Page 217 of 331

Re: Poděkování

Posted: 23:38 28. Sep 2012
by Molly23
Ališáku... ty jsi pozval moji postavu, ale neřekl jsi mi termín kdy to bude! :)

Re: Poděkování

Posted: 23:46 28. Sep 2012
by Pajule
Bomba svatba! Ukápla slzička i Nieně a to je co říct :D .. každopádně klobouk dolů před "svatebním týmem" :D na víc myslim, že Des i Miell se tim můžou už i živit pomálu :D hh DÍÍÍÍÍÍÍÍÍK! :) (a děti vitpný) :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 00:18 29. Sep 2012
by Amber
Díky hráčům i DM za krásný do detailů promyšlený obřad, díky za rozptýlení postavy a možnost vypomoct s atmosférou. :oops:

Re: Poděkování

Posted: 00:48 29. Sep 2012
by klobouk
Výtečné! Děcka k sežrání!

Re: Poděkování

Posted: 22:23 30. Sep 2012
by Uradin
děkuji všem co mají aspoň trochu rádi vellaie za jeho podporu na božím soudu, také děkuji aulusovi a všem ostatním dm,ds co byli utoho. a nejvíce Johannesovi za jeho jako vždy vynikající hraní paladina a bojovníka božího. dost sem se u toho bavil a to je hlavní děkuji :)

Re: Poděkování

Posted: 22:28 30. Sep 2012
by Aulus
Taky děkuju za kvalitní sehrání všem aktérům a zároveň se omlouvám za tu první OOC smrt Vellaie, jak vás tam bylo tolik, nešlo se mi vyportovat z postavy. Měl jsem celkově šílené lagy. Je pravda, že si za to můžu hodně i sám, že jsem tam ještě dával NPC pro efekt. :wall:

EDIT: Chtěl bych se omluvit, jestli jsem dneska někomu ukřivdil nebo ho jinak poškodil, nebyl to můj úmysl. Byla to těžká nestíhačka, kdy mi uprostřed řízení jedné akce chodily zprávy o tom, že drowové budou útočit a podobně. Je mi líto, ale skutečně nemůžu být na všech místech, odkud jste mi psali družinou, naráz. Snad se tohle nebude muset opakovat. :)

Re: Poděkování

Posted: 23:05 30. Sep 2012
by LDamian
Díky všem Zau'ndarům za dnešní výpravu završenou bitkou s pouštními psi a drakobijci. Drsná akce, bavilo mně to.

Díky DM za rozumně zahranou reakci světa.

Re: Poděkování

Posted: 23:11 30. Sep 2012
by Xantipa
děkuji za dnešní výpravu do Krynu, škoda že se průchod dál nezdařil :D ale byla to fajn zábava. Utíkat z místa téměř mrtev :) a nakonec přežít. Skvěle sehrané od DM, nevím kterého, každopádně mu moc děkuji. Umím si představit jak to bylo náročné provést, hlavně když jsme mu vpadli do jiného děje a nutilo ho improvizovat.

Re: Poděkování

Posted: 23:22 30. Sep 2012
by Pajule
Dík za soud, byl zajímavej a díík družince v hledačce drowáků :)

Re: Poděkování

Posted: 23:38 30. Sep 2012
by Bruciacullo
Díky za dnešní hru :var_25: :var_16: :weap_36: :var_49: :weap_56: :act_27:

BTW někteří hráči by si měli uvědomit, že DM nemůže dělat všechno naráz kor keď Aulus ještě dohrává svůj quest úplně jinde a já musím skakat z mista na místo a snažit se nějak normalně reagovat za spousty NPC. V takovém případě nějaké opakované stížnosti do všemožných kanálů nemohou být vyslyšeny protože nemají takovou prioritu. Hlavně v případech kdy to jde NĚJAK vyřešit i bez pomoci DM.

Děkujeme za pochopení příště na shledanou :wink:

Re: Poděkování

Posted: 00:00 01. Oct 2012
by predyk
Dík Aulovi (Aulusovi ?) za odehrání toho chaotického střetu. Snad to příště bude vypadat jinak.

Re: Poděkování

Posted: 00:38 01. Oct 2012
by Aulus
predyk wrote:Dík Aulovi (Aulusovi ?) za odehrání toho chaotického střetu. Snad to příště bude vypadat jinak.
Hrál to Galli, já jen asistoval a dohrával svoje. :wink:

Re: Poděkování

Posted: 07:04 01. Oct 2012
by Derken-
Bruciacullo wrote:BTW někteří hráči by si měli uvědomit, že DM nemůže dělat všechno naráz kor keď Aulus ještě dohrává svůj quest úplně jinde a já musím skakat z mista na místo a snažit se nějak normalně reagovat za spousty NPC. V takovém případě nějaké opakované stížnosti do všemožných kanálů nemohou být vyslyšeny protože nemají takovou prioritu. Hlavně v případech kdy to jde NĚJAK vyřešit i bez pomoci DM.
Já děkuji za DM, kteří se toho tak na rychlo ujali. A také děkuji svým hráčům, že jsme společně zase mohli vyrazit na jednu z výpravav.. 8)

to Bruci: Tedy.. Pokud je tohle mířeno na nás, tak můžeme příště vymlátit takovouhle armádičku bez DM? Pokud ano, tak to by jsme teoreticky mohli vymlátit i ten tábor psů vedle Ivory a další podobné "velké hlídky". Chtěli jsme tou lokací jen projít a celou jí hlídali psíci, tak jsme si prostě museli proklestit cestu. Jelikož to bylo lokaci od Tartenu, kde jsou logicky posily, tak mi přišlo fér ten útok oznámit.

-> Pojďme to kdyžtak řešit po PM, at to zde nespamujeme :)

Re: Poděkování

Posted: 07:19 01. Oct 2012
by predyk
Aulus wrote:
predyk wrote:Dík Aulovi (Aulusovi ?) za odehrání toho chaotického střetu. Snad to příště bude vypadat jinak.
Hrál to Galli, já jen asistoval a dohrával svoje. :wink:
Zrada, včera si zněl jinak. :wall: Tak asi dík Gallimu.

Re: Poděkování

Posted: 07:30 01. Oct 2012
by -RoF-
Dodatečně se přidávám k povedené netradiční svatbě.

Fajnový byl včera i ten ordál (nebo jak se to jmenuje). Bavilo mě sledovat reakce ostatních a různorodosti přesvědčení.
Líbil se mi i ten následný rozsudek a celkově to provedení. Sice ano tvrdé to bylo, ale holt to tak muselo být. ;)

A to s těma drowama, ano ano očekával jsem něco takové......zmateně poletující včely v medvědí prdeli. :D :twisted: To bude chtít tvrdou ruku na některé. :)