Page 213 of 329
Re: Vtípky
Posted: 16:08 07. Sep 2012
by kucik
Re: Vtípky
Posted: 12:53 08. Sep 2012
by J.F.Payne
Baldur´s Gate is real (Island):
Re: Vtípky
Posted: 17:26 08. Sep 2012
by Amber
Kdo je online ve hře - nová funkce "kdo co dělá"
Re: Vtípky
Posted: 17:58 08. Sep 2012
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 18:10 08. Sep 2012
by karolina
Amber wrote:Kdo je online ve hře - nová funkce "kdo co dělá"
online.jpg
Pche!
Re: Vtípky
Posted: 18:24 08. Sep 2012
by -RoF-
Re: Vtípky
Posted: 19:02 08. Sep 2012
by Bahnak
Baldursgata dobrý, tu ceduli chci na dveře!
Jinak funkce mi u Johanese nesedí - PvP?
(leda tak Pivo, vodka, Pivo)
AT ale nejsem OOT:
http://www.youtube.com/watch?v=mEcaOhk0liY
Re: Vtípky
Posted: 20:34 08. Sep 2012
by xxxMajkyxxx
Re: Vtípky
Posted: 14:06 09. Sep 2012
by -RoF-
Re: Vtípky
Posted: 14:31 09. Sep 2012
by Amber
Re: Vtípky
Posted: 15:07 09. Sep 2012
by -RoF-
Re: Vtípky
Posted: 18:14 09. Sep 2012
by XŠevyX
Cvrčci a kachna nemají chybu

Re: Vtípky
Posted: 18:24 09. Sep 2012
by Prasokralik
Amber wrote:Kdo je online ve hře - nová funkce "kdo co dělá"
online.jpg
A co by tam bylo...
kdyby byla online Aria?
Re: Vtípky
Posted: 19:33 09. Sep 2012
by Ragmon
Prasokralik wrote:Amber wrote:Kdo je online ve hře - nová funkce "kdo co dělá"
online.jpg
A co by tam bylo...
kdyby byla online Aria?
To je myslím jasné...
Re: Vtípky
Posted: 21:07 09. Sep 2012
by Molly23
Mám jednu známou z Ruska, je to fotografka/reportérka. Píše o autech a píše o hudbě. Našel jsem jednu fotka kde je vyfocena při práci a musím říct, že je to sakra chladnokrevná reportérka!
PS: Je živá a zdravá.