Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 09:53 11. Apr 2012
Nebo aspoň snížil pod 20%, aby postava nedělala blbosti (myslím, že na 20% má první záchvaty smíchu).
Jednou tu ten systém je a mě osobně prostě vadí že je takhle nedotažený a v podstatě nedává smysl. Jasně že moje postava nejí jednou za několik dní já už jsem si nastavil že 12% je prostě pro mě hranice hladu, nějak to odpovídá té době ale třeba by to nutilo tahat sebou na dlouhé creepy nějaké zásoby a nutilo by to trochu víc hrát při tom když už narážíš na funkci spánku jako zpomalení pro creepery. Prostě mi jde o to že to tu jednou je ale nedává to smysl aby člověk měl potřebu spát několikrát denně a jíst a pít sem tam jednou dvakrát do týdne.add jídlo a pití - opravdu... *hystericky se rozeřve* ...POTŘEBUJETE MÍT SYSTÉM NA VŠECHNO?! *chvilku vydýchává*
To nemůžete jíst a pít, když uznáte za vhodné z hlediska RP?
Mě třeba přesný opak vadil na EQ (kde svého času tenhle systém byl, možná ještě je, docela tvrdě nastavený). Byl jsem s postavou v poměrně "důležitém" rozhovoru, který se "systémově" táhl "IC" dva dny, protože prostě OOC rychleji "nepíšeš" a v půlce "emotivního" rozhovoru najednou postava začla chcípat hlady. Opravdu podpora RPmandos wrote:...třeba by to nutilo tahat sebou na dlouhé creepy nějaké zásoby a nutilo by to trochu víc hrát při tom když už narážíš na funkci spánku jako zpomalení pro creepery. Prostě mi jde o to že to tu jednou je ale nedává to smysl aby člověk měl potřebu spát několikrát denně a jíst a pít sem tam jednou dvakrát do týdne.
tao kan wrote:2) někteří hráčí co:
- po přepadení odejdou ihned přes očistec a chtějí tak ztratit možnost oživení přes nůž, případně ihned odlogují aby je dotyčný nemohl okrást.
Jinak server stale super hratelný
http://thalie.pilsfree.cz/upravy-kouzel ... ani-49.htmAulus wrote:Dá se někde, kdekoli na těchto stránkách, dohledat všechny důležité změny a úpravy, které byly v systému provedeny oproti původní verzi hry a to v jednom uceleném souboru, textu?
klobouk wrote:http://thalie.pilsfree.cz/upravy-kouzel ... ani-49.htmAulus wrote:Dá se někde, kdekoli na těchto stránkách, dohledat všechny důležité změny a úpravy, které byly v systému provedeny oproti původní verzi hry a to v jednom uceleném souboru, textu?
(Sorry, četl jsem jen to napsaný Becherovkou.)
Jo, není tam všechnoAulus wrote:... přicházím na to, že je to možná tak chabá polovina změn, co teď jsou.
A otázky jsou snad zlo? Já myslel, že systém se upravuje proto, aby byla povolání vyarovnanější a podporovala se hra ve skupině. Ale jak chceš změny aplikovat, když o nich ani nevíš a tak tě nenapadne je konkrétně vyhledávat.Shaman88 wrote:No já myslím že takový soupis by příliš nepomohl, naopak by vyvolal ještě více otázek...
Díky za podporuKaTo wrote:...