Page 215 of 331
Re: Poděkování
Posted: 23:26 16. Sep 2012
by -RoF-
Díkas hráčům trpaslíků a těm dalším, kteří se účasnili pivních slavností, bylo to povedené, perfektní a plné srandy
Jen tak dál

Re: Poděkování
Posted: 23:47 16. Sep 2012
by karolina
Děkujem všem zúčastněným za dnešní slavnosti. Byli jste suproví soutěžící. Taky děkujeme divákům, zejména Lareth za hudební doprovod.
A největší dík patří Aulovi, bez kterého by to nešlo.
Re: Poděkování
Posted: 23:49 16. Sep 2012
by Aillen
Připojuji se k poděkování za zábavnou akci pivních slavností pořádanou trpaslíky a taky za provedení jejich sídlem .
Re: Poděkování
Posted: 06:07 17. Sep 2012
by -RoF-
Aillen wrote:Připojuji se k poděkování za zábavnou akci pivních slavností pořádanou trpaslíky a taky za provedení jejich sídlem .
Jo exkurze byla taky fajn

Re: Poděkování
Posted: 07:36 17. Sep 2012
by Amber
Děkuju Rori a Diemovi za krásnou akci. Sice jsem nestihla začátek, málem bych bez pomoci náhodné kolemjdoucí nenašla místo konání a musela jsem odejít dřív, ale bavila jsem se skvěle, z velké části taky díky humorným výkonům soutěžících.

Re: Poděkování
Posted: 09:13 17. Sep 2012
by Thurms
Díky za pivní slavnosti, moc pěkně připravené, bavil jsem se. Trpasličí sedmiboj měl něco do sebe.
Re: Poděkování
Posted: 15:25 17. Sep 2012
by slencak
Bylo to bezva

Re: Poděkování
Posted: 11:30 18. Sep 2012
by Aulus
Díky všem za pěknou hru, bavil jsem se.

Zároveň se omlouvám, že jsem pak musel zmizet a nechat to bez NPC, ale nemám na privátě ještě tento týden net, takže jsem to musel odehrávat ve škole.
Re: Poděkování
Posted: 08:18 19. Sep 2012
by -RoF-
Děkuju Amber za překlad

viz tohle
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 74#p157274
Šikulka, pokud budou další překlady, tak budu rád. Je to užitečné a rád si to pročtu.

Re: Poděkování
Posted: 09:30 19. Sep 2012
by Krysak
Díky Amber za usílí kvalitu překladu!
Kdysi jsem snad i četl originál.
Jestli můžu poradit, domluv se s GM a klidně raději pracuj na kouku reálií nebo tak. Téma přesvědčení je bohužel pro mnohé zajímav, ale řídit se jím nikdy nebudou.
1. Mimochodem pro povrch by stačilo přeložit chaotic neutral, a lawful good pro paladiny:) Systémově vévodí chaotic neutral, bo na ně nefungují smite a další vychytávky.
2. Někteří hráči berou staty postavy, přesvědčení jako nezbytnou a nesmyslnou úlitbu systému, která nasmí v žádném případě ovlivnit jejich RP, protože jich je dle ohlasů na fóru hodně, nemá příliš smysl snažit se je nějak omezovat, jen by prskali.
V každém případě děkuju moc za připomenutí a to, že je tu furt nějakej snílek a idealista:).
Re: Poděkování
Posted: 12:25 19. Sep 2012
by Aulus
Taky děkuji Amber, že si dává tu práci. Na rozdíl od Krysáka si myslím, že to je velmi užitečné a vyvedu ho z omylu. Na Povrchu se pohybuje celá škála postav s různými přesvědčeními, které pokryjí všech 9 možných. A skutečně to není tak, že by to byla jedna vyjímka, ale každé z nich má hned několik zástupců. Stejně tak jako v Podtemnu se využívá všech tří možností, které tam jsou.
Pro ty, co charaktery nehrají, je samozřejmě tento popis na nic. Ovšem je třeba poznamenat, že to samé se dá říci o reáliích, ty jsou bohužel pro část hráčského osazenstva také bezpředmětné. Přesto tvoří jeden z hlavních pilířů Thalie.
Re: Poděkování
Posted: 21:23 19. Sep 2012
by Xullfryn
Velké díky Desmondovi za skvělý quest! Mělo to grády

Re: Poděkování
Posted: 21:36 19. Sep 2012
by Derken-
Díky Desmondovi a všem přítomným.
Re: Poděkování
Posted: 22:28 19. Sep 2012
by harlequin_ichtyosis
dik Desmondovi za peknou show
Re: Poděkování
Posted: 22:35 19. Sep 2012
by Krysak
Taky bych se měl připojit.
Úplně Desmonda vidím, my koukáme... A on za oponou má na každé ruce 1. maňáska, na nohách další dva..... a hraje nám divadlo, kdy mění hlásky jak vlk v pohádce o kůzlatech, aby diváci měli show:).
Díky a dooufám, že náš kousek draze zepněžíme u podtemnáckých gnómáků při výrobe afrodisiak.