Page 212 of 329
Re: Vtípky
Posted: 17:44 02. Sep 2012
by kokosak
Re: Vtípky
Posted: 17:57 02. Sep 2012
by Ragmon
Re: Vtípky
Posted: 18:25 02. Sep 2012
by xxxMajkyxxx
Re: Vtípky
Posted: 13:24 03. Sep 2012
by Absinthorix
xxxMajkyxxx wrote:
WHAT IS LOVE 
Re: Vtípky
Posted: 18:24 03. Sep 2012
by Ragmon
Re: Vtípky
Posted: 06:18 04. Sep 2012
by -RoF-
Tak tohle mě dostalo.
První na to hledím co to jako je, pak mě napadlo, že to je psané asi v nějakém jiném jazyce, no pak mi došlo, že to je psané od divoké svině. Viz video

.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Wikipedie: ... %C3%ADrodu
Re: Vtípky
Posted: 16:35 04. Sep 2012
by Molly23
Google maps, elitní policejní hlídka

Re: Vtípky
Posted: 21:22 04. Sep 2012
by xxxMajkyxxx
Re: Vtípky
Posted: 13:14 05. Sep 2012
by D_E_K_A
xxxMajkyxxx wrote:
Heheheheh...
Re: Vtípky
Posted: 14:17 06. Sep 2012
by xxxMajkyxxx
Re: Vtípky
Posted: 14:42 06. Sep 2012
by Prasokralik
Repost! Repost everywhere!

Re: Vtípky
Posted: 15:33 06. Sep 2012
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 16:10 06. Sep 2012
by J.F.Payne
Geniální volební plakát!
http://i.nahraj.to/f/cu9.jpg
"Dámy a pánové, já nejsem jen tak obyčejný tupec. Já jsem Tupec s velikým té!"
Re: Vtípky
Posted: 12:44 07. Sep 2012
by xxxMajkyxxx
Re: Vtípky
Posted: 12:54 07. Sep 2012
by xxxMajkyxxx