Page 22 of 96
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 11:37 18. Dec 2011
by Molly23
setkání s upírskými lesbičkami se ve filmu odehraje za jedinou noc

, takže není co řešit.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 18:18 18. Dec 2011
by Bahnak
Upírské lesbičky!!! Netuším zda jde o potupu veškeré kinematografie či její dokonalý vrchol. V tom filmu jsou použita veškerá klišé co existují + líbající se polonahé upírky. Osobně doporučuji, ještě že to ten Kucik našel, jinak by jsme zůstali o mnohé ochuzeni

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 21:01 18. Dec 2011
by Derken-
Přišli jste o drowský creep na televizi

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 21:22 18. Dec 2011
by -darkvision-
A o jedno plasmové CVC

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 20:27 02. Jan 2012
by Bahnak
Doporučuji všem hráčům:
http://www.csfd.cz/film/14794-dragonlan ... -soumraku/
Film navzdory průměrnému hodnocení kritiky doporučuji ke shlédnutí všem zdejším pařanům.
Jde o klasické AD&D, trpaslík hláškuje, skřítek/čorkař ještě více, paladin, vůdce bez sebedůvěry, plyšákování vztahů, epický Quest, mágové, klerda, evilák jedna báseň, prostě pohoda u které si vybavíte NWN jen to hvízdne.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 20:28 02. Jan 2012
by Derken-
Co kdyby jsme natočili film?

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 20:29 02. Jan 2012
by Nalkanar
Když on tam Lex Luthor hraje elfa...

to přece nejde

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 02:47 03. Jan 2012
by Shaman88
Bahnak wrote:Doporučuji všem hráčům:
http://www.csfd.cz/film/14794-dragonlan ... -soumraku/
Film navzdory průměrnému hodnocení kritiky doporučuji ke shlédnutí všem zdejším pařanům.
Jde o klasické AD&D, trpaslík hláškuje, skřítek/čorkař ještě více, paladin, vůdce bez sebedůvěry, plyšákování vztahů, epický Quest, mágové, klerda, evilák jedna báseň, prostě pohoda u které si vybavíte NWN jen to hvízdne.
Díky bahňáku, film jsem zkoukl, úplně mě to nadchlo a asi si přečtu ty knihy.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 06:59 03. Jan 2012
by J.F.Payne
Jo, je to super. A můžete hádat, kdo je moje nejoblíbenější postava

)
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 14:34 05. Jan 2012
by Shaman88
Doporučuju shlédnout tohle:
http://www.csfd.cz/film/242957-astropia/
Neskutečně jsem se bavil.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 14:31 06. Jan 2012
by Práček
Prasokralik wrote:Drive
moc dobrý tip darku
Tak jsem na to zkoušel koukat....dokoukal jsem do čtvrty a přemýšlím, zda má cenu koukat dál...
vubec mi tam nesedí zvuky (koukat na to s českým dabingem, tak bychm řekl, že češi něco posr*li)a ten příběh....noooo.... a celé je to takové zpomalené... určitě by ten film šel sestříhat na polovic

ještě zkusim deset minut...

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 14:45 06. Jan 2012
by -darkvision-
Asi si ještě neprohřel ..
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 14:59 06. Jan 2012
by Práček
Edit: polovina záběru ve filmu zpomalená (a k tomu ještě ty neakční) 3/4 filmu se mlčelo , polovina záběru byla určitě točena s figurínami (jinak nechápu, jak se tak často dokázal hl, hrdina nehýbat) a ty zvuky...to si dělaj srandu ne? každej kdo seděl v autě, tak musí vědět jak auto při jízdě dělá...to co tam bylo při honičkách, to bylo možná tak na sprint závody...ale do honičky ne
jsem opravdu rád, že jsem na to nakonec do kina nešel....do ted bych litoval penez
a nejvíc bylo, když se mi sekl obraz a já to jistil až po notné chvilce

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 15:04 06. Jan 2012
by de Aers
Mě nedávno udělal radost film L'Assault.
http://www.csfd.cz/film/303126-prepadeni/
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 23:10 15. Jan 2012
by Práček
Ten novej Sherlock...nová serie... zatím jsme viděl první díl druhé serie...a hustý. Po Dextrovi dobrá náhrada (škoda, že to má zas jen tři díly)
The Hounds of Baskerville je prý ještě lepší, tak se těším
