Page 22 of 22
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 11:01 17. Jun 2010
by Silvaner01
KaTo wrote:tao kan wrote:no ještě máme lag kdy NPC stoji na miste, utoci jednou za 5-10 kol a ty jen chodis mezi nima a sekáš

...takovej obracenej lag
Taky jsem zažil a mám ho mnohem radši!
Mimochodem, existuje ještě, hehe, třetí typ lagu, který jsem už též zažil:
Postava s akrobacií "běží" proti monstru...když ke mě NPC doběhne, tak padne mrtvé. V tom okamžiku vyskočí asi milion hlášek o "Úspěšné akrobacii" na mé straně a několik "příležitostňáků" na straně monstra. Nevím co tam ty 2-4 vteřiny "dělali", ale výsledkem je usnejkovaný zlobr

.
Nedá mi to, ale napíšu ještě čtvrtej druh
Bojuju s třema npc, už jsou všechny skoro mrtvý, jednomu se podaří dát mi kritik za 50hp,
což je asi pulka mejch životu, tak si řeknu proč riskovat další, a chci se napít, přibíhá mi
na pomoc Pc kamarád a v té chvili se hra zastaví a když se zase rozjede, já ležím death,
kamarád zdrhá před třema skoro mrtvejma Npc a dál už nic , protože se ocitám v podsvětí.

Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 11:10 17. Jun 2010
by kucik
Tohle je spíš o lagu připojení.
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 11:27 17. Jun 2010
by tao kan
Silvaner01 wrote: v té chvili se hra zastaví a když se zase rozjede, já ležím death,
kamarád zdrhá před třema skoro mrtvejma Npc a dál už nic , protože se ocitám v podsvětí.

počkej to není novej druh, to je pořád ten první

Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 11:43 17. Jun 2010
by Silvaner01
kucik wrote:Tohle je spíš o lagu připojení.
mám ping stabilní cca 20 - 40, ale dělají mi to jen některý postavy pc,
když se ke mně přibližujou

stejný lagy mám třeba když na sobě pc
přehazujou hadry

Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 11:48 17. Jun 2010
by KaTo
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 11:53 17. Jun 2010
by -darkvision-
*vyrazi s narvanym inventarem na povrch pro nejaky otroky*
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 12:06 17. Jun 2010
by sandoftime
-darkvision- wrote:*vyrazi s narvanym inventarem na povrch pro nejaky otroky*
na to bych nesázel protože jak si začneš přehazovat ty hadr, začne ti to lagovat taky, takže místo otroků to skončí tak, že nějaké npc bude okusovat potenciálního otroka i tebe naráz
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 16:10 01. Jul 2010
by jachyra
Taaaak som si prebehla dosť veľkú časť Thalie a musím sa ospravedlniť za predošlé hundranie

tá sila je úplne v poriadku, aj s oslabenými vecami .. a očividne som len mala to šťastie, že som hneď zozačiatku ponarážala na tie silnejšie dungy .. a žiaľ priskoro súdila

S odstupom času môžem povedať jedine, že tak, ako je to urobené, je to fakt super.
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 16:47 01. Jul 2010
by Sorrow
A to bylo řečí
