Page 216 of 331

Re: Poděkování

Posted: 10:32 20. Sep 2012
by radekdnb
taky se přidávám...bylo to supér spestření :) :)

Re: Poděkování

Posted: 11:25 20. Sep 2012
by predyk
Děkuju moc Desmondovi za tu show, povedlo se ti to :)

Re: Poděkování

Posted: 00:48 25. Sep 2012
by J.F.Payne
Vysekávám velikej díky Aulovi za uzavření jednoho příběhu, které mělo atmosféru i emoce (dost smutná hra, až jsem sám měl slzu na krajíčku, když nepočítám začátek s entem...).
Rodalovi za skvělou společnost a Lareth za její virtuozní roleplay.

Re: Poděkování

Posted: 01:04 25. Sep 2012
by Amber
Ohromné díky Aulovi za celý příběh, který jsem s ním za dobu, co tady jsme, hrála. Nejen za jeho smutné ukončení, ale i za veškerou zábavu, jež ho provázela.
Nemalé poděkování patří i Rodalovi a Johannesovi za skvělou podporu a intuici.
Dneska kvůli vám třem hned tak neusnu, ale stálo to za to.

Re: Poděkování

Posted: 01:07 25. Sep 2012
by Aulus
Děkuji Jonovi, kloboukovi a Amber za dnešní hru. Byl to takový menší fantasy thriller a vaše postavy byly úžasnými herci. Zajetí pochmurné atmosféry se brzo rozplyne a snad zůstane hlavně dobrý dojem z příběhu a hry.
Navíc bych taky rád poděkoval všem, kdo pomáhali utvářet mou postavu i hru s ní. :)

Re: Poděkování

Posted: 07:31 25. Sep 2012
by klobouk
Moc děkuju. Pro tohle nwn hrajeme.

Re: Poděkování

Posted: 22:55 25. Sep 2012
by Derken-
Děkuji Aulusovi za příjemné zpestření a za odehrání toho, co bylo potřeba :)

Re: Poděkování

Posted: 23:00 25. Sep 2012
by radekdnb
díky DMku za spestření našeho ,,kolečka,, :D :D

Re: Poděkování

Posted: 23:18 26. Sep 2012
by Molly23
Díky všem kdo se zastavili dnes v hospůdce, bylo to super :D... a řekněte mi prosím... to normálně chodíte do hospody na vodu!!???

EDIT: Málem bych zapomněl! Velké dík dnes patří především Lareth, která zachranovala některé blamáže :D...

Re: Poděkování

Posted: 00:32 27. Sep 2012
by Prasokralik
Jistě, že na vodu, je přece prohibice.

Re: Poděkování

Posted: 06:03 27. Sep 2012
by -RoF-
Díkas za kázání v chrámu Dei-ananga. Očekával jsem takové rázné kázání, opět to hezky vystihuje inkvizici :wink:
Sranda bylo i šeptání k blízkém okolí :D

Re: Poděkování

Posted: 22:27 27. Sep 2012
by karolina
Díky brachům za podporu... a inkvizici za výslech :)

Re: Poděkování

Posted: 23:16 28. Sep 2012
by Miell
Takže moc děkuju Aulovi a Desovi za pomoc s přípravou svatby a odehrávání neposedné rodinky Ardian :)
A hlavně díky Nalkovi za trpělivost s čekáním na konečný termín svatby.. a hlavně za Aliho, bez kterého by to nešlo. :ewink:
A nakonec díky všem hostům, za to že přišli.. za milá slova a krásné dary.. bylo to fajnový.. dík :D

Edit: Pravda.. ještě speciální dík za hudbu Lar :)

Re: Poděkování

Posted: 23:16 28. Sep 2012
by Nalkanar
Tááákže další kapitolka Aliho příběhu uzavřena a další otevřena...

V prvé řadě děkuji Miell, která hraje Laylu i Farah :roll: :lol: a zároveň většinu času hvězdičkuje i ty malé Desmondíčky. Vždy skvělé hry, ač někdy emotivní a o nervy. :mrgreen:

Konkrétně za dnes:
Opět Miell - krom postav (bez kterých to nejde) i za skvěle vymyšlený jižanský obřad.
Desmondovi a Aulovi - díky pánové za výpomoc s úpravou lokace, odehráváním rodiny, která se snad poprvé sešla systémově :lol: a další drobnůstky. :mrgreen:
Dále určitě Amber za Larethin hudební doprovod, který ten obřad vytáhl na epický level. :mrgreen:
A dále pak všem hostům za jejich účast (a samozřejmě i za nádherné dary).
Zároveň se omlouvám nepozvaným, ale Ališák paranoicky se snažil celý obřad docela tajit a držet mezi minimem lidí. 8)

Re: Poděkování

Posted: 23:32 28. Sep 2012
by Thurms
Přidám se k poděkování, hezká svatba, řeč a obřad neměly chybu (až mi ten jeden kousek připomněl Chalíla Džibrána :D ) a reakce dětí taktéž perfektní.