 2017
by Kathermara
Mně teda ten systém nechybí, radši jsem hrála opilost jinými způsoby než striptýzem a tancem na stole... alespoň většinou :D Nicméně mě tak napadá, že v některých případech je stejně systém (založený na odolnosti) nedostačující.

1. Nechápu, proč by někdo fyzicky odolnější měl být nutně odolnější i vůči alkoholu. Někdo třeba unese ránu a neunese pivo :-D A naopak. Plus to přece záleží na dost okolnostech, jak rychle se někdo opije, mimo jiné jestli chlastá na sluníčku, na lačno, apod. Což systém neřeší, ale hardcore rper může!

2 A co alkoholici? :-D Cituji: konečné stadium – mění se tolerance na alkohol – k dosažení opilosti potřebuje větší množství alkoholu, frekvence opilostí roste.

Ti zvládnou vypít víc už jen proto, že pijí často!

P.S. Jmenovat postavu nebudu, ale vy víte!
P.P.S. Dělám si legraci.
P.P.P.S. Možná.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:39 15. Feb 2017
by Zeerit
Dosavadní balanční úpravy se vyhnuly problémům majáku západně od Karathy, který je dlouhodobě(prakticky od počátku NT) jeden z nejhůře nastavených dungů na celém serveru. Pokud se tedy na balancu stále ještě aktivně pracuje, tak bych doporučil se na to mrknout.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:48 15. Feb 2017
by Derken-
Můžeš to nějak upřesnit?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:03 15. Feb 2017
by Zeerit
Nekonzistentní obtížnost. XP jsou nastaveny zhruba pro lvl 5. Většina potvor taktéž, až na skupinu cca 5-6 duchů zhruba uprostřed, kteří mají všichni level drain na hitu s 18 DC a poměrně silnou debuffující auru k tomu.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:14 15. Feb 2017
by kucik
+ ten boss na konci taky není uplně pro 5. level, řekl bych.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:16 15. Feb 2017
by Derken-
Kouknu na to.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:29 15. Feb 2017
by Zeerit
Bossík mi přišel ok, nejvšiml jsem si, že by dělal něco zvláštního.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:31 15. Feb 2017
by Derken-
Udelam revizi a zvednu to pro +-12 level. Mame tu kolem tohodle levlu mrtvejsi bod.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:53 16. Feb 2017
by XŠevyX
Ahoj přátelé...
Povolání "Měňavec" (shifter) se stále nekoná .? Nevím, nerozumím tomu, ale nešlo by to jen jednoduše předělat ze ST na NT.? překopírovat či něco podobného :mrgreen:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:56 16. Feb 2017
by Shaman88
Zatím se neplánuje.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:05 16. Feb 2017
by XŠevyX
Shaman88 wrote:Zatím se neplánuje.
Věčná škoda... no nic, tak se tady mějte hezky :)