Page 22 of 48
Re: Par dotazu novacka
Posted: 18:12 28. Apr 2012
by Barbar321
Rejty wrote:Barbar321 wrote:Jedná se o obyčejného hnědého medvěda pro druida na 9-tém levelu. Předevčírem jsem ho povolával ještě normálně, včera už nešel. Vzhledem k tomu, že tvoří mojí hlavní obranu, nemůžu prakticky ani vystrčit nos z města.
To je divné, hnědý medvěd je ze základního NWN a na přítelíčcích se teď nic neměnilo.
Bohužel mi to nejde ani dnes. Bez medvěda jsem opravdu jen loutka.

Re: Par dotazu novacka
Posted: 19:02 28. Apr 2012
by davidsoft
Barbar321 wrote:Bohužel mi to nejde ani dnes. Bez medvěda jsem opravdu jen loutka.

Zkus, zda půjde vyvolat po regeneraci v aréně (musíš si koupit vstupenku a uvnitř arény pak použít tlačítko "Odpočinek"). Třeba je problém někde v obnovování použití toho featu.
Re: Par dotazu novacka
Posted: 20:33 29. Apr 2012
by Barbar321
davidsoft wrote:Barbar321 wrote:Bohužel mi to nejde ani dnes. Bez medvěda jsem opravdu jen loutka.

Zkus, zda půjde vyvolat po regeneraci v aréně (musíš si koupit vstupenku a uvnitř arény pak použít tlačítko "Odpočinek"). Třeba je problém někde v obnovování použití toho featu.
Jenže mě se feat obnovuje. Po každé regeneraci mi to dá možnost přítelíčka vyvolat. Problém je v tom, že mito jen napíše "vyvolává zvířecího přítelíčka", ale přítelíček se jednoduše neukáže a feat se mi pak zobrazí jako použitý.
Dopoledne se mi povedlo chytit DMko. Oznámil mi, že vše funguje a že něco musím dělat špatně. Upřímně si nedovedu v nejmenším představit, co se dá špatně udělat na zmáčknutí jednoho tlačítka, ale budiž.
Nemá někdo nějaký nápad, co bych mohl dělat špatně a jak to napravit? Podle mě to musí být někde systému, protože se jednoduše přítelíček neobjevuje.
Re: Par dotazu novacka
Posted: 20:43 29. Apr 2012
by KaTo
Barbar321 wrote:...má někdo nějaký nápad, co bych mohl dělat špatně a jak to napravit? Podle mě to musí být někde systému, protože se jednoduše přítelíček neobjevuje.
Až chytíš zase to "hodné" DMko, nech si přihodit expy (klidně nějaké kulaté číslo, po skončení ti to pak DMko zase sebere

, tak at se vám to dobře pamatuje) na nový lvl a BEZ učitele si lvl nahoď, přišemž si změň přítelíčka. Lvl ti to díky systému nedá, ale přítelíčka ti to změní (teda doufám, že to kucík za ty měsíce co sem to dělal naposledy nezměnil).
Ve finále bys měl mít stejně expů a nového přítelíčka. A jestli nepůjde vyvolat ani ten...tak si Sam asi bude muset hodit mašli

.
Re: Par dotazu novacka
Posted: 22:47 29. Apr 2012
by Barbar321
KaTo wrote:Barbar321 wrote:...má někdo nějaký nápad, co bych mohl dělat špatně a jak to napravit? Podle mě to musí být někde systému, protože se jednoduše přítelíček neobjevuje.
Až chytíš zase to "hodné" DMko, nech si přihodit expy (klidně nějaké kulaté číslo, po skončení ti to pak DMko zase sebere

, tak at se vám to dobře pamatuje) na nový lvl a BEZ učitele si lvl nahoď, přišemž si změň přítelíčka. Lvl ti to díky systému nedá, ale přítelíčka ti to změní (teda doufám, že to kucík za ty měsíce co sem to dělal naposledy nezměnil).
Ve finále bys měl mít stejně expů a nového přítelíčka. A jestli nepůjde vyvolat ani ten...tak si Sam asi bude muset hodit mašli

