Page 211 of 331

Re: Poděkování

Posted: 18:41 28. Aug 2012
by LDamian
Děkuji za dnešní výpravu a vůbec díky všem, kdo oživují podtemno a hrají zde v době, kdy nemá zrovna na růžích ustláno.

Re: Poděkování

Posted: 00:44 29. Aug 2012
by Absinthorix
Díky všem :D
pěkné to bylo

Re: Poděkování

Posted: 01:10 29. Aug 2012
by D_E_K_A
Taky díky palachům za podpal. Ted to bude vřít asi! :D Moc hezké...

Re: Poděkování

Posted: 01:12 29. Aug 2012
by J.F.Payne
Já děkuju všem, kdo se účastnili pálení kacířských knih a svitků. Doufám, že se vám to alespoň trochu líbilo.

Re: Poděkování

Posted: 06:59 29. Aug 2012
by -RoF-
J.F.Payne wrote:Já děkuju všem, kdo se účastnili pálení kacířských knih a svitků. Doufám, že se vám to alespoň trochu líbilo.
Mě osobně se to líbilo, bylo to dobře udělané. :wink:
Jen teda někteří mají ve zvyku pořád chodit pozdě na akce, které jsou oznámené tak dopředu. :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 22:01 29. Aug 2012
by Nalkanar
Takže díky účastníkům přednášky, snad jste si něco odnesli. Výklad byl místy ve snaze o diskuzi asi chaotický, ale věřím, že opakování základních faktů pomohlo. 8)

Re: Poděkování

Posted: 22:04 29. Aug 2012
by Bruciacullo
Díky johanesovi za včera a Nalkovi za dnes jen tak dal

Re: Poděkování

Posted: 22:09 29. Aug 2012
by Caehan
Díky Nalkanarovi za dnešní přednášku a zvláštní dík patří Diemovi za oživení! :)

Re: Poděkování

Posted: 22:42 29. Aug 2012
by Diemo
*kouka kde ma oko* taky dekuju, byla to zabava :-D na to kolik tam bylo nudnejch prskavek

Re: Poděkování

Posted: 00:22 30. Aug 2012
by Aulus
Díky Rofovi, Nalkovi, Paulovi, Jonovi a dalším, kteří se svými akcemi a nápady pomáhají oživovat svět Thalie. :)

Re: Poděkování

Posted: 01:31 30. Aug 2012
by D_E_K_A
Já také děkuji za dnešní hru, škoda té přednášky..., ale tohle mělo také svůj význam a bylo to třeba dořešit. Jinak bych byl se zbytkem určitě na přednášce. ;) :)

Re: Poděkování

Posted: 06:04 30. Aug 2012
by -RoF-
Jo přednáška byla fajn, těším se na pokračování. :wink:
Já ti dám nudných prskavek pfff, přiště ti ten náboj do praku Xer asi rozžhaví a hodí do gatí, jen aby ses nenudil :P :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 22:49 30. Aug 2012
by artaxas
Díky všem kteří mi kdy spestřili hru, když jsem hrál za Ahvara Mochazzího.

Re: Poděkování

Posted: 23:53 30. Aug 2012
by Caehan
Díky hráči Johana za dnešní krátké zpestření - moje postava by sice nesouhlasila, ale já se celkem bavil. :-)

Re: Poděkování

Posted: 23:18 01. Sep 2012
by -RoF-
Díkas za výpravu, fajn to bylo ;)