Page 22 of 41
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 20:59 03. Jul 2013
by Fryn
Fryn vs Molly 2:1 (ale opravdu o malý fous, byl to hodně kontaktní zápas, ostatně jak Molly několikrát potvrdil najetím v plné rychlosti jeho tanku do mého

).
-RoF- wrote:Puxina x Vracas - 2:0 vítězství Puxina
Mi Vracas zničil munici a uff uff to než nabilo, ale Matilda je mrcha no.
To samé se mi povedlo s někým jiným a ... Matilda střílela stejně rychle jako já.
Další zápasy odehraju asi až v pátek (opět nejlépe kolem té 17 hodiny).
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 21:05 03. Jul 2013
by Molly23
Každej kdo má matildu tak si u mě může rovnou napsat dva nula a zdarma dostává samolepku na tank:
http://ih0.redbubble.net/image.11483250 ... 75x360.png
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 06:03 04. Jul 2013
by -RoF-
-darkvision- wrote:20:37 a nikdo nejede tančíky

Musíš napsat předem, že tam budeš no
Už reaguješ stejně jak na turnajích Thalie, kde tě zase štvaly postavy s magii

Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 06:07 04. Jul 2013
by Theogil I
-darkvision- wrote:20:37 a nikdo nejede tančíky
edit:
DarkvisionTh vs Missak2312
2 : 0
No jo Darku, když píšeš takhle před půlnocí, tak se nediv, že mi vesničani už zařezáváme.

Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 17:48 08. Jul 2013
by Fryn
Beru to jako vtip. Své jsme si k tomuto tématu už řekli ve WoT

. Možnost vyjádřit se k nasazení těchto strojů tu byla, nikdo se proti tomu neozval, takže asi tak.
Stále chybí k odehrání několik zápasů. Za sebe bych poprosil Shamana a Darkvisiona, aby se nestyděli a uvedli termín, kdy by s nima bylo možné odehrát co je potřeba.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 17:56 08. Jul 2013
by Molly23
Jo, bylo to myšleno jako vtip

. Ikdyž tři zápasy s matildou za sebou byly fakt tvrdá dávka pro mé nervy a zápas s tebou Fryne jsem si zase dost užil ikdyž jsem prohrál.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 18:04 08. Jul 2013
by -darkvision-
Dneska nevím, možná ano .. ale zítra večer nebo třeba od šesti tu mohu býti k mání

Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 18:05 08. Jul 2013
by Fryn
Molly23 wrote:Jo, bylo to myšleno jako vtip

. Ikdyž tři zápasy s matildou za sebou byly fakt tvrdá dávka pro mé nervy a zápas s tebou Fryne jsem si zase dost užil ikdyž jsem prohrál.
Nápodobně. Mě čeká v podstatě už jen Darkvision a budu mít trápení s Matildami, pro tento turnaj za sebou.
Darkvision: Zítra od šesti se teda pokusím být na "místě".
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 18:26 08. Jul 2013
by Awadar
DarkvisionTh vs Awadar
0 : 2
tak ještě načapat Galliho a budu hotovej
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 18:34 08. Jul 2013
by Theogil I
-darkvision- vs. Theogil - 0:2 (vítězství Theogil)
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 21:33 08. Jul 2013
by Bruciacullo
je mi líto fak to enstihám takže odstupuji,
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 21:14 10. Jul 2013
by Fryn
Bruciacullo wrote:je mi líto fak to enstihám takže odstupuji,
Škoda, zrovna Hetzer mohl ještě pěkně zamíchat vývojem celého turnaje, ale jelikože jsi zatím neodehrál ani jeden zápas, tak to není zase až tak velký problém.
Darkvisione, máš u mě záporný bod. Čekal jsem včera asi dvě hodiny. Přes týden tančíky tak moc nehraju, proto se ptám ostatních, jak jim to časově vychází, abych do hry jen nakouk a odehrál potřebné zápasy.
Také od
Shamana bych potřeboval zjistit, kdy by bylo možné odehrát náš zápas (ten se k tomuto prozatím ani ještě nevyjádřil, i když se očividně na fóru objevuje).
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 21:15 10. Jul 2013
by -darkvision-
A nedáme ted? Za včerejšek se ti omlouvám
edit: Zítra tu mohu být. Leč já to mám takové že když je doma přítule, tak se různě přemistuji mezi obývákem a pc.
Pátek, sobota je pase. Jedině až v neděli večer.
Každopádně pokad mi dáš přesný svůj čas, dostavím se.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 21:24 10. Jul 2013
by Fryn
-darkvision- wrote:A nedáme ted? Za včerejšek se ti omlouvám
edit: Zítra tu mohu být. Leč já to mám takové že když je doma přítule, tak se různě přemistuji mezi obývákem a pc.
Pátek, sobota je pase. Jedině až v neděli večer.
Každopádně pokad mi dáš přesný svůj čas, dostavím se.
Dneska už mi to nevyjde, co zítra v 18 hod ?
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 21:31 10. Jul 2013
by -darkvision-
Fryn wrote:-darkvision- wrote:A nedáme ted? Za včerejšek se ti omlouvám
edit: Zítra tu mohu být. Leč já to mám takové že když je doma přítule, tak se různě přemistuji mezi obývákem a pc.
Pátek, sobota je pase. Jedině až v neděli večer.
Každopádně pokad mi dáš přesný svůj čas, dostavím se.
Dneska už mi to nevyjde, co zítra v 18 hod ?
Ok zítra v 18.00, nastavmí si budíka
