Page 214 of 331
Re: Poděkování
Posted: 01:50 09. Sep 2012
by Amber
Díky za fajn hru dneska.
Hlavně za diskuzi Rodala, Comdina a Gila o ženách. Zase mám o něco delší život.

Re: Poděkování
Posted: 01:57 09. Sep 2012
by klobouk
Nápodobně.
Re: Poděkování
Posted: 13:52 09. Sep 2012
by Žorž
Taky tak.
Srdceryvná zpověď hráčova:
Po měsíci cestování po Francii, s internetem kořistěným z městských knihoven, a tudíž bez Thalie, jsem se cítil nezakotven, ztracen, zapuzen. Když jsem se pokusil navrátit do běžného virtuálního života a vtělil se do Comdina Poptávky, uvědomil jsem si náhle, že nemám kam jít. Komu jen zavolat? Rozhlížel jsem se kolem bolavýma očima člověka vyvrženého z Platónovy Jeskyně. Bloumal jsem po Zelených vršcích v zeleném kabátku, snad aby ze mě zelený ork nadělal zelí. Jenže jako by mě cosi naschvál drželo při životě, ani zemřít se mi nedařilo - proradný osud mě obíral i o konec!
I chodil jsem bezcílně dál. Cesty byly pusté a pěšinka vydupaná ke karathským dílnám lemovaná mulami snad ještě neosobnější a blátivější a posypanější Iónskými kameny, než obvykle. A když jsem ji míjel, v tu ránu mě to kleplo...kde nalézt spásu, kdo vám ukáže vaše místo ve světě, kdo vám vrátí smysl života, tedy iluzi, že smysl života vůbec je? Nóoo? Jsou to milosrdné sestry Juaniny a jejich PPEN (Poradna Postavám v Existenciální Nouzi)? Není to snad khardurnská tísňová linka PRUĎ (Pojď zRozmrzelosti Udělat Ďouru)?
NIKOLIVĚK! Je jím tradiční půlnoční slet slovutných čarodějnic slov u ošoupaného stolu v jednom vyhlášeném hostinci. Máloco vzpruží jako hovor o odbytu oprátek v Jižním Tyri. Vskutku sebevraždozamezující. Jakmile jsem vstoupil a chřípím vsál vyhlášený pach nevinně louhovaného čaje, bylo mi vše jasné....jsem doma! Stejně jako když servírka nabádala změnit píseň kapele, která písně ze zásady nemění. Byl jsem doma!
Proto vězte a slyšte, duše bez cíle: Racek vpravo dole, záruka kvalitních konverzací!
Re: Poděkování
Posted: 22:28 09. Sep 2012
by Ragmon
Díky Rofovi za závody!
Re: Poděkování
Posted: 22:54 09. Sep 2012
by Caehan
Také se přidám! Díky za akci!
Re: Poděkování
Posted: 00:00 10. Sep 2012
by Aillen
Děkuji za vydařenou akci závodů na koních

Re: Poděkování
Posted: 00:08 10. Sep 2012
by Amber
Díky za super podívanou! Smekám před pořadateli i závodníky.

Re: Poděkování
Posted: 01:06 10. Sep 2012
by Nalkanar
Díky účastníkům za účast (jsem si říkal, aby nepřišli jen ti první tři lidi a šmytec

).
Díky kucikovi (on ví).
Díky RoFovi za odkecání akce

.
A drobné díky Miell za jeden Layliovský hovor zase...
Re: Poděkování
Posted: 02:02 10. Sep 2012
by J.F.Payne
Díky Rienovi, Rodalovi, Arie a Gilovi za dnešní výpravu a následnou hygienu (tam padaly hlášky!), pak taky za lekce v aréně. Užitečný.
Re: Poděkování
Posted: 06:12 10. Sep 2012
by -RoF-
Taky děkuju soutěžícím a divákům za účast a morusákům za pomoc

, bylo to fajn, ikdyž je pořád co zlepšovat.
Dobré bylo šaškování Diema a jeho poníka
Následná výprava a koupání bylo taky moc příjemné
A ty hlášky

...Rodalovi vyklouzlo mýdlo a následná věta "Hlavně se neohýbej, pozor, jsou tu elfové!"

Re: Poděkování
Posted: 06:32 10. Sep 2012
by Miell
Taky díky všem za další fajn Morusáckou akci

Re: Poděkování
Posted: 20:44 11. Sep 2012
by Fryn
Také děkuji za pěknou přehlídku jak kdo zvládá svého koně (Diemo byl opravdu velmi působivý

).
Re: Poděkování
Posted: 22:29 11. Sep 2012
by Ragmon
Děkuji Aulovi, on ví za co, a taky se mu moc omlouvám.

Re: Poděkování
Posted: 18:20 12. Sep 2012
by Shantee
Ráda bych poděkovala Aulovi a Johnymu za včerejší povídání, opravdu to bylo bezvadné a 'emocionálně silné'

Re: Poděkování
Posted: 23:53 12. Sep 2012
by Amber
Díky Mollymu za dnešní pohádku na dobrou noc.
*zív*
Edit:
Jen ta cenzura ve vyprávění byla poněkud nápadná.
Kamelia Saadeh: "Hmmm hmmm," hmkuje Rabon.