Page 22 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:21 29. Dec 2008
by monstera
Theogil I wrote:
Sorrow wrote:Postih na seslani kouzla plati jen pro magy a jine se stejnou magii.
Takze, kdyz bude postih treba 50%, tak sesilana postava ma 50% uspesnost
na seslani, neco jako kdyz se mag navlece do platovky.
Bohuzel na kleriky a podone to neplati.
Ted si nevybavuju to onaceni jejich magie.
Díky za info. :wink:

Na kleriky neplatí, neplatí, ne pla tííí .... notuje si. Takže jen -4 AC/AB. Nu potrénujeme a prozkoumáme. :D
Nevím, na schody Sandra omylem zabloudila a hned prchala pryč, protože se jí objevily šeredné červené ikony, mezi mezi nimi i omezení kouzel !

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:29 29. Dec 2008
by Theogil I
Odzkoušeno, kouzlit jde ... dle mého se jedná pouze o označení daného efektu jež je platný pro uživatele elementární magie.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:34 29. Dec 2008
by Theogil I
kucik wrote:Mno teoreticky by meli mit klerici vlastne taky nejakej postih, protoze svoji silu maj od svyho boha a ta je v danejch koncinach omezena. Takze by teoreticky slo udelat, aby mel kazdej podle prislusnosti ke svymu bohu a podle toho, kde se zrovna nachazi, urcitou pravdepodobnost selhani kouzla - proste protoze je tam moc jeho boha omezena.
Tak jo podtemňáci nebudou kouzlit na povrchu se stejnýma postihama ju?

Nevím proč zavádět další a další omezení, nejsem těchto zásahů zastáncem, ale pokud tak míníš pak stejným metrem na všechny ... pro by to měli odnést pouze určité druhy postav.

Opět se dostáváme do debaty - něco tu je funguje, je nastaveno, tak proč to z předem nastavených pravidel jež všichni akceptovali a zařídili se podle nich nezměnit. :?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:38 29. Dec 2008
by kucik
Kazdej dostane selhani mystickeho kouzla, takze mu tam sviti ta inkonka. Jenomze cast classu vcetne klerika to nemusi znepokojovat, protoze mysticka kouzla nepouziva.
Theogil I wrote:
Tak jo podtemňáci nebudou kouzlit na povrchu se stejnýma postihama ju?
V podstate by to tak melo bejt - jednoduse to nedelit jen na podtemno/povrch, ale obecne zjistovat, jakou moc ma dotcenej buh v danem miste.
Theogil I wrote: Nevím proč zavádět další a další omezení, nejsem těchto zásahů zastáncem, ale pokud tak míníš pak stejným metrem na všechny ... pro by to měli odnést pouze určité druhy postav.

Opět se dostáváme do debaty - něco tu je funguje, je nastaveno, tak proč to z předem nastavených pravidel jež všichni akceptovali a zařídili se podle nich nezměnit. :?
Protoze se ozyvaji hlasy, ze by to melo bejt jinak. Neni proc se rozcilovat, proste se jen diskutujou moznosti.

Spousta veci se meni predelava a vyladuje. Je skoda, ze se neco nepodarilo stanovit hned na zacatku, ale porad je lepsi to z dobryho duvodu zmenit, nez ze setravacnosti nechavat puvodni stav.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:46 29. Dec 2008
by Theogil I
kucik wrote: Protoze se ozyvaji hlasy, ze by to melo bejt jinak. Neni proc se rozcilovat, proste se jen diskutujou moznosti.
Ještě se nerozčiluji, ber to tak, že mě se tento styl úrav prostě nelíbí a nesouhlasím s nimi. :wink:
O vlivu božstev, modlení, chrámech se tu debatovalo a zkončilo to tak že někteří bohové prostě chrámy nemají atd. atd.. Na jednu stranu se bavíme o postizích a na druhou stranu se nechceme bavit o výhodách jež by mohla víra přinést. Já v tom prostě asi marně hledám systém a koncepci, jež tomu asi ještě chybí. Zatím to jsou jen jednotlivé střely bez domyšlení důsledků a ucelené koncepce. Ale dost o tom, nebudu tu zbytečně kalit vodu ... jdu si zahrát :D ... zdrhl jsem z práce o pár hodinek dřív.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:39 29. Dec 2008
by Krata
Tak tohle rozdělení se mi moc nelíbí.. samozřejmě by to mohlo takhle bejt ale já v tom vidim nevýhodu pro kleriky a žádnou výhodu

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:16 30. Dec 2008
by Jonny
A co teprv takovej bezvěrec? Trvalý postihy?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:02 30. Dec 2008
by kucik
Bezverec, kterej bere svoji silu od boha? No ten ma asi docela prekerku :D

re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 23:57 30. Dec 2008
by paja13
chybi me popis co delat s balikem naboju do luku za tisicovku co nic nedela ani kdyz se pouzije jeho unikatni vlastnost

taky me chybi ze kovar v ivory ma v rozhovoru nabidku ze postave rekne kolik stoji vybava co si vybrala ale postava rovnou plati kdyz zkousi jeho veci - dost na nic teda :o/

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 00:56 31. Dec 2008
by Krata
tohle nepatří do přání ale spíš do chyb :wink:

Re: re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 01:25 31. Dec 2008
by kucik
paja13 wrote: taky me chybi ze kovar v ivory ma v rozhovoru nabidku ze postave rekne kolik stoji vybava co si vybrala ale postava rovnou plati kdyz zkousi jeho veci - dost na nic teda :o/
Dival jsem se na to a zadnou chybu jsem tam nenasel. Urcite jsi neklikla vedle? Nikdo jinej to, pokud vim, nehlasil.

Re: re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 02:00 31. Dec 2008
by paja13
kucik wrote:Dival jsem se na to a zadnou chybu jsem tam nenasel. Urcite jsi neklikla vedle? Nikdo jinej to, pokud vim, nehlasil.
spis jde o nepochopeni u me protoze sem si myslel ze na vyzkouseni je vsechno i to co prodava sam kovar a ne jen to co ma v truhle - zblbla me ta moznost ze se muzu zeptat kolik stoji to co sem si vybral
proste kovar v ivory prodava z truhly a tam zaplatim az kdyz odklepnu rozhovor ze chci koupit a pak prodava ze sebe a tam platim rovnou a to me blbne

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:44 14. Jan 2009
by Jeanes
Poprve v životě jsem si udělal hobita a úplně mě zarazilo, že nemůžu zacházet s prakem! Musim si dat odbornost na jednoduché zbraně, to je šílený. Umím zacházet s težkou kuší, ale ne s prakem, to je nelogické a u hobita spíš absurdní :/ Možná by to stálo zato změnit, pro hobita je prak to same co pro elfa luk, to přece tvrdil i starej tolkien, jesi se nepletu. Divim se že na tohle biovare nemysleli.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:52 14. Jan 2009
by kucik
Budu hádat. Máš půlčíka wizarda. On třeba taky Tolkien taky představoval půlčíky spíš jako takový rogues. ;)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:16 14. Jan 2009
by DenGrasse
no, u biowarenemysleli ani na trpaslíky... krom elfů nikdo nemá rasový zbraně. kdyby tohle někdo dokázal vyřešit, poplácal bych ho po fórovym rameni... :mrgreen: ale ty nový featy se nikomu asi nechce dělat