Page 218 of 331
Re: Poděkování
Posted: 10:59 01. Oct 2012
by radekdnb
přidávám se k poděkovačce ke včerejší akci děkuji drowákum za akci doufám že takovejch akcí bude zase konečně více a uděláme rušno

přidávám se k díku Xantipě že mě odnesla

pač kdybych tam zůstal tak by si asi povrch na mě smlsnul

ještě jednou díky všem zůčastněným

Re: Poděkování
Posted: 23:31 02. Oct 2012
by Jachym
Chtěl bych poděkovat za dnešní akci především : Barien Hall a také Nickovi .
Moje poděkování patří i Olwen , kamarádce ve hře díky níž je hra pro mne zajimavější , a samozřejmě děkuji i Lencovi jehož verše mne vždy kvalitně pobaví.
Poslední dobou je tu více dobrých hráčů - ale všechny nevyjmenuji, to je jasné , snad jsem ani dosud nenarazil na špatného. Takže všem dobrým děkuji.
Re: Poděkování
Posted: 00:15 04. Oct 2012
by Molly23
Díky všem kdo došli dnes zase do Škopku, super hra

. Díky také týmu za projevení vděčnosti za ikony, které jsem nečekal a moc mě potěšilo!
Těším se na další šichtu

, přijdte zas...
Re: Poděkování
Posted: 00:44 04. Oct 2012
by Caehan
Díky všem, kteří se dnes motali kolem mých postav, ať už to bylo posezení u Škopku nebo problémy vodohospodářského rázu, bavil jsem se.
Re: Poděkování
Posted: 00:50 04. Oct 2012
by Amber
Díky za zábavný večer všem od Škopku... a hlavně Jarrimu za společný koncert!
Jarri Bouřný: Jsem čaroděj, že země Koz... tak panáčkuj a chvíli pros!
A já ti přičaruju.... kozy jaký měli jenom bozi... ej jaký měla Juana! Ej, jéé! 
Re: Poděkování
Posted: 00:50 04. Oct 2012
by Absinthorix
Díky všem dneska... jmenovitě Ališákovi a Nienušákovi za procházku.
A pak osazenstvu u Škopka

bylo to perfektní, speciální díky Lareth
Edit: a jejda, to je vynášení IC infa, ne?

Re: Poděkování
Posted: 01:58 04. Oct 2012
by klobouk
Děkuju všem dnes. Byl to moc pěkně zahraný večer.
Re: Poděkování
Posted: 20:55 04. Oct 2012
by J.F.Payne
Díky všem, kdo dnes přišli do Chrámové čtvrti. Zároveň se ale omlouvám za strohost a tak, měl jsem toho naplánované víc, ale musel jsem od hry pořád odbíhat a nakonec definitivně odlognout... Ach jo.
Re: Poděkování
Posted: 23:53 04. Oct 2012
by Amber
Děkuju za hezkou hru a milý doprovodný rozhovor.

Re: Poděkování
Posted: 01:36 06. Oct 2012
by klobouk
Díky za velmi veselý večer

Re: Poděkování
Posted: 02:01 06. Oct 2012
by -darkvision-
Díky Amber za noční zpestření hry.
Re: Poděkování
Posted: 02:25 06. Oct 2012
by Amber
-darkvision- wrote:Díky Amber za noční zpestření hry.
Taky děkuju. Sice někteří samou nudou usínali

ale jinak to bylo fajn.
Re: Poděkování
Posted: 14:07 06. Oct 2012
by Sithis
klobouk wrote:Díky za velmi veselý večer

Díky, díky všem!

Re: Poděkování
Posted: 17:34 06. Oct 2012
by Jachym
Děkuji Amandě Maine za velmi hezkou hru.
Re: Poděkování
Posted: 23:44 09. Oct 2012
by Caehan
Dík oběma...ehm, pocestným za dnešní hru, bylo to celkem zajímavé zpestření.
