Page 219 of 331

Re: Poděkování

Posted: 00:23 10. Oct 2012
by Derken-
Díky oběma za zajímavou hru ;)

Re: Poděkování

Posted: 07:59 10. Oct 2012
by predyk
Dík hráči Deidry za pěknou hru a taky děkuju Majkymu, že byl ochoten zajít až do takových extrémů. Takových jako ty není moc 8)

Re: Poděkování

Posted: 12:16 10. Oct 2012
by xxxMajkyxxx
Taky dekuju krtkum a Caehanovi za zajimavou hru. Vlastne jsem rad vytrzenej z plytkeho deni na povrchu a dukud se hra vyviji nejakym smerem (at nahoru ci dolu :twisted: ), pak u mne vzdy vyhraje zvedavost pred pudem sebezachovy :mrgreen: .

Re: Poděkování

Posted: 12:34 10. Oct 2012
by Molly23
Já bych rád poděkoval za včerejší hru Gallimu! A taky Sinae... a taky bych rád poděkoval štamgastům. A jistě si vděk štamgastů a můj zaslouží i Kucík, bez kterého by naše hospůdka nevzkvétala! DÍKY!
Image

Re: Poděkování

Posted: 20:22 10. Oct 2012
by innfra
Děkuji Aulusovi, že nám zachránil manželství a vytáhl nás zpět do světa :)

Re: Poděkování

Posted: 02:17 11. Oct 2012
by Caehan
Díky za dnešní posezení u Škopka a stejně tak za následující výpravu.

Re: Poděkování

Posted: 02:42 12. Oct 2012
by Absinthorix
Díky všem, s kým jsem dnes měl tu čest :) bylo to perfektní

Re: Poděkování

Posted: 09:57 12. Oct 2012
by Salyr
taky pridavam sve diky za paradni hru v prahvozdu a hlavne diky Lensikovi za jeho super rymy nebo mam spis napsat sprymy?

Re: Poděkování

Posted: 01:05 13. Oct 2012
by Caehan
Díky DM Aulovi a hráčům Rodala a Ali'Shaha za dnešní hru. Pátrání bylo moc zajímavé.

Re: Poděkování

Posted: 01:11 13. Oct 2012
by Aulus
Díky všem, s kterými jsem včera a dneska (ona už je ta sobota) hrál, moc dobře jsem se bavil. :)

Re: Poděkování

Posted: 09:13 13. Oct 2012
by predyk
Dík hráčům severan a max_spayne za super večerní hru. :)

Re: Poděkování

Posted: 23:27 13. Oct 2012
by -RoF-
Fajnová oslava a ta pitka taky :D

Tak nějak to vypadalo, ne? :twisted: http://www.youtube.com/watch?v=BcWJaHZBEw0

Re: Poděkování

Posted: 23:31 13. Oct 2012
by karolina
Děkujeme všem co se podíleli na trpasličí svatbě. Za parádní Glarikův obřad i za vtipné hlášky ostatních oživených NPC. Dainovi za předčasnou bitku, protože bez tý není svatba svatbou... Lareth za hudební doprovod...no bylo by to na dlouho, prostě děkujeme všem co jste přišli!

Re: Poděkování

Posted: 00:53 14. Oct 2012
by XŠevyX
Dík všem za kalbu u Škopka.. ikdyž sem musel odbíhat, bylo to super!

Re: Poděkování

Posted: 00:59 14. Oct 2012
by Amber
Díky za hru, to byla trpasličí svatba, jak má být! :D Všechny ty řeči stréců, rvačka po obřadu, rvačka při oslavě, druhá rvačka při oslavě, pivo, pálenka, křečový tanec... Smála jsem se u počítače celou dobu. :wink: