Page 208 of 329
Re: Vtípky
Posted: 14:22 30. Jul 2012
by KaTo
Jedno "motivační"
video pro Nalka s prasokralikem, jako inspirace
čím zaplácnout parkovací místo v garáži (a nemyslím tím tu modelku

).
Re: Vtípky
Posted: 15:51 30. Jul 2012
by D_E_K_A
KaTo wrote:Jedno "motivační"
video pro Nalka s prasokralikem, jako inspirace
čím zaplácnout parkovací místo v garáži (a nemyslím tím tu modelku

).

Pěkná pěkná..., ehm ta Kurutas of course. To s tím smíchem a rotačníma kulometama pobavilo...
Re: Vtípky
Posted: 12:24 31. Jul 2012
by Amber
Re: Vtípky
Posted: 13:22 31. Jul 2012
by Absinthorix
to kuře má posez jako jedna naprčená vílka

podobnost čistě náhodná?
Re: Vtípky
Posted: 13:23 31. Jul 2012
by Amber
Absinthorix wrote:to kuře má posez jako jedna naprčená vílka

podobnost čistě náhodná?
Malé to je, křídla to má, naštvané to je...
Ano ano, příbuznost čistě náhodná

Re: Vtípky
Posted: 13:27 31. Jul 2012
by J.F.Payne
To je ten kuchař z tohohle songu:
http://www.youtube.com/watch?v=32FB-gYr49Y
sekvence 4:20-4:35
Re: Vtípky
Posted: 00:51 02. Aug 2012
by XŠevyX
I tak se dá
Re: Vtípky
Posted: 02:04 02. Aug 2012
by Caehan
XŠevyX wrote:I tak se dá
Ta je slavná, ale už nevím, o kom se to traduje.
EDIT: Už to mám -
tady
Re: Vtípky
Posted: 14:09 02. Aug 2012
by Amber
Re: Vtípky
Posted: 17:12 02. Aug 2012
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 10:34 03. Aug 2012
by J.F.Payne
Re: Vtípky
Posted: 12:19 03. Aug 2012
by KaTo
J.F.Payne wrote:TV Nova v nejlepší formě:...
...chce se mi reagovat v souladu s diskutéry na (h)ovinkách apod. diskuzích.
Tohle je jasný FAKE! TV Nova by nikdy takovou věc nenatočila, natož dala do zpráv!

Re: Vtípky
Posted: 16:09 03. Aug 2012
by kokosak
Mi to připomnělo film Antichrist. Hmmmmm, kořeny

Re: Vtípky
Posted: 12:37 04. Aug 2012
by Absinthorix
Re: Vtípky
Posted: 11:33 05. Aug 2012
by Molly23