Page 209 of 331

Re: Poděkování

Posted: 23:39 14. Aug 2012
by Amber
Díky Mandosovi za to, že hraje dítě opravdu jako dítě. 8) Ať ti to vydrží! :wink:

Re: Poděkování

Posted: 00:08 15. Aug 2012
by mandos
Já zas díky všem za to dnešní sezení v hostinci. Tohle je věc co hraju prvně a bral jsem to vlastně spíš jako výzvu abych pravdu řekl a vážně jsem nečekal že se tu u toho tak pobavim, takže díky vám za skvělej první den s malou Zoe a jsem rád že se trochu líbí :)

Re: Poděkování

Posted: 12:58 15. Aug 2012
by Lolipop
Díky Aulusovi za spestření noční hry :oops:

Re: Poděkování

Posted: 13:57 15. Aug 2012
by Nalkanar
Tož díky za Aulovu večerní "Dobrou vodu". :lol:

Re: Poděkování

Posted: 01:53 16. Aug 2012
by D_E_K_A
Díky za pokec v hospodě i mimo ni a tak celkově všem. :)

Re: Poděkování

Posted: 01:56 16. Aug 2012
by Caehan
Díky za dnešní výpravu s Eliškou a Nickem.

Re: Poděkování

Posted: 10:37 16. Aug 2012
by karolina
Děkuji brachům i všem dlouhánům za včerejší Petroniku.

Re: Poděkování

Posted: 07:13 17. Aug 2012
by Barbar321
Děkuji za včerejší lov. V šesti jsem už dlouho nikam nevyrazil.

Navíc je pro mě čest vidět, jak bojuje smetánka Thalie.

Ještě jednou díky :D

Re: Poděkování

Posted: 00:01 18. Aug 2012
by Amber
Dík Lolipop za multi-umělecký zážitek ze hry. :oops: :wink:

Re: Poděkování

Posted: 01:13 18. Aug 2012
by xxxMajkyxxx
Diky Aulusovi za ozivovani sveta Thalie :)

Re: Poděkování

Posted: 01:25 18. Aug 2012
by Molly23
Dneska taky zaděkuju. A to všem kdo se motá okolo a pomáhá Kam :).
A taky jedno special dík Aulusovi za oživování světa, fakt to hraní chytá úplně jinou dimenzi!

Re: Poděkování

Posted: 11:21 18. Aug 2012
by Lolipop
Amber wrote:Dík Lolipop za multi-umělecký zážitek ze hry. :oops: :wink:
:oops: Taky díky, bylo to fajn. :) Zároveň chci poděkovat i DM Aulus za včerejší vtipné spestření hry s rybářem, fakt jsem se zasmála a do toho Rodalovi perly. Díky vám! :)

Re: Poděkování

Posted: 12:08 18. Aug 2012
by Caehan
Jo, k tomu se rád přidám, díky Aulusovi... ale nenech si to stoupnout do hlavy. :biggrin:

Re: Poděkování

Posted: 02:28 19. Aug 2012
by Caehan
Chci ještě poděkovat Majkovi a Dece za dnešní výpravu, bylo to moc zajímavé!

Re: Poděkování

Posted: 23:14 19. Aug 2012
by J.F.Payne
Já děkuju těm, kdo se dneska nechali naverbovat na výpravu, bavil jsem se celou dobu, včetně podsvětí (tam padaly hlášky!)... Jinak jsme to nedali jenom kvůli smůle, žejo... :lol: