Page 209 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:15 18. Feb 2017
by NesQe
Lektvary obnov a protijedů u kořenářky mohli by taky jít kupovat aspoň po 10 najednou?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:35 28. Feb 2017
by Nalkanar
Zdá se mi to, nebo byl zrušen onen šikovný topic, kde se psalo, které DM má co na starost? Ono to bylo možná neaktuální, ale kdyby se to zupdatovalo, tak by to bylo velmi užitečné.
Konkrétně mě zajímá, komu se píší vizitky a kdo má na starosti šlechtu. Děkuji za případné navedení na správné osoby.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:50 28. Feb 2017
by JAH
Jedno info je tady
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 39#p277739
Paulus wrote:Vizitky pro nově založené postavy zasílejte od této chvíle výhradně těmto osobám pomocí SZ:
DM
Kokosak:
ZDE
DM
JAH:
ZDE
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 20:52 27. Mar 2017
by Fryn
Možná jsem si toho jen nevšimnul, ale funguje v Karathě nějaká veřejná knihovna ? Něco na způsob místa, kde by si hráči mohli přečíst, koupit nebo přidávat nejrůznější písemnosti s všelijakým obsahem (který by schvaloval třeba místní knihovník).
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 20:58 27. Mar 2017
by Aillen
Fryn wrote:Možná jsem si toho jen nevšimnul, ale funguje v Karathě nějaká veřejná knihovna ? Něco na způsob místa, kde by si hráči mohli přečíst, koupit nebo přidávat nejrůznější písemnosti s všelijakým obsahem (který by schvaloval třeba místní knihovník).
V Karathě jsou tři knihovny, kde se dá něco přečíst - na radnici v patře, v Královské akademii a v Klášteře milosrdných sester. Kupovat knihy tam ale nejde, přidat asi jen po domluvě s DM.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 23:50 03. Apr 2017
by Barbar321
Když už tak pěkně ten gnómský šotek přeroztrhal porůznu zemskou kůru...tu kus odtrhal...tam zas něco připlácnul, onuhle nechal část lesa shořet a i skály vysoké na prach rozdrtil, nemohl by se také podívat na situaci, aby umožněno bylo, že dostat se z pevniny do Kelu suchou nohou lze a nepodporovat už tak vykořisťovatele v podoběaž moc bohatých klanů a rodin, které k převozu nákladu s dobrodruhy lačně za tučný peníz přemluvit se dají.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:15 18. Apr 2017
by Nalkanar
Setkal se někdo se svitky pro hromadnou býčí sílu/... ?
Pokud ne, bylo by možné je přidat?
Děkuji (ať už za zodpovězení, nebo za přidání).
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 01:00 19. Apr 2017
by Caehan
Nejsou. Zdroj: nedávná diskuze s pavadem.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 05:26 19. Apr 2017
by Rejty
Zatím svitky na nová kouzla nejsou.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:31 14. Jan 2018
by Barbar321
...co zavést nějaký systém nebo bonus pro motivaci těch zapadlých hrdinských staříků po 40-tce (pardon, na ty senilnějící dobrodružky bych doporučoval myslet taky) ? Něco jako univerzitu třetího věku
Ale vážně, co zavést něco, co sice hru tolik nerozhodí, ale dá to další motivaci k hraní
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 00:16 15. Jan 2018
by LDamian
Třeba možnost nechat si za každých 250 000, 500 000, 750 000, 1 000 000, 1 250 000... xp nad 40. level nechat zvýšit libovolnou vlastnost o 1?
Případně celkově nechat za zkušenosti nad 40. level nechávat vylepšovat předměty, vyrábět artefakty, sesílat rp epická kouzla...
To by se dalo řešit přes DM, přeci jen nabrat stovky tisíc xp na 40. levelu není hned a tak by to vyžadovalo přítomnost DM jednou za čas.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:50 15. Jan 2018
by Barbar321
LDamian wrote:Třeba možnost nechat si za každých 250 000, 500 000, 750 000, 1 000 000, 1 250 000... xp nad 40. level nechat zvýšit libovolnou vlastnost o 1?
Případně celkově nechat za zkušenosti nad 40. level nechávat vylepšovat předměty, vyrábět artefakty, sesílat rp epická kouzla...
To by se dalo řešit přes DM, přeci jen nabrat stovky tisíc xp na 40. levelu není hned a tak by to vyžadovalo přítomnost DM jednou za čas.
Díky za reakci, ale 250k exp na +1 vlastnost mi přijde dost. To je jako cca 2lvl a běžně se dostává 1 za 4lvl, stejně jako vypadá zajímavě i ten zbytek.
Každopádně by to byla další možnost a mělo by smysl opět hrát a nejít do hry jen s tím, že po 40-tce není nic...a zisk expů ze všeho 0

(teda, pokud toto platí stále, jako dřív)
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 00:54 11. Sep 2018
by LDamian
Lektvar na náhodnou změnu vzhledu, co byl na ST. Kromě rp využití to byl jeden z mála způsobů, jak udělat hratelnými velké proměny v lokacích, kde se zasekávaly na každém kroku.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:51 11. Sep 2018
by sandoftime
Já bych nadbytečné expy převáděl na goldy.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:52 11. Sep 2018
by Barbar321
sandoftime wrote:Já bych nadbytečné expy převáděl na goldy.
Nápad je to zajímavý, ale co u postavy, která měla přehršel expů a pěkných pár mega v bance?