.
Tak v jednom máš jistě pravdu. Sam by zbylo opravdu leda tak si hodit šavli. Bez ochrany přítelíčka je naprostá loutka.
Zkusím ten tvůj postup, snad najdu DMko, které mi na toto bude ochotno věnovat swvůj drahocený čas.
Stejně by mě zajímalo, čím se toto vůbec mohlo stát. Podle reakcí m připadá, že je to jev skoro ojedinělý, ale přesto si nejsem vědom čehokoliv, co bych neprovozoval standardní cestou.
Díky za radu. Snad to vyjde. Nechtěl bych si kvůli tomu měnit postavu.
Re: Par dotazu novacka
Posted: 09:49 30. Apr 2012
by -darkvision-
Miell wrote:Já si vodila koně na roh k barvíři.. dovnitř ne.
Já jsem si ho přivedl dovnitř, protože přesně mě nebavilo chodit ven/dovnitř, loadování lokací a to vše kvůli vzhledu, že to blblo v ooc rovině. Takže jsem na celý případ hleděl z OOC pohledu, takže šup s ním dovnitř.
Re: Par dotazu novacka
Posted: 10:27 30. Apr 2012
by kucik
Rejty wrote:Barbar321 wrote:Jedná se o obyčejného hnědého medvěda pro druida na 9-tém levelu. Předevčírem jsem ho povolával ještě normálně, včera už nešel. Vzhledem k tomu, že tvoří mojí hlavní obranu, nemůžu prakticky ani vystrčit nos z města.
To je divné, hnědý medvěd je ze základního NWN a na přítelíčcích se teď nic neměnilo.
Kdysi jsem viděl chybu, která něco podobného dělala, když jsi naposledy odvolal přítelíčka už jako mrtvého.
Zkus napřed s DMkem změnit přítelíčka (nejlépa na něco s vyššími HP). Pokud to nezabere, tak se zkusim pohrabat ve scriptu.
Zobrazí se ti při vyvolávání ten summon effect?
Re: Par dotazu novacka
Posted: 12:19 30. Apr 2012
by Barbar321
kucik wrote:Rejty wrote:Barbar321 wrote:Jedná se o obyčejného hnědého medvěda pro druida na 9-tém levelu. Předevčírem jsem ho povolával ještě normálně, včera už nešel. Vzhledem k tomu, že tvoří mojí hlavní obranu, nemůžu prakticky ani vystrčit nos z města.
To je divné, hnědý medvěd je ze základního NWN a na přítelíčcích se teď nic neměnilo.
Kdysi jsem viděl chybu, která něco podobného dělala, když jsi naposledy odvolal přítelíčka už jako mrtvého.
Zkus napřed s DMkem změnit přítelíčka (nejlépa na něco s vyššími HP). Pokud to nezabere, tak se zkusim pohrabat ve scriptu.
Zobrazí se ti při vyvolávání ten summon effect?
Nezobrazí, jen mi to napíše tu hlášku, že vyvolává a postava udělá gesta, jako že vyvolává. Přítelíček se ale neobjeví.
Sumon (kouzlo) mi ale vyvolat jde normálně.
Můžu ale garantovat, že jsem určitě neodvolával mrtvého přítelíčka ani přítelíčka v nebezpečné akci. Odvolávám ho jen v blízkosti osady nebo města, takže v klidné lokalitě. Nevzpomínám si ale už, jestli jsem ho naposledy odvolal, nebo mi naposledy umřel.
Re: Par dotazu novacka
Posted: 11:43 02. May 2012
by Barbar321
Tak jsme to včera s pomocí hodného DMka vyzkoušeli (přidání exp + level bez trenera) a přítelíček už vyvolat jde. Jen doufám, že už mi půjde přivolat pořád aže nebudu nucen podobnou záležitost řešit 2x do týdne
Ještě jednou děkuju veřejně DMku (Miell ? ) za pomoc.
Re: Par dotazu novacka
Posted: 12:16 02. May 2012
by Miell
Rádo se stalo

Re: Par dotazu novacka
Posted: 20:36 03. May 2012
by Barbar321
Tak se mi to stalo znova. Opět nemohu povolat přítelíčka.
Zvýšil se mi level, nemůže ten dělat nějaký nepořádek?
Každopádně bych prosil, jestli by to nebylo možné vyřešit
Re: Par dotazu novacka
Posted: 09:30 04. May 2012
by Barbar321
Opět tímto děkuju za záchranu Miell a jsem rád, že mohu dále povolávat přítelíčka. Jen doufám, že už to bude na delší dobu

Re: Par dotazu novacka
Posted: 09:35 04. May 2012
by Miell
Holt mám pro přítelíčky slabost

Re: Par dotazu novacka
Posted: 12:10 04. May 2012
by Barbar321
Re: Par dotazu novacka
Posted: 10:20 07. May 2012
by Barbar321
Ach jo, je to tu zase. Už opět nemohu povolat přítelíčka. Včera to šlo v pohodě, dnes už nic.