Page 218 of 331

Re: Poděkování

Posted: 10:59 01. Oct 2012
by radekdnb
přidávám se k poděkovačce ke včerejší akci děkuji drowákum za akci doufám že takovejch akcí bude zase konečně více a uděláme rušno :D :D přidávám se k díku Xantipě že mě odnesla :D pač kdybych tam zůstal tak by si asi povrch na mě smlsnul :D :D
ještě jednou díky všem zůčastněným :)

Re: Poděkování

Posted: 23:31 02. Oct 2012
by Jachym
Chtěl bych poděkovat za dnešní akci především : Barien Hall a také Nickovi .
Moje poděkování patří i Olwen , kamarádce ve hře díky níž je hra pro mne zajimavější , a samozřejmě děkuji i Lencovi jehož verše mne vždy kvalitně pobaví.
Poslední dobou je tu více dobrých hráčů - ale všechny nevyjmenuji, to je jasné , snad jsem ani dosud nenarazil na špatného. Takže všem dobrým děkuji.

Re: Poděkování

Posted: 00:15 04. Oct 2012
by Molly23
Díky všem kdo došli dnes zase do Škopku, super hra :). Díky také týmu za projevení vděčnosti za ikony, které jsem nečekal a moc mě potěšilo!
Těším se na další šichtu :), přijdte zas...

Re: Poděkování

Posted: 00:44 04. Oct 2012
by Caehan
Díky všem, kteří se dnes motali kolem mých postav, ať už to bylo posezení u Škopku nebo problémy vodohospodářského rázu, bavil jsem se.

Re: Poděkování

Posted: 00:50 04. Oct 2012
by Amber
Díky za zábavný večer všem od Škopku... a hlavně Jarrimu za společný koncert!

Jarri Bouřný: Jsem čaroděj, že země Koz... tak panáčkuj a chvíli pros!
A já ti přičaruju.... kozy jaký měli jenom bozi... ej jaký měla Juana! Ej, jéé!
:mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 00:50 04. Oct 2012
by Absinthorix
Díky všem dneska... jmenovitě Ališákovi a Nienušákovi za procházku.

A pak osazenstvu u Škopka :) bylo to perfektní, speciální díky Lareth :mus_5: :mus_10:


Edit: a jejda, to je vynášení IC infa, ne? 8)

Re: Poděkování

Posted: 01:58 04. Oct 2012
by klobouk
Děkuju všem dnes. Byl to moc pěkně zahraný večer.

Re: Poděkování

Posted: 20:55 04. Oct 2012
by J.F.Payne
Díky všem, kdo dnes přišli do Chrámové čtvrti. Zároveň se ale omlouvám za strohost a tak, měl jsem toho naplánované víc, ale musel jsem od hry pořád odbíhat a nakonec definitivně odlognout... Ach jo.

Re: Poděkování

Posted: 23:53 04. Oct 2012
by Amber
Děkuju za hezkou hru a milý doprovodný rozhovor. :wink:

Re: Poděkování

Posted: 01:36 06. Oct 2012
by klobouk
Díky za velmi veselý večer :D

Re: Poděkování

Posted: 02:01 06. Oct 2012
by -darkvision-
Díky Amber za noční zpestření hry.

Re: Poděkování

Posted: 02:25 06. Oct 2012
by Amber
-darkvision- wrote:Díky Amber za noční zpestření hry.
Taky děkuju. Sice někteří samou nudou usínali :lol: ale jinak to bylo fajn.

Re: Poděkování

Posted: 14:07 06. Oct 2012
by Sithis
klobouk wrote:Díky za velmi veselý večer :D
Díky, díky všem! :)

Re: Poděkování

Posted: 17:34 06. Oct 2012
by Jachym
Děkuji Amandě Maine za velmi hezkou hru.

Re: Poděkování

Posted: 23:44 09. Oct 2012
by Caehan
Dík oběma...ehm, pocestným za dnešní hru, bylo to celkem zajímavé zpestření. :)