Page 22 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 11:07 19. Oct 2011
by Molly23
Já můžu i dřív. Plánoval jsem dneska lítat, má mi přijít letadlo, ale vzhledem k počasí se fakt vznést nehodlám. Takže mám odpoledne volné!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 11:15 19. Oct 2011
by Derken-
Ja ani nevim kde to je..

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 11:16 19. Oct 2011
by Molly23
Kousek od IP. Kucik házel odkaz, google tě povede :).

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 11:19 19. Oct 2011
by Derken-
pardon, jsem prehledl. :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 11:50 19. Oct 2011
by mandos
Tak já nakonec nepříjdu jdeme zkoušet na maturák a pak do prozměnu do hospody :D takže se omlouvám

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:20 19. Oct 2011
by Braenn
No, půl šesté?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:13 19. Oct 2011
by Bahnak
Konečně jsem dorazil domů (to byl den blbec!), čeká mě sprcha, domácí práce ale jinak bych po 17té mohl v čajce být...
Doufej Kuciku že bude volno, páč pokad ne tak můj den "blbec" teprve získá na rozměru.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:41 19. Oct 2011
by zachy
Možná se tam taky dostavím.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:05 19. Oct 2011
by Molly23
půl šesté v čajce teda jo?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:09 19. Oct 2011
by kucik
Já tam dorazim tak na osmou, jak se zdá. Jinak číslo na čajovnu jsem nesehnal, takže místo není až tak jisté, ale většinou to nějak jde.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:00 19. Oct 2011
by GeForce
jestli chcete nějakou pražskou čajku, tak je tu i http://www.cajiky.cz/siva/ - třeba pro příště ;)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 00:48 20. Oct 2011
by zachy
Díky těm, co se ukázali, rád jsem vás poznal a pokecal :)
Příště ale PIVO :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 10:46 20. Oct 2011
by Molly23
Sraz byl super!!! Sem zvědavý co vymyslíme příště hehehe.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 13:12 20. Oct 2011
by Braenn
Mě se to moc líbilo, hlavně životopis! A oproti hospodě, i kdyby jsme se v placení vodárny napříště střídali, ušetřím majland, k večeru se tam v křesílku příjemně vytuhává... :D

Jediný zápor byla tedy doba, která uplynula od objednávky do přinesení nápoje, každopádně, čajovny i na deskovky hodnotím kladně.

A do hospody, můj oblíbený thieflingu, do hospody klidně, ale ne ve středu!!!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:18 20. Oct 2011
by zachy
Tiefling nečeká na vaše rozhodnutí, tiefling si vás unese a pak dýkou oživí přímo u piva :D