Page 213 of 331
Re: Poděkování
Posted: 16:45 02. Sep 2012
by Elverin
Taky diky moc za vypravu, docela obdivuju, ze se obeslo bez komplikaci a padu serveru a podobne. A zaroven se omlouvam, ze jsem nemohla zustat do konce

Re: Poděkování
Posted: 21:47 02. Sep 2012
by Molly23
Chtěl bych poděkovat za příkaz /pc slowme je to perfektní věc pro hraní elfích postav!
Re: Poděkování
Posted: 20:20 04. Sep 2012
by Prasokralik
Re: Poděkování
Posted: 20:30 04. Sep 2012
by Nalkanar
Pěkná mše, Elverin měla skvělou řeč

takovou správně údernou.
Re: Poděkování
Posted: 20:47 04. Sep 2012
by -RoF-
Nalkanar wrote:Pěkná mše, Elverin měla skvělou řeč

takovou správně údernou.
Jo to bylo fajné, ale i ty další přednesy a tak. Pěkné

Re: Poděkování
Posted: 01:38 05. Sep 2012
by J.F.Payne
Já děkuju za poslední hru Rienovi, dost mě baví ten charakter poznávat.
A taky díky za mši, bylo to vyvedené, zvlášť Rodalův a Elverinin proslov.
Re: Poděkování
Posted: 10:12 05. Sep 2012
by Bruciacullo
Velké díky všem za účast a Miell za hraní kněze a vymyšlení celé řeči!
Speciální díky všem řečníkům z nichž nejvíce děkuji prasokralikovi, že si jeho postava vzpomněla na mé oblíbené NPC to mi udělalo radost!
Re: Poděkování
Posted: 11:23 05. Sep 2012
by Miell
A já děkuju za hojnou účast a Gallimu z super organizaci a dohrání!

Re: Poděkování
Posted: 23:30 05. Sep 2012
by LDamian
Děkuji hráčům podtemna za dnešní výpravu. Byla to zábava, bylo to úspěšné a užil jsem si vítězné CvC.
Děkuji hráčům povrchu, které jsme dnes odlovili. Byla to zábava, bylo to úspěšné a užil jsem si zajímavý výslech.

Re: Poděkování
Posted: 23:31 05. Sep 2012
by Xantipa
děkuji všem zúčastněným za hru. Byla to prima zábava.
Re: Poděkování
Posted: 23:36 05. Sep 2012
by radekdnb
Re: Poděkování
Posted: 11:06 06. Sep 2012
by menderon
Ahoj,
přidávám se k podekování Theuregovi a Barbarovi, že byli suproví vězni, já bych určitě prskal.
No k tomu CVC - Amanda tam pobihala jako zběsilý králík a snažila se uniknout hopkaje s tím, že si ji nejspíš spleteme se zajícem..... ta druhá kočka kolem nás procházela pomalým krokem a rozvážně, že jsem si říkal, jestli nás vůbec vidí, až potom jsem si uvědomil, že si myslí, že je skrytá a plíží se.....
Spíš než cvc to byl odlov kaprů ve vypuštěném rybníce.
Ale moc jsem se pobavil, díky...

Re: Poděkování
Posted: 12:10 06. Sep 2012
by Barbar321
Také děkuji všem zúčastněným šedým za včerejší hru (i když jsem teď díky tomu totálně nevyspalý).
Na férovku ale můžu říct, že si to rozhodně nehodlám v blízké době tuto báječnou hru zopakovat
Jen si jděte zpět, odkud jste přišli. Do podtemna s váma. A jestli ne, určitě se najde někdo, kdo vás pošle ještě o kousek níž (ale já to rozhodně nebudu

)

Re: Poděkování
Posted: 14:12 06. Sep 2012
by Thuereg
Jo díky za hru.... Čekal sem trochu větší záhul při mučení, ale co... Ten prstíček vám vrátim...

... teda vezmu si ho zpět.

Re: Poděkování
Posted: 14:16 06. Sep 2012
by radekdnb
na to si počkam
