Page 22 of 33

Re: Váš portret

Posted: 20:30 04. Feb 2012
by Molly23
kucik wrote:To nemuzes delat! Si budou hraci slintat do klavesnice.
Lepší než kdyby neslintali! Horší by bylo kdyby přišli o zájem!

TO Agnes: Odkudpak si? :D By jsme tě někdy mohli vytáhnout na nějaký pražský srazík (ovšem pokud to máš z ruky...)

Re: Váš portret

Posted: 20:51 04. Feb 2012
by jachyra
Molly23 wrote:
kucik wrote:To nemuzes delat! Si budou hraci slintat do klavesnice.
Lepší než kdyby neslintali! Horší by bylo kdyby přišli o zájem!

TO Agnes: Odkudpak si? :D By jsme tě někdy mohli vytáhnout na nějaký pražský srazík (ovšem pokud to máš z ruky...)
Očividne Molly už slintá :D necháš ju? Určite majú viacerí zálusk!

to Agnes: nenechaj sa nachytať XD len pekne bojkotuj a posielaj ďalšie foto! Ak im odídu klávesnice, ostane viac miesta na Thalii pre nás slabých členov Imperiálnej rady (myslené ako TES series)

Re: Váš portret

Posted: 20:56 04. Feb 2012
by Desmond
Agnes a nebo Amber? ;)

Re: Váš portret

Posted: 21:02 04. Feb 2012
by jachyra
A kua, Amber XD pomýlila som sa v acc

ak to myslel Molly na Agnes, tak ja len a len na Amber :D

Re: Váš portret

Posted: 21:03 04. Feb 2012
by Amber
jachyra wrote:
Molly23 wrote:
kucik wrote:To nemuzes delat! Si budou hraci slintat do klavesnice.
Lepší než kdyby neslintali! Horší by bylo kdyby přišli o zájem!

TO Agnes: Odkudpak si? :D By jsme tě někdy mohli vytáhnout na nějaký pražský srazík (ovšem pokud to máš z ruky...)
Očividne Molly už slintá :D necháš ju? Určite majú viacerí zálusk!

to Agnes: nenechaj sa nachytať XD len pekne bojkotuj a posielaj ďalšie foto! Ak im odídu klávesnice, ostane viac miesta na Thalii pre nás slabých členov Imperiálnej rady (myslené ako TES series)
Agnes....? Uh, to je asi na mě :shock:
Tak teda, ehm ehm, těsně vedle s tou přezdívkou :lol:
A o klávesnice bych starost neměla, jachyra už je s přehledem zlikvidovala všechny.
TO Molly: Do Prahy to mám dosti daleko, jsem až z východu, kde rostou kratke zobaky :mrgreen:

Edit: Někteří byli rychlejší :oops: díky, Desmonde i jachyro!

Re: Váš portret

Posted: 21:08 04. Feb 2012
by Molly23
Už mám nějakou popletenou hlavu sakra! :D To víte no... rocková hvězda to má těžký!


:idea: Možná bych měl posílat víc fotek, třeba taky bude někdo slintat :)

Re: Váš portret

Posted: 21:10 04. Feb 2012
by Miell
Molly23 wrote:Už mám nějakou popletenou hlavu sakra! :D To víte no... rocková hvězda to má těžký!


:idea: Možná bych měl posílat víc fotek, třeba taky bude někdo slintat :)
Mollýš.. ty jestli začneš posílat ještě víc fotek.. tak už to taky fórum nemusí zvládnout :biggrin:

Re: Váš portret

Posted: 21:25 04. Feb 2012
by Amber
TO Molly: V pohodě, neřeš, hvězdo :P

Re: Váš portret

Posted: 23:14 04. Feb 2012
by Aulus
jachyra wrote:
Molly23 wrote:
kucik wrote:To nemuzes delat! Si budou hraci slintat do klavesnice.
Lepší než kdyby neslintali! Horší by bylo kdyby přišli o zájem!

TO Agnes: Odkudpak si? :D By jsme tě někdy mohli vytáhnout na nějaký pražský srazík (ovšem pokud to máš z ruky...)
Očividne Molly už slintá :D necháš ju? Určite majú viacerí zálusk!

to Agnes: nenechaj sa nachytať XD len pekne bojkotuj a posielaj ďalšie foto! Ak im odídu klávesnice, ostane viac miesta na Thalii pre nás slabých členov Imperiálnej rady (myslené ako TES series)
Jenom pěkně slintejte, až si zničíte klávesnici :D ! Stejně vám Amber nepůjčím :lol: !

Mimochodem, asi pojedeme v létě na FF do Chotěboře, takže jestli ono pěkné místo taky plánujete navštívit, možná se tam potkáme :wink: .

Re: Váš portret

Posted: 01:23 05. Feb 2012
by Amber
Aulus wrote: Jenom pěkně slintejte, až si zničíte klávesnici :D ! Stejně vám Amber nepůjčím :lol: !
Tsss! :roll: :wink:

Re: Váš portret

Posted: 01:25 05. Feb 2012
by Derken-
Tohle je další cíl drowíci, unesem jí! :twisted:

Re: Váš portret

Posted: 01:32 05. Feb 2012
by Amber
Derken- wrote:Tohle je další cíl drowíci, unesem jí! :twisted:
:shock:
No, lidi už mi nabízeli po netu hodně věcí... ale únos? To je prvně. :)

Re: Váš portret

Posted: 01:51 05. Feb 2012
by Aulus
Amber wrote:
Derken- wrote:Tohle je další cíl drowíci, unesem jí! :twisted:
:shock:
No, lidi už mi nabízeli po netu hodně věcí... ale únos? To je prvně. :)
To by se ti líbilo, co :D ?... Být svačinkou pro skupinku drowů :wink: !

Re: Váš portret

Posted: 09:23 05. Feb 2012
by J.F.Payne
Řada na mně. Revolucionář po neúspěšné zkoušce.

Re: Váš portret

Posted: 23:34 05. Feb 2012
by Lord_Berserk
A me drowaci neunesou ??? :twisted:
Playboy.jpg