Bruciacullo wrote:je mi líto fak to enstihám takže odstupuji,
Škoda, zrovna Hetzer mohl ještě pěkně zamíchat vývojem celého turnaje, ale jelikože jsi zatím neodehrál ani jeden zápas, tak to není zase až tak velký problém.
Darkvisione, máš u mě záporný bod. Čekal jsem včera asi dvě hodiny. Přes týden tančíky tak moc nehraju, proto se ptám ostatních, jak jim to časově vychází, abych do hry jen nakouk a odehrál potřebné zápasy.
Také od
Shamana bych potřeboval zjistit, kdy by bylo možné odehrát náš zápas (ten se k tomuto prozatím ani ještě nevyjádřil, i když se očividně na fóru objevuje).
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).