Page 22 of 25

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 16:42 31. Jul 2011
by Radim
Víš jak,my jsme malá skupinka co drží při sobě :mrgreen:

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 16:43 31. Jul 2011
by Shaman88
Povedlo se vám zbalit ten velkej stan nebo tam jeste porad stojí?

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 16:47 31. Jul 2011
by igor
Shaman88 wrote:Povedlo se vám zbalit ten velkej stan nebo tam jeste porad stojí?
Stan jsme zabalili, resp. srolovali do dlouhýho štúdlu a na ramenou přenesli i přes lávku :)

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 16:53 31. Jul 2011
by Rejty
Hlavně aby se stal povedlo vysušit a neshnil...

Jinak má někdo fotky? Mi přišlo, že se skoro vůbec nefotilo.

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 17:10 31. Jul 2011
by Sorrow
Tak už jsem taky u PC.
Sraz byl ale nějakej vlažnej díky počasí ale pokaždé to hold nevyjde no.
Příští rok si to vynahradíme.

PS1 Dark: jasně že vyjel a myslím že bez vytažení nejdál ale zastavil jsem na hraně aby se ostatní zahřáli :mrgreen:
PS2 Rejty: já fotil, dokonce i turnaj všech dvojic mám celej.Teď jen v tom bordelu najít foťák :D

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 20:44 31. Jul 2011
by Rejty
Nojo, spíš mokrej než letní sraz... :?
Sorrow wrote:PS2 Rejty: já fotil, dokonce i turnaj všech dvojic mám celej.Teď jen v tom bordelu najít foťák :D
Tak hledej a šup sem s nima!

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 20:57 31. Jul 2011
by tao kan
první film se suší a vypadá to, že fotky budou v pohodě, druhej film vyvolavam v tanku. Možná ještě večer sem hodim scany :).

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 20:58 31. Jul 2011
by Rejty
Super! Na to si počkám... :mus_3:

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 21:00 31. Jul 2011
by Hafen
Radim wrote:Víš jak,my jsme malá skupinka co drží při sobě :mrgreen:

No jasne. 'Zaudar byl iinformovani kdy jsem v plzni a stejne me tam enchali viset tri hodiny, pak dalsi jednu- az dve hodiny zmateneho bloudeni po lokalni trati a slapat v pulmetrovem bahnu vedle koleji :wall: a ani je nenapadlo zkusit zavolat!!!!!!!!!! :!:

A pak ze patrit do klanu ma vyhody :| .
:biggrin:

A pak si jeste nastavej stul u stolu tak ze si tam nejde prisednout. Ja chci do jineho klanu, sakra, uz nekdo udelejte konkurenci :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Pracek mi visi minimalne 3-4 lvly ktery mi naleveluje za to co jsem musel kvuli nemu (moje chyba se nepocita, nedoslo by k ni kdyby prijel :mrgreen:...na nekoho se to hodit musi :twisted: ) slapat a budu k tomu hodnej muze vyexpit moji postavu co ji chybi po 5tik na levely misto te kde po 15k-20 :roll: :wink:

Skoda ze to nevyslo. Kostym, krouzkarna, obarveny vlasy kdy barva tece dolu pres ksicht, ovesenej zbranema, slapat v bahnu s skoro 15ti- 20ti kily na zadech...a pak ani tuk kvuli desti, to clovekovi proste zvedne naladu ze tahne tolik kramu k nicemu :D Kdyby to nepodelalo pocasi byla by to dobra akce a diky organizatorum.

Edit: a navic jsem jeste dorazil totalne vyfluslej ze mi ani to pivo nechutnalo :x

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 21:11 31. Jul 2011
by Derken-
wtf?

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 21:15 31. Jul 2011
by tao kan
Rejty wrote:Super! Na to si počkám... :mus_3:
no, hehe koukám že ze srazu je tam jen posledních 13 fotek a druhej film je nějaká stará špulka se ženskejma, takže musim dofotit druhej "srazovej" film :).

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 21:19 31. Jul 2011
by Práček
tao kan wrote:...druhej film je nějaká stará špulka se ženskejma, takže musim dofotit druhej "srazovej" film :).
zveřejni všechno :mrgreen: :oops: :mrgreen:

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 21:35 31. Jul 2011
by tao kan
Práček wrote:
tao kan wrote:...druhej film je nějaká stará špulka se ženskejma, takže musim dofotit druhej "srazovej" film :).
zveřejni všechno :mrgreen: :oops: :mrgreen:
vše nemužu, ale ty slušné mám na:
http://jakubsvozil.daportfolio.com/

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 21:41 31. Jul 2011
by Práček
to je dobrý...

vím kam se budu obracet o rady :)

(tu jednu fotku vím kdes fotil :) takovou tu holku s kufrem(tu první ;) )

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 23:02 31. Jul 2011
by Hafen
Derken- wrote:wtf?
Psano s nadsazkou. Za ten spatny prestup a slapani v bahne si muzu plne sam :biggrin: . Jen fakt skoda ze Pracek nesel nekam chytit signal kdyz jsem tak dlouho nejel :sad: