Page 23 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:20 14. Jan 2009
by Rejty
Spis ne ze nechce, ale zatim jsou veci, ktere maji vetsi prednost.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:43 14. Jan 2009
by kucik
Já je stejně budu muset dělat, ale třeba se mi nechce dělat takový věci, jako například obrázky k těm featům. To je něco, co mi zabere dost času a přitom by to kdekdo zvládnul určitě líp

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:46 14. Jan 2009
by igor
Můj hobit mnich může prak normálně používat.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:12 14. Jan 2009
by kucik
Protože mnich může prak používat.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:05 19. Jan 2009
by Jeanes
kouzelnici maji malou silu, co takhle udelat kouzlo kterým by si privolali nejakyho soumara, kterej by to za ne tahal?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:08 19. Jan 2009
by kucik
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:08 19. Jan 2009
by Rejty
Lol! Tak at si koupi mulu...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:48 19. Jan 2009
by photter
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:04 19. Jan 2009
by Jeanes
..se moc netlemte

kouzelnik si přece dokaže vyvolavat kde co, stačilo by aby si mezi tou havětí označil soumara a toho si vyvolal, no reknete ze to neni logický!
Tyo, ae mě je to šumák, byl to jen nápad! Sice mě ta záloha 100 gp za mulu totalně zruinuje, ožebračí, přivede do bankrotu a muj kouzelnik kvuli vám skončí na dlažbě jako troska a bude se živit ho*nama..... Ach! Máte nasvědomí mého kouzelníka vy krutoni ukrutný!
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:53 19. Jan 2009
by Rejty
A kde je psano, ze musi mit kouzelnik malou silu? At si do ni da body, kdyz mu to tolik vadi...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 22:39 19. Jan 2009
by Miky
Nešlo by udělat něco s ukládáním postav? Ty pády jsou opravdu nepříjemné...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 22:42 19. Jan 2009
by kucik
Resime to. Zkusime to ozkouset dneska v noci.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 07:52 20. Jan 2009
by Tretas
Miky wrote:Nešlo by udělat něco s ukládáním postav? Ty pády jsou opravdu nepříjemné...
já nevím jestli mám šttěstí nebo co, ale mě se ještě nikdy nestalo že bych se připojil jinde než mi to spadlo

vždy mě to hodí na místo kde jsem se odpojil nebo jsem byl naposled před pádem
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:07 20. Jan 2009
by nomis_b
jo jo. hodi topostavu tam kde byla pred padem, hodi ji to i presne bankovni konto (kdyz treba vse vybrala), ale veci v inventari a nektere promenne (craft) to hodi zpet v case.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:44 20. Jan 2009
by Tretas
nikdy jsem žádný taky problém neměl

mám štestí no