Page 214 of 329
Re: Vtípky
Posted: 02:01 10. Sep 2012
by Thuereg
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... NTKDZI0Afw
Tohle prostě patří sem a už se na to sakra těšim:D Best verze Jeníčka a Mařenky....

Re: Vtípky
Posted: 07:57 10. Sep 2012
by Bahnak
Re: Vtípky
Posted: 12:18 10. Sep 2012
by kucik
Re: Vtípky
Posted: 21:19 10. Sep 2012
by Thuereg
kucik wrote:
To mě poser.
jen doufám že to vážně vznikne a neni to jen nějakej vtípek:D tyhle filmečky totiž chci vidět:D
Re: Vtípky
Posted: 22:01 10. Sep 2012
by Caehan
Už trochu starší, ale
další z řady filmů natočených podle počítačové hry.
Re: Vtípky
Posted: 22:08 10. Sep 2012
by Prasokralik
hajzlbáby si taky celkem žijou...
Re: Vtípky
Posted: 23:03 10. Sep 2012
by Prasokralik
Jdeme plavat, pánove?

Re: Vtípky
Posted: 10:52 11. Sep 2012
by Molly23
Tajná zbraň Luftwaffe
PS: no dobře... je to photshop... ale jenom trochu!
http://www.news.com.au/travel/news/jetm ... e0201ec05c
Re: Vtípky
Posted: 12:14 11. Sep 2012
by Absinthorix
Re: Vtípky
Posted: 21:32 11. Sep 2012
by J.F.Payne
Geniální zpráva:
Re: Vtípky
Posted: 21:51 11. Sep 2012
by Molly23
Tak v rusku toho najdeš

... jinak chuděra Andula, to už je historický kus pomalu.
P-39 Aircobra, pilot tam stále ještě byl...
Fw-190

...
Bf-109
a další...

Re: Vtípky
Posted: 09:44 12. Sep 2012
by -RoF-
J.F.Payne wrote:Geniální zpráva:
To je dost dobré
Mě pobavila zase újetárna, vznik pololišky

Re: Vtípky
Posted: 11:56 12. Sep 2012
by Prasokralik
dokonalé
Re: Vtípky
Posted: 13:21 12. Sep 2012
by -RoF-
Re: Vtípky
Posted: 18:05 12. Sep 2012
by Bruciacullo