Page 22 of 67

Re: League of Legends

Posted: 23:04 05. Oct 2012
by Prasokralik
Image

Re: League of Legends

Posted: 23:59 05. Oct 2012
by Prasokralik
Jarríkůůůůůůů něco pro tebe

Image

Re: League of Legends

Posted: 01:03 06. Oct 2012
by Prasokralik
Tak sleduju přímej přenos šampionátu a je to jak celosvětovej sraz nerdismu.

Re: League of Legends

Posted: 02:24 06. Oct 2012
by Prasokralik
Korejci vypekli amíky.

Re: League of Legends

Posted: 08:48 06. Oct 2012
by Firefox_
Stejně to nakonec vyhraje M5

Re: League of Legends

Posted: 16:05 06. Oct 2012
by Absinthorix
Prasokralik wrote:Jarríkůůůůůůů něco pro tebe
Vodovodní trubkou po hlavě!


Image

Re: League of Legends

Posted: 21:24 06. Oct 2012
by Prasokralik
Image

Re: League of Legends

Posted: 21:27 06. Oct 2012
by Prasokralik
Leona za CLG na tournamentu, učte se jak tnakovat děcka. http://tournaments.leagueoflegends.com/ ... ch_en.html

Re: League of Legends

Posted: 04:57 07. Oct 2012
by Prasokralik
Expěte, expěte, ať vás můžu přibrat do týmu. Potřebuju jednoho na 3v3 a 3 na 5v5

Re: League of Legends

Posted: 09:33 07. Oct 2012
by Absinthorix
Teď to jde pomalu už celkem... a hlavně s těma polskejma troll týmama je zatěžko vyhrávat

Re: League of Legends

Posted: 14:20 07. Oct 2012
by Fryn
Přiznám se, že si tuto hru taky občas pustím. Celkem dobrý prostředek na odreagování. Prozatím jsem úspěšný hlavně se střelci (jako Varus nebo třeba Miss Fortune), z těch kontaktnějších se mi ale celkem líbí Riven (pěkně se na ni kouká - i když ta její pravačka je docela děsivá a má moc hezký ... ehm, komba), třebaže za ní neumím pořádně hrát. O něco lepší je to s Malphitem.

Jinak co tak sleduju úroveň hráčstva ve WoT a LoL, tak v LoL mi přijde o něco horší :) .

Re: League of Legends

Posted: 15:03 07. Oct 2012
by Prasokralik
Riveeeen! <3

No kdyby sis dal od tanků pauzu tak expi ať můžeš ke mě do týmu :P chce to lvl 30, není zas tak těžké to vyexpit (zvládla to i Terbee)

Re: League of Legends

Posted: 18:50 10. Oct 2012
by Fryn
Prasokralik wrote:Riveeeen! <3

No kdyby sis dal od tanků pauzu tak expi ať můžeš ke mě do týmu :P chce to lvl 30, není zas tak těžké to vyexpit (zvládla to i Terbee)
Zatím to hraju docela relaxačně, takže dostat se na max asi potrvá :) (teď jsem někde u 14. lvl).

Re: League of Legends

Posted: 20:30 10. Oct 2012
by Absinthorix
Mně taky.... ale s tím trolliskem Hejmou a Karthusem to jde dobře, pokud nejni tým Pšonců

Re: League of Legends

Posted: 20:43 10. Oct 2012
by Prasokralik
to tak hraju lee sina, nahoru se mnou jde volibear... vběhne do křoví, nechá se zabít na tři rány od dvou nadrženejch champů co tam v tom křoví čekaj namáčknutý na sobě hned u kraje a už slyším volibeara jak nadává do allcahtu: Noob lee sin! help me!"

je to vlastně moje vina...