Page 208 of 329

Re: Vtípky

Posted: 14:22 30. Jul 2012
by KaTo
Jedno "motivační" video pro Nalka s prasokralikem, jako inspirace čím zaplácnout parkovací místo v garáži (a nemyslím tím tu modelku :twisted: :lol: :lol: ).

Re: Vtípky

Posted: 15:51 30. Jul 2012
by D_E_K_A
KaTo wrote:Jedno "motivační" video pro Nalka s prasokralikem, jako inspirace čím zaplácnout parkovací místo v garáži (a nemyslím tím tu modelku :twisted: :lol: :lol: ).

:D Pěkná pěkná..., ehm ta Kurutas of course. To s tím smíchem a rotačníma kulometama pobavilo...

Re: Vtípky

Posted: 12:24 31. Jul 2012
by Amber
:D
Image

Re: Vtípky

Posted: 13:22 31. Jul 2012
by Absinthorix
to kuře má posez jako jedna naprčená vílka :lol: podobnost čistě náhodná?

Re: Vtípky

Posted: 13:23 31. Jul 2012
by Amber
Absinthorix wrote:to kuře má posez jako jedna naprčená vílka :lol: podobnost čistě náhodná?
Malé to je, křídla to má, naštvané to je...
Ano ano, příbuznost čistě náhodná :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 13:27 31. Jul 2012
by J.F.Payne
To je ten kuchař z tohohle songu:

http://www.youtube.com/watch?v=32FB-gYr49Y

sekvence 4:20-4:35

Re: Vtípky

Posted: 00:51 02. Aug 2012
by XŠevyX
I tak se dá

Re: Vtípky

Posted: 02:04 02. Aug 2012
by Caehan
XŠevyX wrote:I tak se dá
Ta je slavná, ale už nevím, o kom se to traduje. :D

EDIT: Už to mám - tady

Re: Vtípky

Posted: 14:09 02. Aug 2012
by Amber
:mrgreen:

Image Image
  • Image

Re: Vtípky

Posted: 17:12 02. Aug 2012
by Prasokralik
Image

Re: Vtípky

Posted: 10:34 03. Aug 2012
by J.F.Payne

Re: Vtípky

Posted: 12:19 03. Aug 2012
by KaTo
J.F.Payne wrote:TV Nova v nejlepší formě:...
...chce se mi reagovat v souladu s diskutéry na (h)ovinkách apod. diskuzích.
Tohle je jasný FAKE! TV Nova by nikdy takovou věc nenatočila, natož dala do zpráv! :lol: :lol: :lol: :lol:

Re: Vtípky

Posted: 16:09 03. Aug 2012
by kokosak
Mi to připomnělo film Antichrist. Hmmmmm, kořeny :D

Re: Vtípky

Posted: 12:37 04. Aug 2012
by Absinthorix
J.F.Payne wrote:TV Nova v nejlepší formě:

http://www.jenpromuze.cz/video/show/122 ... eae9345576
Image

Re: Vtípky

Posted: 11:33 05. Aug 2012
by Molly23