Page 211 of 331
Re: Poděkování
Posted: 18:41 28. Aug 2012
by LDamian
Děkuji za dnešní výpravu a vůbec díky všem, kdo oživují podtemno a hrají zde v době, kdy nemá zrovna na růžích ustláno.
Re: Poděkování
Posted: 00:44 29. Aug 2012
by Absinthorix
Díky všem

pěkné to bylo
Re: Poděkování
Posted: 01:10 29. Aug 2012
by D_E_K_A
Taky díky palachům za podpal. Ted to bude vřít asi!

Moc hezké...
Re: Poděkování
Posted: 01:12 29. Aug 2012
by J.F.Payne
Já děkuju všem, kdo se účastnili pálení kacířských knih a svitků. Doufám, že se vám to alespoň trochu líbilo.
Re: Poděkování
Posted: 06:59 29. Aug 2012
by -RoF-
J.F.Payne wrote:Já děkuju všem, kdo se účastnili pálení kacířských knih a svitků. Doufám, že se vám to alespoň trochu líbilo.
Mě osobně se to líbilo, bylo to dobře udělané.
Jen teda někteří mají ve zvyku pořád chodit pozdě na akce, které jsou oznámené tak dopředu.

Re: Poděkování
Posted: 22:01 29. Aug 2012
by Nalkanar
Takže díky účastníkům přednášky, snad jste si něco odnesli. Výklad byl místy ve snaze o diskuzi asi chaotický, ale věřím, že opakování základních faktů pomohlo.

Re: Poděkování
Posted: 22:04 29. Aug 2012
by Bruciacullo
Díky johanesovi za včera a Nalkovi za dnes jen tak dal
Re: Poděkování
Posted: 22:09 29. Aug 2012
by Caehan
Díky Nalkanarovi za dnešní přednášku a zvláštní dík patří Diemovi za oživení!

Re: Poděkování
Posted: 22:42 29. Aug 2012
by Diemo
*kouka kde ma oko* taky dekuju, byla to zabava

na to kolik tam bylo nudnejch prskavek
Re: Poděkování
Posted: 00:22 30. Aug 2012
by Aulus
Díky Rofovi, Nalkovi, Paulovi, Jonovi a dalším, kteří se svými akcemi a nápady pomáhají oživovat svět Thalie.

Re: Poděkování
Posted: 01:31 30. Aug 2012
by D_E_K_A
Já také děkuji za dnešní hru, škoda té přednášky..., ale tohle mělo také svůj význam a bylo to třeba dořešit. Jinak bych byl se zbytkem určitě na přednášce.

Re: Poděkování
Posted: 06:04 30. Aug 2012
by -RoF-
Jo přednáška byla fajn, těším se na pokračování.
Já ti dám nudných prskavek pfff, přiště ti ten náboj do praku Xer asi rozžhaví a hodí do gatí, jen aby ses nenudil

Re: Poděkování
Posted: 22:49 30. Aug 2012
by artaxas
Díky všem kteří mi kdy spestřili hru, když jsem hrál za Ahvara Mochazzího.
Re: Poděkování
Posted: 23:53 30. Aug 2012
by Caehan
Díky hráči Johana za dnešní krátké zpestření - moje postava by sice nesouhlasila, ale já se celkem bavil.

Re: Poděkování
Posted: 23:18 01. Sep 2012
by -RoF-
Díkas za výpravu, fajn to bylo
