Page 22 of 105

Re: World of Tanks

Posted: 22:59 21. Apr 2012
by Molly23
Shaman88 wrote:
Molly23 wrote:Něco motivace pro Bahnáka a Braenn :)

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 8vmMZqnfWg#!
To ty tanky tak jezdi normálně nebo je to zrychlené?

zrychlené, navíc se jedná o lehké průzkumné stroje

Re: World of Tanks

Posted: 23:04 21. Apr 2012
by -RoF-
Ti francouzi mě fakt dostávají. :D :D

To bude asi artyna

Re: World of Tanks

Posted: 23:07 21. Apr 2012
by Molly23
To bude lehkej tank puxi... 8)

Re: World of Tanks

Posted: 11:36 26. Apr 2012
by -RoF-
Vidím, že Braenn se taky blíží k průměru jeden kill na jeden zápas, hezké ;)

Re: World of Tanks

Posted: 11:37 26. Apr 2012
by Molly23
-RoF- wrote:Vidím, že Braenn se taky blíží k průměru jeden kill na jeden zápas, hezké ;)
STALKER!!!
To mě se ted nějako nedaří...

Re: World of Tanks

Posted: 12:59 26. Apr 2012
by Braenn
-RoF- wrote:Vidím, že Braenn se taky blíží k průměru jeden kill na jeden zápas, hezké ;)

To není hezké, mi to tam kazí vyšší třídy!

Re: World of Tanks

Posted: 13:11 26. Apr 2012
by -RoF-
Braenn wrote:
-RoF- wrote:Vidím, že Braenn se taky blíží k průměru jeden kill na jeden zápas, hezké ;)

To není hezké, mi to tam kazí vyšší třídy!
Kecalíno, tím tempem jakým jedeš mi přijde, že dáváš ted s tou Pz35, tak 3-4 killy za zápas.

Re: World of Tanks

Posted: 07:55 27. Apr 2012
by -RoF-
:D

„Francouzské tanky jsou prý vybaveny šesti rychlostmi, pěti stupni zpátečky a jediná k chodu vpřed - pro případ útoku z týlu.“ neznámý vojín

Re: World of Tanks

Posted: 08:48 27. Apr 2012
by Molly23
To je myslím narážka na bojování Francouzů ve druhé světové... že furt utíkali.
Image

Re: World of Tanks

Posted: 10:34 27. Apr 2012
by Nalkanar
Nejen ve druhé světové... i když ve středověku to ještě tak nějak dávali :mrgreen:

Re: World of Tanks

Posted: 11:29 27. Apr 2012
by Molly23
no já narážel na ty tanky. V první moc nebyli, to až v druhé a pak nevím zda se to nevztahuje třeba na Indočínu. Co jsem četl tak to ve Francii bylo dost divoký, doporučuji si o tom přečíst třeba Dunkerk nebo jak se to píše, mám to doma kdyby někdo chtěl, nebo v Generálovi Nebe je to také pěkně popsané, ale z letecké perspektivy. Také mám, ale nemohu najít výtisk na půjčování pro kamarády, mám doma jen ten, který má v sobě podpis hlavního hrdiny, a to se mi nějak nechce dávat z ruky :), proto mám výtisky dva.

Re: World of Tanks

Posted: 00:54 28. Apr 2012
by zachy
Tak jsem byl taky pohlcen touhle hrou :) a mám konečně tančík tier 4!! akorát ještě nemá vůbec žádnou výbavu :mrgreen:

Na první pohled to sice vypadalo jako hrozná kravina, ale ty různý vychytávky (ničení pásů, už mi shořel i motor :D a 3 z 5 lidí posádky mi zabili :) ) tomu daly vážně šťávu

Re: World of Tanks

Posted: 07:09 28. Apr 2012
by Braenn
zachy wrote:Tak jsem byl taky pohlcen touhle hrou :) a mám konečně tančík tier 4!! akorát ještě nemá vůbec žádnou výbavu :mrgreen:

Na první pohled to sice vypadalo jako hrozná kravina, ale ty různý vychytávky (ničení pásů, už mi shořel i motor :D a 3 z 5 lidí posádky mi zabili :) ) tomu daly vážně šťávu
Pod jakou přezdívkou jezdíš? Přibereme tě do naší rodiny "přátel", obohatíme tvou hru "četou" a pak teprve uvidíš, co je moje dvojka zač. Tedy, naše tanky. :D

Re: World of Tanks

Posted: 07:38 28. Apr 2012
by Braenn
Hele teď se mi stala taková zajímavá věc - měla jsem x2 první bitvy, jako vždy, jela jsem prvním tankem, podařil se mi hrdina... a najednou všechny ostatní tanky měly bonus x3!

Re: World of Tanks

Posted: 09:47 28. Apr 2012
by zachy
Braenn wrote:
zachy wrote:Tak jsem byl taky pohlcen touhle hrou :) a mám konečně tančík tier 4!! akorát ještě nemá vůbec žádnou výbavu :mrgreen:

Na první pohled to sice vypadalo jako hrozná kravina, ale ty různý vychytávky (ničení pásů, už mi shořel i motor :D a 3 z 5 lidí posádky mi zabili :) ) tomu daly vážně šťávu
Pod jakou přezdívkou jezdíš? Přibereme tě do naší rodiny "přátel", obohatíme tvou hru "četou" a pak teprve uvidíš, co je moje dvojka zač. Tedy, naše tanky. :D
Zachy už byl zabranej, takže zachomar