KaTo wrote:Taky jsem zažil a mám ho mnohem radši!tao kan wrote:no ještě máme lag kdy NPC stoji na miste, utoci jednou za 5-10 kol a ty jen chodis mezi nima a sekáš...takovej obracenej lag
Mimochodem, existuje ještě, hehe, třetí typ lagu, který jsem už též zažil:
Postava s akrobacií "běží" proti monstru...když ke mě NPC doběhne, tak padne mrtvé. V tom okamžiku vyskočí asi milion hlášek o "Úspěšné akrobacii" na mé straně a několik "příležitostňáků" na straně monstra. Nevím co tam ty 2-4 vteřiny "dělali", ale výsledkem je usnejkovaný zlobr.
Nedá mi to, ale napíšu ještě čtvrtej druh
Bojuju s třema npc, už jsou všechny skoro mrtvý, jednomu se podaří dát mi kritik za 50hp,
což je asi pulka mejch životu, tak si řeknu proč riskovat další, a chci se napít, přibíhá mi
na pomoc Pc kamarád a v té chvili se hra zastaví a když se zase rozjede, já ležím death,
kamarád zdrhá před třema skoro mrtvejma Npc a dál už nic , protože se ocitám v podsvětí.