Page 22 of 35
Re: Portréty postav
Posted: 10:39 27. Nov 2012
by J.F.Payne
Jelikož je už Johannes o dost starší, rozhodl jsem se aktualizovat jeho vzhled. Prosím všechny, kdo o to stojí, aby si jeho nový portrét stáhli.
EDIT: Přepisuje původní portrét.
EDIT2: Portrét trochu upraven, aby byl světlejší a lépe vycentrovaný.
Re: Portréty postav
Posted: 11:36 27. Nov 2012
by Braenn
J.F.Payne wrote:Jelikož je už Johannes o dost starší, rozhodl jsem se aktualizovat jeho vzhled. Prosím všechny, kdo o to stojí, aby si jeho nový portrét stáhli.
Neříkals, že je mu třicet?

Re: Portréty postav
Posted: 17:01 27. Nov 2012
by Nalkanar
Přepisuje to původní portrét nebo ne?
Re: Portréty postav
Posted: 17:14 27. Nov 2012
by J.F.Payne
Přepisuje původní.
Re: Portréty postav
Posted: 17:01 01. Dec 2012
by Kathermara
Loreley Tir´ense
Re: Portréty postav
Posted: 00:01 10. Dec 2012
by Kathermara
Nerísek

Re: Portréty postav
Posted: 13:29 10. Dec 2012
by kucik
Kathermara wrote:Nerísek

1. Nedávejte kurvadoprdelesakrauž do těch názvů souborů tu diakritiku.
2. Je to potrét pajule, takže i bod #1 je adresován jí.
Re: Portréty postav
Posted: 14:18 10. Dec 2012
by Pajule
co?

já s nerisou nemam nic společnýho..
Re: Portréty postav
Posted: 14:23 10. Dec 2012
by Caehan
Pajule wrote:co?

já s nerisou nemam nic společnýho..
Kromě diakritiky v názvu souboru s tvým obrázkem, viz.
Tvůj příspěvek.
Re: Portréty postav
Posted: 14:29 10. Dec 2012
by Pajule
No jasný, ale to už sem s Kucičkem pořešila hm
Re: Portréty postav
Posted: 14:55 10. Dec 2012
by kucik
Sorry, moje chyba. Pořád mi tam nějak strašil ten od pajule. Odvolábám, co jsem.... a tak dál.
Re: Portréty postav
Posted: 22:21 15. Dec 2012
by Pajule
Re: Portréty postav
Posted: 00:29 16. Dec 2012
by Kathermara
kucik wrote:Kathermara wrote:Nerísek

1. Nedávejte kurvadoprdelesakrauž do těch názvů souborů tu diakritiku.
2. Je to potrét pajule, takže i bod #1 je adresován jí.
Jaká je v názvu "Nerisa" diakritika??
Re: Portréty postav
Posted: 00:41 16. Dec 2012
by Aulus
Kathermara wrote:Jaká je v názvu "Nerisa" diakritika??
Kucík si jen díky tvému příspěvku s pojmenováním "Nerísek" vzpomněl na chybně vložené portréty od Pajky. Sám to i upřesnil v tom, co cituješ.

Re: Portréty postav
Posted: 18:20 30. Dec 2012
by Legition