Re: Váš portret
Posted: 20:30 04. Feb 2012
Lepší než kdyby neslintali! Horší by bylo kdyby přišli o zájem!kucik wrote:To nemuzes delat! Si budou hraci slintat do klavesnice.
TO Agnes: Odkudpak si?
Lepší než kdyby neslintali! Horší by bylo kdyby přišli o zájem!kucik wrote:To nemuzes delat! Si budou hraci slintat do klavesnice.
Očividne Molly už slintáMolly23 wrote:Lepší než kdyby neslintali! Horší by bylo kdyby přišli o zájem!kucik wrote:To nemuzes delat! Si budou hraci slintat do klavesnice.
TO Agnes: Odkudpak si?By jsme tě někdy mohli vytáhnout na nějaký pražský srazík (ovšem pokud to máš z ruky...)
Agnes....? Uh, to je asi na mějachyra wrote:Očividne Molly už slintáMolly23 wrote:Lepší než kdyby neslintali! Horší by bylo kdyby přišli o zájem!kucik wrote:To nemuzes delat! Si budou hraci slintat do klavesnice.
TO Agnes: Odkudpak si?By jsme tě někdy mohli vytáhnout na nějaký pražský srazík (ovšem pokud to máš z ruky...)
necháš ju? Určite majú viacerí zálusk!
to Agnes: nenechaj sa nachytať XD len pekne bojkotuj a posielaj ďalšie foto! Ak im odídu klávesnice, ostane viac miesta na Thalii pre nás slabých členov Imperiálnej rady (myslené ako TES series)
Mollýš.. ty jestli začneš posílat ještě víc fotek.. tak už to taky fórum nemusí zvládnoutMolly23 wrote:Už mám nějakou popletenou hlavu sakra!To víte no... rocková hvězda to má těžký!
Možná bych měl posílat víc fotek, třeba taky bude někdo slintat
Jenom pěkně slintejte, až si zničíte klávesnicijachyra wrote:Očividne Molly už slintáMolly23 wrote:Lepší než kdyby neslintali! Horší by bylo kdyby přišli o zájem!kucik wrote:To nemuzes delat! Si budou hraci slintat do klavesnice.
TO Agnes: Odkudpak si?By jsme tě někdy mohli vytáhnout na nějaký pražský srazík (ovšem pokud to máš z ruky...)
necháš ju? Určite majú viacerí zálusk!
to Agnes: nenechaj sa nachytať XD len pekne bojkotuj a posielaj ďalšie foto! Ak im odídu klávesnice, ostane viac miesta na Thalii pre nás slabých členov Imperiálnej rady (myslené ako TES series)
Tsss!Aulus wrote: Jenom pěkně slintejte, až si zničíte klávesnici! Stejně vám Amber nepůjčím
!
Derken- wrote:Tohle je další cíl drowíci, unesem jí!
To by se ti líbilo, coAmber wrote:Derken- wrote:Tohle je další cíl drowíci, unesem jí!![]()
No, lidi už mi nabízeli po netu hodně věcí... ale únos? To je prvně.