Page 22 of 331
Re: Poděkování
Posted: 20:31 27. May 2008
by Lord_Berserk

hehe
byla to pekna bitva az sem to musel zdokumentovat... dik vsem zucastnenejm i zabitejm skvelej adrenalin
(stinovy holt nefungujou nejlepci by bylo to domluvit s nakym DM na test stinovejch 1vs1 na 100 zpusobu)
btw: Daanriho IC info jak drowove dostali naprdel berte s rezervou ve skutecnosti straze padali jak svestky ...prece nebude sirit paniku v teto malebne vesnici

Re: Poděkování
Posted: 21:20 27. May 2008
by Daanri
Kto by uz veril nakemu tupemu orkovi co dela devku podtemnakom?
Ale inac taktiez dakujem vsetkym vcerajsim zucastnenim Velkej bitvy o Ivorske farmy.

A hlavne, ze to vsetci zobrali "sportovo".
Re: Poděkování
Posted: 00:24 28. May 2008
by Neithan1
Rad by som podakoval Daanrimu, za podporu ohladne vyvoja mojho charakteru, pisem to sem hlavne preto ze niekto nedavno kritizoval Thaliu prave preto ze take veci na nej niesu umoznene - omyl a este raz diky.
Re: Poděkování
Posted: 10:40 28. May 2008
by DenGrasse
díky nomisovi a berserkovi za ten popis bitvy.. kdyby ještě někdo dodal verzi povrchňanů, to by byol teprv super

Re: Poděkování
Posted: 10:50 28. May 2008
by photter
DenGrasse wrote:kdyby ještě někdo dodal verzi povrchňanů, to by byol teprv super

povrchňani znaj písmo ? *překvapeně vykulí rudý voči*
Re: Poděkování
Posted: 11:28 28. May 2008
by DenGrasse
photter wrote:DenGrasse wrote:kdyby ještě někdo dodal verzi povrchňanů, to by byol teprv super

povrchňani znaj písmo ? *překvapeně vykulí rudý voči*
OT!!! ale
stačí když to někdo nadiktuje mojí postavě...
OT!!!

Re: Poděkování
Posted: 20:22 29. May 2008
by Jachym
Chtěl bych poděkovat Rejtymu za domeček.
Theogilovi, Awadarovi a L Damianovi ( Bondil, blondi a Bu) za včerejší vynikajíci a příjemnou RP hru.
Re: Poděkování
Posted: 07:52 30. May 2008
by Theogil I
Jachym wrote:Chtěl bych poděkovat Rejtymu za domeček.
Theogilovi, Awadarovi a L Damianovi ( Bondil, blondi a Bu) za včerejší vynikajíci a příjemnou RP hru.
Ó ne, my musíme poděkovat, na severu jsem dlouho nebyl a dlouho se tam zase nepodívám, teda pokud nepudete se mnou že jo.
Bylo to úžasné, ale jak mi ten vodpornej medvěd vytnul za 40hp+- jo tak to jsem přátelé zadnicí cvakal "20" I-profil.

Re: Poděkování
Posted: 21:14 31. May 2008
by Aznar
diky Pepovi za zabavny odpoledne, i jsem pri tom zapomnel, jakou jsem mel kocovinu

Re: Poděkování
Posted: 00:04 01. Jun 2008
by Pivo
DenGrasse wrote:díky nomisovi a berserkovi za ten popis bitvy.. kdyby ještě někdo dodal verzi povrchňanů, to by byol teprv super

Obrovská panika drowů

Re: Poděkování
Posted: 02:04 01. Jun 2008
by Marvin
Tymto dakujem resovi, a vsetkym hracom ktory sa postupne pripajali a nasledne odpajali z druziny. Bola to krasna vyprava a dlho predlho som na tak rozsiahlej vyprave nebol. Skvele som sa bavil

Re: Poděkování
Posted: 10:41 01. Jun 2008
by Erkwinn
Marvin wrote:Tymto dakujem resovi, a vsetkym hracom ktory sa postupne pripajali a nasledne odpajali z druziny. Bola to krasna vyprava a dlho predlho som na tak rozsiahlej vyprave nebol. Skvele som sa bavil

*******************
Jo..taky bych poděkoval. Do takových končin se hnedtak nedostanu...perfektní výprava, moc se mi to líbilo.

Re: Poděkování
Posted: 18:26 01. Jun 2008
by Jachym
Také děkuji RESovi , Marvinovi a ostatním všem za velmi zdařilou a hezkou akci při níž jsem se i trochu zapotil/a /hlavně u toho golema/.
Re: Poděkování
Posted: 22:35 02. Jun 2008
by Theogil I
Ressi díky za oba byl to zase po dlouhé době moc fajn večer u počítače.

Re: Poděkování
Posted: 23:26 02. Jun 2008
by DenGrasse
chtěl bych poděkovat tomu, kdo zařídil navýšení XP za výrobu lektvarů.