Page 22 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:10 18. Jan 2011
by jachyra
Kora v ohnivom amoku?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:20 18. Jan 2011
by jachyra
Iss, pridaj si krídla a bude to pasovať ale úplne

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:49 18. Jan 2011
by Prasokralik
Můžete hádat kdo je tohle.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 12:23 18. Jan 2011
by -RoF-
A kdo to je? Já Vážně netuším, kdo chodí v tomhle a má hauáka.
Ale takhle si představuju svalnatou seveřanku Niamh

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 19:42 18. Jan 2011
by Molly23
Rofe! Koukni jak se ten obrázek od Prasozajíce jmenuje... jsou to iniciálni a zamysli se

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 12:04 19. Jan 2011
by G14
TO Jachyra:

jojo a jeste misto krkavce radnyho pavouka

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 12:06 19. Jan 2011
by Pajule
tohle mi stráááášně připomnělo Carmen
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 12:31 19. Jan 2011
by jachyra
to G14: ale tam ten pavúk je, vari ho nevidíš? O.o ahaa jasné, to nejde, bo ho tá vrana zožrala

takže 3x môžeme hádať, čo asi čierna pani ide urobiť s chudáčikom váčikom hehe

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 12:59 19. Jan 2011
by G14
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 19:34 19. Jan 2011
by Silvaner01
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 19:35 19. Jan 2011
by Silvaner01
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 07:25 20. Jan 2011
by -RoF-
Silvaner01 wrote:Možná Arie.....
Jo tohle by aj odpovídalo
Hmm a z toho šití oblečení už magořím, hned sem přemýšlel, že by takové oblečení šlo ušít v NWN. Si za chvílu budu muse pořídit nový trezor na šaty Arie

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 08:26 20. Jan 2011
by Molly23
Ten chlap asi ukradl Vil něco z oblečení když se koupala hehe, tak vyskočila, hodila na sebe plech a kroužky co zbyly a pích! Bandita jeden ošklivej

. To mohlo docela ale škrábat

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:08 20. Jan 2011
by Pajule
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:53 20. Jan 2011
by Lord_Berserk
Ta namakana radodajka vod "N".
