Page 22 of 28

Re: World of Planes

Posted: 19:53 05. Oct 2013
by Diemo
Tak uz je mazlik doma, at zijou vrtule, chova se to divne :D

Re: World of Planes

Posted: 10:48 07. Oct 2013
by Molly23
No tak je to tady pánové, kdo umí rusky má výhodu... našel jsem první videa WarThunder tanků a vypadal skvěle! Doporučuji prolézt profil toho týpka co to nahrál, má tam toho myslím i víc.

http://www.youtube.com/watch?v=h6K0szjm3RI

Re: World of Planes

Posted: 11:59 07. Oct 2013
by Bahnak
Musím říct že ty tančíky vypadají skvěle. Proč jsi to dával do topicu World of Planes? Já se uklikl, sem vůbec nechodím a najednou koukám na tančíky.

Re: World of Planes

Posted: 12:31 07. Oct 2013
by Molly23
Tak nějak jsme se shodli, že tenhle topic se vztahuje k WarThunderu :) akorát si nejsem jistý zda jde topicy přejmenovávat.

Re: World of Planes

Posted: 14:09 07. Oct 2013
by Diemo
Nadhera.....

Re: World of Planes

Posted: 15:49 07. Oct 2013
by radekdnb
tak tohle bude hodně dobrý :) až se tančíci a piloti sejdou na jedný mapě!! :)
Myslim si, že nějakej WoT zmizne z povrchu :D.....už se těšim až to konečně bude i tady!! :)

Re: World of Planes

Posted: 16:02 07. Oct 2013
by Puxina
Jo určitě se tam potkáme, ale já budu na zemi a s nějakým flakem vás rád sestřelím! :twisted:

Re: World of Planes

Posted: 16:04 07. Oct 2013
by Diemo
Hlavne se nesmis moc hejbat, abych te z tech 4 km trefil :-D

Re: World of Planes

Posted: 16:09 07. Oct 2013
by radekdnb
asi tak nějak :D...ale myslim si že v tom nebude problém :) :D hlavně ty Diemo stím nebudeš mít problém :D...
To spíš mám strach o Myšáka aby pak něco vůbec trefil :D :D :twisted: :twisted:

Re: World of Planes

Posted: 16:09 07. Oct 2013
by Puxina
Tak já si zalezu do křoví.

Ale ne beztak nevím jak to chcou skloubit. Jak velké jsou mapy? Si vem že ty letadla létají jak rychle? 300-600km/hod, možná víc? Tanky ti jezdí 30-60km/hod. Ted ještě záleží jaký je dostřel. Tanky mívaly dostřel kolem 2km nemýlím-li se, ale to bylo jen z děla a je blbost z děla střílet na letadlo, na to je třeba kulomet.
A flaky střílí do jaké výšky, 4km a víc?
U letadel dostřel nevím už tuplem.

Re: World of Planes

Posted: 16:12 07. Oct 2013
by radekdnb
já si myslim, že určitě do tanků zařaděj i něco jako protiletadlový tanky nebo tak něco :) pač když pak je úkol sestřelit nějaké cíle tak se tam oběvej protiletadlový....a docela někdy dávaj zabrat...a když to pak bude ovládat hráč, tak to pak taky bude o něčem jiném :) :twisted:

Re: World of Planes

Posted: 16:57 07. Oct 2013
by Diemo
Bude na spoluhracich v letadle, aby te pohlidali.


Hraju jen amiky a brity....takze nemecky AAA te zamerej i ve 4,5 km, ale soveti od 2,5 km jsou nepresni. Japoncici netusim jak vysoko flusou rejzi :D.

Rychlost: spit to vytahne i na 600 ( trhaj se pak kridylka :( )
Bombarder 350-500,
Proudovy kraksny 700-1000 ( nevim jak ostatni, ale ja v nich netrefim ani lod :D )

Re: World of Planes

Posted: 17:20 07. Oct 2013
by Shaman88
Však budeš mít na tanku kulometčíka...

Re: World of Planes

Posted: 17:24 07. Oct 2013
by Puxina
Shaman88 wrote:Však budeš mít na tanku kulometčíka...
To sice jo, ale ten je účinný až o nějaké vzdálenosti a osobně si myslím, že tou dobou bude mrtvý, páč letadla jsou rychlé s lepším dostřelem. Ikdyž pravda, když zalezu do lesa a budu číhat...no uvidíme :D

Re: World of Planes

Posted: 00:12 08. Oct 2013
by Molly23
tak třeba takovej Welouš je rád když letí 250 :D. Ale co vím tak s letadlem palubními zbraněmi účinný dostřel je méně než kilometr. Rakety určo taky a bomby jsou o šikovnosti, ty můžou padat až z 8km výšky.

Flaky budou, třeba Wirbelwind, já osobně se těším na drandění s Kaťuší :twisted:
Dostala mě přítomnost Sturmtigera! To je největší chřtán co jsem kdy u pásové techniky viděl. 380 mm

Nad stylem boje neuvažujte jako u WoTka. S tankem nebudete po letadlech střílet dělem, stejně jako stíhačka s 20mm kanonem neprostřelí tank. Musíte nad tím uvažovat víc realisticky a hra vás k tomu přímo nabádá (aspon teda v historických a realistických). Doporučuji si přečíst k čemu vlastně takový tank sloužil (popřípadě jiná vozidla). Hodně vám to pak pomůže se soustředit na správné úkoly a pomoct týmu. U letadel to je tak, že bombardéry ničí pozemní cíle a stíhačky je kryjou a bojují s ostatními stíhači. Bohužel to není vždy a stíhačky vyžíraj bombičům co můžou a vůbec je nekryjou a kolikrát je to důvod prohry, protože pak nemaj výšku, rychlost a ani munici proti chytřejším nepřátelům.

Jinak vývojové stromy rusů a němců:
Molly23 wrote:Jen tak pro představu jak jde vyplnit technologický strom bez použití všelijakých protipů atd. :) moc se mi tam třeba líbí přítomnost Ka'tuší a různých flaků, už jen to je důkaz, že na jedné mapě se setkají jak letadla, tak tanky!

Německý strom:
http://img689.imageshack.us/img689/8671/zzglykq.jpg
Ruský strom:
http://i49.tinypic.com/kd4i9s.jpg