Page 220 of 331
Re: Poděkování
Posted: 01:22 14. Oct 2012
by Caehan
Díky za dnešní/včerejší hru, ať už šlo o trpasličí svatbu nebo následnou výpravu, bavil jsem se!

Re: Poděkování
Posted: 01:22 14. Oct 2012
by Prasokralik
Díky dnešní partě

sice jsme minuli mainstreamový event dne, ale ta hra byla i tak královská dneska.
Re: Poděkování
Posted: 10:32 14. Oct 2012
by Thurms
Díky za trpasličí svatbu, bavil jsem od začátku až do konce. Některé emoty mě vážně dostaly. Novomanželé si říkají své ano a v tom svědek: *prdí dojetím*. Dračice nesoucí dárek novomanželům. Někdo z přítomných trpaslíků: to bude určitě sada na trkání. Parádní, nějak takhle jsem si trpasličí svatbu představoval

.
Re: Poděkování
Posted: 11:27 14. Oct 2012
by Ragmon
Díky všem za svatbu a díky DM, za ty neuvěřitelné hlášky NPC

Re: Poděkování
Posted: 11:30 14. Oct 2012
by rosnicka
i ja musim podekovat vsem se kterymi jsem vcera hrala, at to bylo na svatbe nebo v dilnach.
Re: Poděkování
Posted: 11:39 14. Oct 2012
by Aillen
Díky všem, trpasličí svatba měla báječnou atmosféru, a ten ohňostroj v hospodě U Škopku -paráda

Re: Poděkování
Posted: 11:50 14. Oct 2012
by Molly23
Aillen wrote:Díky všem, trpasličí svatba měla báječnou atmosféru, a ten ohňostroj v hospodě U Škopku -paráda


Re: Poděkování
Posted: 23:56 15. Oct 2012
by xxxMajkyxxx
Diky za dnesni vypravu vsem zucastnenym

Re: Poděkování
Posted: 10:16 16. Oct 2012
by Pajule
Já též dík, bylo to príma!:)
Re: Poděkování
Posted: 11:16 16. Oct 2012
by Caehan
Přidám se, bylo to fajn!
Re: Poděkování
Posted: 11:52 16. Oct 2012
by Barbar321
Re: Poděkování
Posted: 11:58 16. Oct 2012
by Prasokralik
Nebreč...
A jinak jo byla to sranda, musíme zopáknout.
Re: Poděkování
Posted: 12:32 16. Oct 2012
by Absinthorix
Prasokralik wrote:
Nebreč...
A jinak jo byla to sranda, musíme zopáknout.
Ano
Ne
Ano
Ne
Ano

jak výprava na lovu motýlů...
Re: Poděkování
Posted: 00:06 19. Oct 2012
by Molly23
Ty bláho... dlouho jsem se tak ve hře neodvázal, natož s Vil

... vřele doporučuji nápoj Paličova Pomsta u škopku!!! Užjete si plno srandy!

(dobré držet hráče i postavu ve stejném opojení, zážitek je o to hlubší.) Díky všem přítomným!

Re: Poděkování
Posted: 00:11 19. Oct 2012
by Nalkanar
Zlitá Vilma řádí jako divá. A DMko mi tam kazí paralýzy! Prevít jeden!