Page 22 of 77

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 18:38 27. Jun 2012
by Shaman88
Čekám až vyjde toto - vypadá to hodně hustě.
https://www.youtube.com/watch?v=SS4r9Fq3beU

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 23:33 27. Jun 2012
by Caehan
Musíte ty odkazy tak prasit? Jak má někdo poznat, co se za tím odkazem skrývá?

Dělá se to takhle:

Code: Select all

[url=adresa]text, na který se klikne[/url]
Co je na tom nepochopitelného?

Jagged Alliance Online

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:44 28. Jun 2012
by G-ladiator
Tribes:Ascend,neuvěřitelně chytlavá, pekelně rychlá (díky "lyžím" a jetpacku) online střílečka s mikrotransakčním modelem podobným League of Legends. A je to zadarmo. Když by někdo měl zájem, jsem ve hře pod nickem Alesh91 (na steamu Alesh)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 20:24 28. Jun 2012
by Nalkanar
Vypadá to... zajímavě. Možná to testnu, ale teď doháním jiné herní resty (AC, ME, aj.)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 18:02 29. Jun 2012
by -darkvision-

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 20:02 29. Jun 2012
by predyk
DotA 2 8)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 10:22 30. Jun 2012
by radekdnb
DOTA, HON, Civilization IV atd :) :)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 14:05 30. Jun 2012
by Thuereg
Tak si zase pujdu zablbnout hehe...
Trine2

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 18:18 30. Jun 2012
by Nalkanar
Mass Effect... muhaha... vím, že na konci bude zklamání (ale mám DLC rozšiřující konec, tak třeba to nebude až taková podpásovka)... nicméně mě aktuálně baví kosit husky mojí biotickou pěstí (aneb adept vám sere na omniblade) :lol:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 18:41 30. Jun 2012
by G-ladiator
To DLC prý pomáhá značně, zatím jsem to nezkoušel, čekám na zbytek DLC :)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 23:03 30. Jun 2012
by Nalkanar
He? Zbytek? Co?

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 23:08 30. Jun 2012
by G-ladiator
Myslel jsem tím DLC, co plánují vydat v následujících měsících a letech :)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 16:58 02. Jul 2012
by Maya
G-ladiator wrote:Tribes:Ascend,neuvěřitelně chytlavá, pekelně rychlá (díky "lyžím" a jetpacku) online střílečka s mikrotransakčním modelem podobným League of Legends. A je to zadarmo. Když by někdo měl zájem, jsem ve hře pod nickem Alesh91 (na steamu Alesh)
Uá, proč jsi mi to udělal? Teď nemám na nic jinýho čas, než huntit XP, abych mohla koupit infiltratora! :-D

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 17:18 02. Jul 2012
by G-ladiator
Maya wrote:
G-ladiator wrote:Tribes:Ascend,neuvěřitelně chytlavá, pekelně rychlá (díky "lyžím" a jetpacku) online střílečka s mikrotransakčním modelem podobným League of Legends. A je to zadarmo. Když by někdo měl zájem, jsem ve hře pod nickem Alesh91 (na steamu Alesh)
Uá, proč jsi mi to udělal? Teď nemám na nic jinýho čas, než huntit XP, abych mohla koupit infiltratora! :-D
Muhaha! :D Pod jakým jsi nickem?
EDIT: Jinak doporučuju do toho vrazit těch nějakých 10 dolarů, nebo kolik stojí ten Starter Pack (já ho koupil na steamu v akci), protože to mimo jiné dá doživotní 50% boost k XP 8)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 17:51 03. Jul 2012
by Nalkanar
Mass Effect - dohráno. Konec byl náhodou docela zajímavý, dovysvětlení bylo ale asi zásadní, bez něj si to nedovedu představit. Zbytek asi hodím spoilerově v černé dále, aby to případní zájemci nečetli příliš brzo :D

SPOILERoidní komentář:
Takže prvně k DLC - to zdá se upravuje trošku více to finále. Je jasně daný povel k odletu flotil (a proto je Normandy na cestě kamsi - prý původně nebylo vysvětleno). Je přidán i docela dobrý komentář co a jak bylo dál. Podle některých diskuzí je sice celé setkání s Catalystem jen poslední Harbingerům indoktrinační trik, ale to dovysvětlení to docela vyvrací a prostě "důvěřuji vypravěči", že to tak je. Osobně jsem zvažoval možnost ovládnout Reapery anebo Syntézu. Nakonec jsem zvolil sloučení organiků a syntetiků a spokojenost, řekl bych. Není to kdo ví jaké zklamání (i když je fakt, že jsem byl připraven na jisté zklamání už předem). Jediná drobnost, která mi chybí, je něco jako bylo v Jade Empire - seznam společníků a jejich další osud. Nicméně i nějak zkousnu tu kratší poetičtější obecnou verzi o tom, co bylo dál s galaxií.Přecijen si nebudeme lhát, Mass Effect dával iluzi volby, ale vždy to bylo dost omezené a chtě nechtě, ať se v jedničce stalo takřka cokoliv, tak vesměs dvojka vypadala vždy dost stejně. Trojka taky navazuje minimálně, jediný průser je, že u konce lidi čekali, že se ty volby všechny zúročí. Osobně jsem doufal v ženskou rvačku mezi Ashley a Mirandou aneb "Shepard je můj". :D .

:D :twisted: