Page 208 of 331
Re: Poděkování
Posted: 22:41 09. Aug 2012
by Paulus
Děkuji Aulovi za dnešní trpělivost a super hru. Rád si počkám na pokračování.

Re: Poděkování
Posted: 22:47 09. Aug 2012
by XŠevyX
Díky Amber za tak skvělé obrázky

Re: Poděkování
Posted: 08:29 11. Aug 2012
by menderon
Děkujme Desmondovi za questík, musím říci, že jsem se celou dobu moc bavil.
To, že jsme něco vynechali, a pak s tím měli problém jako bejk bylo dáno generalizací typu dané věci. A taky tím, že nám vše fungovalo jak má do té doby.
V každém případě ne vždy se má vyhrát, jinak by to byla nuda. Takže díky i za snesitelnou porážku, která nám umožní se odrazit k o to větším porážkám a příležitostným vítezstvím.
Re: Poděkování
Posted: 08:36 11. Aug 2012
by Grin
Taky dekuju "Beznadeji" za dlouhe chvile beznadeje

a bezbrehou trpelivost s nama.
konec byl fakt hektickej. Trvalo mi fakt dlouho, nez jsem potom vsem usnul.
Diky
Ps. tesim se na pripadne dohry
Re: Poděkování
Posted: 23:49 11. Aug 2012
by Diemo
Tož děk za dnešní hru a za chování rytířskejch pánů

Re: Poděkování
Posted: 00:04 12. Aug 2012
by Amber
Děkuju za dnešní hru oběma zúčastněným

ani jedna z postav svým chováním nezklamala a já jsem se skvěle bavila!
Re: Poděkování
Posted: 01:23 12. Aug 2012
by D_E_K_A
Taky díky, sic moje postava vůbec netušila o co jde a chovala se no.. jako obvykle.

Re: Poděkování
Posted: 01:31 12. Aug 2012
by xxxMajkyxxx
Diky vsem, ktere jsem dnes ve hre potkal a mohl jsem si s nimi zahrat......bavil jsem se

.
Jmenovite: D_E_K_A, Caehan, Terk, Mollysak, Theureg a banda trpasliku Diemo, Gorok, Balodil a Rori.
Re: Poděkování
Posted: 22:02 12. Aug 2012
by Theogil I
1) rád bych poděkoval Aulusovi za sobotní ranní zpestření
2) rád bych poděkoval všem trpaslíkům a trpaslici za příjemný nedělní RP večer
už mi nějaké to popovídání chybělo

Re: Poděkování
Posted: 00:26 13. Aug 2012
by Amber
Díky dneska všem odpoledním kecálkům z Ivory, už dlouho jsem nenarazila na tolik postav na jednom místě.
A taky díky za lidské i nelidské posluchače večerní ukolébavky.

Moc příjemná hra dneska.
Re: Poděkování
Posted: 00:26 13. Aug 2012
by D_E_K_A
Dík podtemnákům za akci ve hvozdu. Sic to nedopadlo ehm nejlíp pro jednoho. Škoda, že jste se tak rozutekli. Ale jinak dost nečekaný vzrušení.

Re: Poděkování
Posted: 17:58 14. Aug 2012
by klobouk
Díky dnes. Velmi líbilo!
Re: Poděkování
Posted: 18:05 14. Aug 2012
by Nalkanar
Taktéž díky. Zábava vidět Aliho v první lajně se zbraněmi v rukou.

A taky fajný příběh.
Re: Poděkování
Posted: 18:09 14. Aug 2012
by Pajule
Klobouček dolů, DÍÍÍÍK a ehm lala

Re: Poděkování
Posted: 20:37 14. Aug 2012
by J.F.Payne
Taky děkuju, akorát mě mrzí, že na dohru mi pořád padal net a pak spadl docela
