Page 216 of 329

Re: Vtípky

Posted: 20:49 24. Sep 2012
by Molly23
Image

Re: Vtípky

Posted: 21:57 24. Sep 2012
by Molly23
Tak tohle mě rozsekalo :D

0 0 0 0 00000000 0 0 0 0 00000000.... who plays guitar will understand this :D

http://www.youtube.com/watch?v=ff_Ex-GHGt8&feature=fvst

Re: Vtípky

Posted: 22:13 24. Sep 2012
by Bruciacullo

Re: Vtípky

Posted: 08:23 25. Sep 2012
by xxxMajkyxxx
Image


Image


Image

Re: Vtípky

Posted: 08:45 25. Sep 2012
by Absinthorix
xxxMajkyxxx wrote:...
:lol: :lol: :lol:


Image

Re: Vtípky

Posted: 18:39 25. Sep 2012
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 23:12 25. Sep 2012
by Molly23
James May "I've been busted cleaning motorcycle components in the sink by unexpected homecoming woman."

:D chudák...
Image

Re: Vtípky

Posted: 21:56 26. Sep 2012
by -RoF-
:)

Image

Re: Vtípky

Posted: 22:30 26. Sep 2012
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 14:07 27. Sep 2012
by Prasokralik
I AM PULLING EVERYTHING! YEAAAAAAH!

jen pro wowkaře, aneb jak na pug dungy

Re: Vtípky

Posted: 00:42 28. Sep 2012
by Amber

Re: Vtípky

Posted: 00:47 28. Sep 2012
by Aulus
Trolling je všude, pane Andersone! :mrgreen: :wall:
Image

Re: Vtípky

Posted: 10:54 28. Sep 2012
by G-ladiator
První čárka v té větě by tam myslím neměla být (tím si ale nejsem 100% jistý) a minulý čas od "shit" je "shat", případně pokud chtěl vyjádřit že se tam pes vyměšuje průběžně, měl použít přítomný prostý "shits". Hrůza.

Re: Vtípky

Posted: 12:07 28. Sep 2012
by xxxMajkyxxx
Podle mne je ta veta naprosto v poradku. Klasicka podminkova veta, po If pritomny cas, vyjadrujici opakujici se skutecnost, nasleduje budouci.

Re: Vtípky

Posted: 13:43 28. Sep 2012
by Nalkanar
Pokud tam pes sere furt, tak bych dal klidně shit :D
po "ifové" větě následuje čárka