Page 212 of 329

Re: Vtípky

Posted: 17:44 02. Sep 2012
by kokosak
Alegorie sporů hráčů a DM
http://www.youtube.com/watch?v=OppZ0Aayd88

Re: Vtípky

Posted: 17:57 02. Sep 2012
by Ragmon
:D :D :D :D :D :D :D

Re: Vtípky

Posted: 18:25 02. Sep 2012
by xxxMajkyxxx
Image

Image

Re: Vtípky

Posted: 13:24 03. Sep 2012
by Absinthorix
xxxMajkyxxx wrote:Image
WHAT IS LOVE :mus_3:

Re: Vtípky

Posted: 18:24 03. Sep 2012
by Ragmon
xxxMajkyxxx wrote: Image

Jak to zavřel znova :D :D

Re: Vtípky

Posted: 06:18 04. Sep 2012
by -RoF-
Tak tohle mě dostalo. :D :D :D

První na to hledím co to jako je, pak mě napadlo, že to je psané asi v nějakém jiném jazyce, no pak mi došlo, že to je psané od divoké svině. Viz video :twisted: .

http://cs.wikipedia.org/wiki/Wikipedie: ... %C3%ADrodu

Re: Vtípky

Posted: 16:35 04. Sep 2012
by Molly23
Google maps, elitní policejní hlídka :D

Re: Vtípky

Posted: 21:22 04. Sep 2012
by xxxMajkyxxx
Image

Re: Vtípky

Posted: 13:14 05. Sep 2012
by D_E_K_A
xxxMajkyxxx wrote:Image

Heheheheh...

Re: Vtípky

Posted: 14:17 06. Sep 2012
by xxxMajkyxxx
Absinthorix wrote: WHAT IS LOVE :mus_3:
Lip bych to nevystih :biggrin:
Ragmon wrote:
Jak to zavřel znova :D :D
Rek bych, ze ten kyblik ho dodelal, tak to pan nahore vzdal :D . Dobre jsou ty zenske: "Wut? Wut? Co to?"


Image

Image

a borec na konec
Image

Re: Vtípky

Posted: 14:42 06. Sep 2012
by Prasokralik
Repost! Repost everywhere!

Image

Re: Vtípky

Posted: 15:33 06. Sep 2012
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 16:10 06. Sep 2012
by J.F.Payne
Geniální volební plakát!

http://i.nahraj.to/f/cu9.jpg

"Dámy a pánové, já nejsem jen tak obyčejný tupec. Já jsem Tupec s velikým té!"

Re: Vtípky

Posted: 12:44 07. Sep 2012
by xxxMajkyxxx
Image

Re: Vtípky

Posted: 12:54 07. Sep 2012
by xxxMajkyxxx
Image