Page 213 of 329

Re: Vtípky

Posted: 16:08 07. Sep 2012
by kucik
Předvolební kampaň s Liškou Bystrouškou!

https://www.youtube.com/watch?feature=p ... oSCJgCQjvQ

Re: Vtípky

Posted: 12:53 08. Sep 2012
by J.F.Payne
Baldur´s Gate is real (Island):

Re: Vtípky

Posted: 17:26 08. Sep 2012
by Amber
Kdo je online ve hře - nová funkce "kdo co dělá" 8) :twisted:
online.jpg

Re: Vtípky

Posted: 17:58 08. Sep 2012
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 18:10 08. Sep 2012
by karolina
Amber wrote:Kdo je online ve hře - nová funkce "kdo co dělá" 8) :twisted:
online.jpg
Pche!

Re: Vtípky

Posted: 18:24 08. Sep 2012
by -RoF-
Amber wrote:Kdo je online ve hře - nová funkce "kdo co dělá" 8) :twisted:
online.jpg
To je dost dobré. :D :D :D

Re: Vtípky

Posted: 19:02 08. Sep 2012
by Bahnak
Baldursgata dobrý, tu ceduli chci na dveře!

Jinak funkce mi u Johanese nesedí - PvP?
(leda tak Pivo, vodka, Pivo)
AT ale nejsem OOT:
http://www.youtube.com/watch?v=mEcaOhk0liY

Re: Vtípky

Posted: 20:34 08. Sep 2012
by xxxMajkyxxx
Image

Re: Vtípky

Posted: 14:06 09. Sep 2012
by -RoF-
:D :D :D Ano

Re: Vtípky

Posted: 14:31 09. Sep 2012
by Amber
Image

Re: Vtípky

Posted: 15:07 09. Sep 2012
by -RoF-

Re: Vtípky

Posted: 18:14 09. Sep 2012
by XŠevyX
Cvrčci a kachna nemají chybu :lol:

Re: Vtípky

Posted: 18:24 09. Sep 2012
by Prasokralik
Amber wrote:Kdo je online ve hře - nová funkce "kdo co dělá" 8) :twisted:
online.jpg
A co by tam bylo...

kdyby byla online Aria?

Re: Vtípky

Posted: 19:33 09. Sep 2012
by Ragmon
Prasokralik wrote:
Amber wrote:Kdo je online ve hře - nová funkce "kdo co dělá" 8) :twisted:
online.jpg
A co by tam bylo...

kdyby byla online Aria?
To je myslím jasné...

Re: Vtípky

Posted: 21:07 09. Sep 2012
by Molly23
Mám jednu známou z Ruska, je to fotografka/reportérka. Píše o autech a píše o hudbě. Našel jsem jednu fotka kde je vyfocena při práci a musím říct, že je to sakra chladnokrevná reportérka!

PS: Je živá a zdravá.