Page 210 of 331
Re: Poděkování
Posted: 23:18 19. Aug 2012
by Prasokralik
J.F.Payne wrote:Já děkuju těm, kdo se dneska nechali naverbovat na výpravu, bavil jsem se celou dobu, včetně podsvětí (tam padaly hlášky!)... Jinak jsme to nedali jenom kvůli smůle, žejo...

Jasně prostě ten server padnul a tim to je.... Příště ho dáme s prstem v nose. Je to jen hnilobník. Tak dík a zas příště.
Re: Poděkování
Posted: 09:09 24. Aug 2012
by D_E_K_A
Dík Desmondovi za včerejší hru, sic jsem musel dvakrát afk. Stejně tak i ostatním díky
PS: Hlavně Galli mě dostal tím Time stopem. Už jsem očekával příchod nějakého mocného mága, který se tam teleportuje ještě.

Re: Poděkování
Posted: 09:35 24. Aug 2012
by Bruciacullo
D_E_K_A wrote:
PS: Hlavně Galli mě dostal tím Time stopem. Už jsem očekával příchod nějakého mocného mága, který se tam teleportuje ještě.


vadná myš...

Re: Poděkování
Posted: 10:29 24. Aug 2012
by Amber
Taky moc děkuju za včerejšek. Snad se ostatní neurazí, ale hlavně Dekovi, jak stíhal i odbíhat a poskytovat první pomoc.

Re: Poděkování
Posted: 13:14 24. Aug 2012
by tao kan
díky za včerejší náhodné setkání s elfy

Re: Poděkování
Posted: 13:39 24. Aug 2012
by Barbar321
tao kan wrote:díky za včerejší náhodné setkání s elfy

To ale mohla být pořádná mela

Re: Poděkování
Posted: 08:42 25. Aug 2012
by Paulus
Děkuji za včerejší hru Rofovi, Barbarovi a Frynovi stejně tak jako DM týmu

Re: Poděkování
Posted: 12:23 25. Aug 2012
by Krysak
Díky moc za fantasy obrázky všem přispěvovatekům. Pravidelene stahuji a ukládám do databáze. Díky
Re: Poděkování
Posted: 13:38 25. Aug 2012
by klobouk
Taky děkuju. Můj oblíbený topic. A teď tam přibyly moc pěkné (Ta drudí paní je skvělá, nebo Lareta v šatech a kanadách, atd.).
Stejně tak děkuju za Detailní popisy postav. Ve hře zapomínám popisy číst, kdežto na foru, když si vzpomenu, tak si je přečtu v klidu a vždy vím, že je tam můžu dohledat, když potřebuju. Takže plňte.
Re: Poděkování
Posted: 13:52 25. Aug 2012
by xxxMajkyxxx
Take diky za obrazarnu

Re: Poděkování
Posted: 16:28 25. Aug 2012
by Fryn
Paulus wrote:Děkuji za včerejší hru Rofovi, Barbarovi a Frynovi stejně tak jako DM týmu

Já děkuji za všechny včerejší zajímavé situace.
Re: Poděkování
Posted: 00:25 26. Aug 2012
by J.F.Payne
Za dnešek děkuji DMs i všem, koho jsem potkal.
A taky se omlouvám za rušivé zařehtání, ale hráli jsme si s Rodalem s koníčkama...
Re: Poděkování
Posted: 01:41 26. Aug 2012
by Amber
Děkuju za super akci, která se málem zvrhla v grilovačku.
Moc se mi líbily různé reakce postav, ať už PC nebo NPC.

A taky díky za následnou dohru.
Re: Poděkování
Posted: 22:05 26. Aug 2012
by Paulus
Děkuji za dnešní večerní sezení v hostinci U Racka. Trocha teologie trocha úvah nad věcmi minulými i možná budoucími. Omlouvám se těm jejichž postavám spíše Paul přinesl nudu

Re: Poděkování
Posted: 23:44 26. Aug 2012
by karolina
Děkujeme s Diemem za dnešní akci zúčastněným brachům i Aulovi. Snad bude mít brzo pokračování.