Page 210 of 331

Re: Poděkování

Posted: 23:18 19. Aug 2012
by Prasokralik
J.F.Payne wrote:Já děkuju těm, kdo se dneska nechali naverbovat na výpravu, bavil jsem se celou dobu, včetně podsvětí (tam padaly hlášky!)... Jinak jsme to nedali jenom kvůli smůle, žejo... :lol:
Jasně prostě ten server padnul a tim to je.... Příště ho dáme s prstem v nose. Je to jen hnilobník. Tak dík a zas příště.

Re: Poděkování

Posted: 09:09 24. Aug 2012
by D_E_K_A
Dík Desmondovi za včerejší hru, sic jsem musel dvakrát afk. Stejně tak i ostatním díky ;)

PS: Hlavně Galli mě dostal tím Time stopem. Už jsem očekával příchod nějakého mocného mága, který se tam teleportuje ještě. :D

Re: Poděkování

Posted: 09:35 24. Aug 2012
by Bruciacullo
D_E_K_A wrote: PS: Hlavně Galli mě dostal tím Time stopem. Už jsem očekával příchod nějakého mocného mága, který se tam teleportuje ještě. :D
:oops: vadná myš... :wall:

Re: Poděkování

Posted: 10:29 24. Aug 2012
by Amber
Taky moc děkuju za včerejšek. Snad se ostatní neurazí, ale hlavně Dekovi, jak stíhal i odbíhat a poskytovat první pomoc. :wink:

Re: Poděkování

Posted: 13:14 24. Aug 2012
by tao kan
díky za včerejší náhodné setkání s elfy :)

Re: Poděkování

Posted: 13:39 24. Aug 2012
by Barbar321
tao kan wrote:díky za včerejší náhodné setkání s elfy :)
To ale mohla být pořádná mela :lol:

Re: Poděkování

Posted: 08:42 25. Aug 2012
by Paulus
Děkuji za včerejší hru Rofovi, Barbarovi a Frynovi stejně tak jako DM týmu :)

Re: Poděkování

Posted: 12:23 25. Aug 2012
by Krysak
Díky moc za fantasy obrázky všem přispěvovatekům. Pravidelene stahuji a ukládám do databáze. Díky

Re: Poděkování

Posted: 13:38 25. Aug 2012
by klobouk
Taky děkuju. Můj oblíbený topic. A teď tam přibyly moc pěkné (Ta drudí paní je skvělá, nebo Lareta v šatech a kanadách, atd.).

Stejně tak děkuju za Detailní popisy postav. Ve hře zapomínám popisy číst, kdežto na foru, když si vzpomenu, tak si je přečtu v klidu a vždy vím, že je tam můžu dohledat, když potřebuju. Takže plňte.

Re: Poděkování

Posted: 13:52 25. Aug 2012
by xxxMajkyxxx
Take diky za obrazarnu :)

Re: Poděkování

Posted: 16:28 25. Aug 2012
by Fryn
Paulus wrote:Děkuji za včerejší hru Rofovi, Barbarovi a Frynovi stejně tak jako DM týmu :)
Já děkuji za všechny včerejší zajímavé situace.

Re: Poděkování

Posted: 00:25 26. Aug 2012
by J.F.Payne
Za dnešek děkuji DMs i všem, koho jsem potkal.
A taky se omlouvám za rušivé zařehtání, ale hráli jsme si s Rodalem s koníčkama...

Re: Poděkování

Posted: 01:41 26. Aug 2012
by Amber
Děkuju za super akci, která se málem zvrhla v grilovačku. :twisted:
Moc se mi líbily různé reakce postav, ať už PC nebo NPC. :)
A taky díky za následnou dohru.

Re: Poděkování

Posted: 22:05 26. Aug 2012
by Paulus
Děkuji za dnešní večerní sezení v hostinci U Racka. Trocha teologie trocha úvah nad věcmi minulými i možná budoucími. Omlouvám se těm jejichž postavám spíše Paul přinesl nudu :)

Re: Poděkování

Posted: 23:44 26. Aug 2012
by karolina
Děkujeme s Diemem za dnešní akci zúčastněným brachům i Aulovi. Snad bude mít brzo pokračování.