Page 220 of 329
Re: Vtípky
Posted: 21:09 07. Oct 2012
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 15:27 09. Oct 2012
by xxxMajkyxxx
Silnice pod Vysehradem

Re: Vtípky
Posted: 15:47 09. Oct 2012
by xxxMajkyxxx
Re: Vtípky
Posted: 17:04 09. Oct 2012
by Molly23
Náš kytarista má rád černý humor... tohle je fakt strašný
Kdy bylo židům nejhůř ?
.
.
.
.
V době kamenné.
.
.
.
.
.
.
Museli místo obřízky dělat obtloukačku
Re: Vtípky
Posted: 17:41 09. Oct 2012
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 21:30 09. Oct 2012
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 22:01 09. Oct 2012
by Absinthorix
Takto vypadá nebe

Re: Vtípky
Posted: 22:05 09. Oct 2012
by de Aers
Jenom se opičí po Babicovi.

Re: Vtípky
Posted: 23:26 09. Oct 2012
by XŠevyX
Vznik Minotaura
Re: Vtípky
Posted: 01:55 10. Oct 2012
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 02:20 10. Oct 2012
by Absinthorix
Molly23 wrote:...
--
Jamesi, co je to tam venku za hluk?"
"Stávka prostitutek, sire."
"Jamesi, to tak málo vydělávají?"
"Ne sire, vydělávají si nad poměry"
"Well, tak proč potom stávkují?"
" Jsou to kurvy, sire"
Re: Vtípky
Posted: 12:32 10. Oct 2012
by xxxMajkyxxx
Re: Vtípky
Posted: 12:37 10. Oct 2012
by Molly23
Aby to takhle nedopadlo až uvidí trpaslíci hotovou nabídku Škopku

Re: Vtípky
Posted: 13:35 10. Oct 2012
by Nalkanar
Učitel se ptá dětí v třídě: "Čím chcete být, až vyrostete? Tak třeba ty, Ondro."
"Chci být miliardář, budu členem nejdražších klubů, budu mít nejkrásnější kurvu, dám jí Ferrari, milion dolarů, byt v Miami, sídlo v Paříži, zlatou Visa kartu a šukat s ní budu třikrát denně."
Učitel neví co na to odpovědět, ale pokračuje v lekci: "A ty, Marie?"
"Chci být Ondrova kurva!"
Re: Vtípky
Posted: 14:07 10. Oct 2012
by Molly23
Nová reklama na BMW
V BMW jsme vytvořili tohle... aby jste mohli dělat tohle *BAM! otáčení na světlech!*
