Page 22 of 25
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 16:42 31. Jul 2011
by Radim
Víš jak,my jsme malá skupinka co drží při sobě

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 16:43 31. Jul 2011
by Shaman88
Povedlo se vám zbalit ten velkej stan nebo tam jeste porad stojí?
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 16:47 31. Jul 2011
by igor
Shaman88 wrote:Povedlo se vám zbalit ten velkej stan nebo tam jeste porad stojí?
Stan jsme zabalili, resp. srolovali do dlouhýho štúdlu a na ramenou přenesli i přes lávku

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 16:53 31. Jul 2011
by Rejty
Hlavně aby se stal povedlo vysušit a neshnil...
Jinak má někdo fotky? Mi přišlo, že se skoro vůbec nefotilo.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 17:10 31. Jul 2011
by Sorrow
Tak už jsem taky u PC.
Sraz byl ale nějakej vlažnej díky počasí ale pokaždé to hold nevyjde no.
Příští rok si to vynahradíme.
PS1 Dark: jasně že vyjel a myslím že bez vytažení nejdál ale zastavil jsem na hraně aby se ostatní zahřáli
PS2 Rejty: já fotil, dokonce i turnaj všech dvojic mám celej.Teď jen v tom bordelu najít foťák

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 20:44 31. Jul 2011
by Rejty
Nojo, spíš mokrej než letní sraz...
Sorrow wrote:PS2 Rejty: já fotil, dokonce i turnaj všech dvojic mám celej.Teď jen v tom bordelu najít foťák

Tak hledej a šup sem s nima!
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 20:57 31. Jul 2011
by tao kan
první film se suší a vypadá to, že fotky budou v pohodě, druhej film vyvolavam v tanku. Možná ještě večer sem hodim scany

.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 20:58 31. Jul 2011
by Rejty
Super! Na to si počkám...

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 21:00 31. Jul 2011
by Hafen
Radim wrote:Víš jak,my jsme malá skupinka co drží při sobě

No jasne. 'Zaudar byl iinformovani kdy jsem v plzni a stejne me tam enchali viset tri hodiny, pak dalsi jednu- az dve hodiny zmateneho bloudeni po lokalni trati a slapat v pulmetrovem bahnu vedle koleji

a ani je nenapadlo zkusit zavolat!!!!!!!!!!
A pak ze patrit do klanu ma vyhody

.
A pak si jeste nastavej stul u stolu tak ze si tam nejde prisednout. Ja chci do jineho klanu, sakra, uz nekdo udelejte konkurenci
Pracek mi visi minimalne 3-4 lvly ktery mi naleveluje za to co jsem musel kvuli nemu (moje chyba se nepocita, nedoslo by k ni kdyby prijel

...na nekoho se to hodit musi

) slapat a budu k tomu hodnej muze vyexpit moji postavu co ji chybi po 5tik na levely misto te kde po 15k-20
Skoda ze to nevyslo. Kostym, krouzkarna, obarveny vlasy kdy barva tece dolu pres ksicht, ovesenej zbranema, slapat v bahnu s skoro 15ti- 20ti kily na zadech...a pak ani tuk kvuli desti, to clovekovi proste zvedne naladu ze tahne tolik kramu k nicemu

Kdyby to nepodelalo pocasi byla by to dobra akce a diky organizatorum.
Edit: a navic jsem jeste dorazil totalne vyfluslej ze mi ani to pivo nechutnalo

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 21:11 31. Jul 2011
by Derken-
wtf?
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 21:15 31. Jul 2011
by tao kan
Rejty wrote:Super! Na to si počkám...

no, hehe koukám že ze srazu je tam jen posledních 13 fotek a druhej film je nějaká stará špulka se ženskejma, takže musim dofotit druhej "srazovej" film

.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 21:19 31. Jul 2011
by Práček
tao kan wrote:...druhej film je nějaká stará špulka se ženskejma, takže musim dofotit druhej "srazovej" film

.
zveřejni všechno

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 21:35 31. Jul 2011
by tao kan
Práček wrote:tao kan wrote:...druhej film je nějaká stará špulka se ženskejma, takže musim dofotit druhej "srazovej" film

.
zveřejni všechno

vše nemužu, ale ty slušné mám na:
http://jakubsvozil.daportfolio.com/
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 21:41 31. Jul 2011
by Práček
to je dobrý...
vím kam se budu obracet o rady
(tu jednu fotku vím kdes fotil

takovou tu holku s kufrem(tu první

)
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 23:02 31. Jul 2011
by Hafen
Derken- wrote:wtf?
Psano s nadsazkou. Za ten spatny prestup a slapani v bahne si muzu plne sam

. Jen fakt skoda ze Pracek nesel nekam chytit signal kdyz jsem tak dlouho nejel
