Page 212 of 331

Re: Poděkování

Posted: 23:23 01. Sep 2012
by Krysak
Děkujem GM, že nas zařadili, snazili jsme se o ucinný odpor, .... no bylo nas totiž děsně moc. Vidět arii jak dostává přes brka za to stálo.
Dik všem od nas , kdo prisli a diky gm za vlemi pekne odehrané situace na bojišti, před bitvou a po ní, opravdu se mi to moc líbilo.

Jen taková připomínka v time stopu by se útčit nemělo, ani když mag sešle timoš a ostatni přijdou z vedlejší lokace.....

Re: Poděkování

Posted: 23:30 01. Sep 2012
by Sideric
Díky DM za to, že jsme se mohli účastnit Questu a bránit podtemno.
Byl to pro nás příjemný večer.

Re: Poděkování

Posted: 23:35 01. Sep 2012
by Caehan
Bylo to skvělé, díky všem zúčastněným za hru, screeny dám na fórum asi až zítra. :)

Re: Poděkování

Posted: 23:40 01. Sep 2012
by Nalkanar
Díky za výpravičku, ačkoliv... no však víš. :roll: 8)

Re: Poděkování

Posted: 23:50 01. Sep 2012
by Aillen
Děkuji za výpravu, byla samá překvapení :)

Re: Poděkování

Posted: 00:22 02. Sep 2012
by D_E_K_A
Také se přidám, bylo to dost zajímavé, jen je škoda těch epických lagů, moc se v tom nedá pak udělat a NPC si vesele dělají co je třeba. Zajímavé situace a reakce postav. Jen pro příště by někteří mohli vynechat po ressnutí keci ohledně ztráty xp a třeba to tellovat ostatním a ne to zanášet do hry pro všechny. ;)

Každopádně velký dík všem, co se na tom podíleli, jen nemít ty lagy... :)

Re: Poděkování

Posted: 00:30 02. Sep 2012
by FroziKk
D_E_K_A wrote: Jen pro příště by někteří mohli vynechat po ressnutí keci ohledně ztráty xp a třeba to tellovat ostatním a ne to zanášet do hry pro všechny. ;)
:!:

Každopádně taky díky.

Re: Poděkování

Posted: 00:53 02. Sep 2012
by Koninho87
Ještě jednou díky všem a hlavně DM za velký kus práce to zvládnout.

Re: Poděkování

Posted: 01:16 02. Sep 2012
by Amber
Díky za jedno odlehčení břemene, dvě shlédnuté hádky a celkově fajn hru.
A díky hráči Terk za vtipné poznámky, pobavily! :D

Re: Poděkování

Posted: 01:30 02. Sep 2012
by J.F.Payne
Díky za akci, DM, spoluhráčům. Bylo to epický.

Re: Poděkování

Posted: 08:56 02. Sep 2012
by Bruciacullo
Díky všem za účast na této... akcičce... :twisted:

Děkuji povrchňanům - čekal jsem vás míň :mrgreen:
Děkuji podtemňanům - čekal jsem vás víc :mrgreen:
Děkuji Miel a DG za "přicmrndávání" které přišlo vhod

Na to jaká to byla fuška myslím, že se to zvládlo docela dobře, tak třeba zase někdy.

Ještě jednou díky všem!

//a připomínám již naposledy ať mi ztráty píšete do PM tady na fóru!! Kdo mi psal ve hře, posílal pohlednici, dopis, nebo maila má smůlu.

Re: Poděkování

Posted: 09:07 02. Sep 2012
by Miell
Byla radost Ti pomáhat... taktéž díky všem, bylo to pěkný :wink:

Re: Poděkování

Posted: 09:51 02. Sep 2012
by Práček
Taktéž se přidávák díkům, sice díky hordě NPCček to muj notas nezvládl (takže sjem ani svou smrt neviděl) ale bylo to užasný. Fakt velký díky Podtemnákum co se nezalekli a přišli. Bylo nás fakt málo, ale atmoška super. Fakt jedinné co mi chybělo byly opřené pušky o sebe a zákopy :)

A DM velký dík, že nás zapojily a jen tak to nezavrhli za nejakou výmluvou, jakož tomu někdy bylo.

A povrchu díky, za zpestření hry!

Re: Poděkování

Posted: 11:35 02. Sep 2012
by Thurms
Taktéž se přidám k poděkování, zajímavá akce. I high epici měli s elitníma jednotka hodně co dělat, pravda, občas to díky hordám npc lagovalo. Nenapadlo by mě, že na jedné akci vypotřebuju cca 15 svitků vzkříšení a k tomu dalších pět ressů :D . Hlavně konečné vyústění výpravy se mi moc líbilo.

Re: Poděkování

Posted: 11:57 02. Sep 2012
by DenGrasse
Díky Gallimu za to, že všechno vymyslel, naplánoval, zorganizoval a odehrál. Dobrá práce.