Page 23 of 329

Re: Vtípky

Posted: 17:17 29. Mar 2009
by Neithan1
vyzera ako tuctova pornoherecka !

Re: Vtípky

Posted: 19:32 29. Mar 2009
by DieHardMan
Neithan1 wrote:vyzera ako tuctova pornoherecka !
Znalec :)

Re: Vtípky

Posted: 23:10 29. Mar 2009
by Pajule
Kiri wrote:
Skipp wrote:....
LOVE ... uz nikdy jina !!! :shock:
bracha azbiju tě jeslti tuto přivedeš domu :!: doslova zlatá Nellča

Re: Vtípky

Posted: 07:27 30. Mar 2009
by marii
Kiri wrote:
Skipp wrote:....
LOVE ... uz nikdy jina !!! :shock:
Teda.......*rozplace se* :D

Re: Vtípky

Posted: 17:20 30. Mar 2009
by Lord_Berserk
Fuuuuj takovy hnusny koste :o ani vohen by neumela udrzovat :idea:

Re: Vtípky

Posted: 12:49 31. Mar 2009
by igor
Nejlepsi zapisky z zakovske knizky

Erotické #
# - Znehodnotil nástěnný výtisk Mendělejevovy soustavy prvků vymyšleným # prvkem # # Spermium. #
# - Ruší spolužáky svými vzdechy! #
# - O hodině přírodopisu strká ptáka do topení. #
# - Při hodině onanuje, prý za světový mír. #
# - Celou hodinu si přerovnává pytlík. Takhle se nic nenaučí! #
# - Nevhodně nosí do vyučování žvýkací a jiné gumy. #
# - Při slohové práci "Nejhezčí zážitek z prázdnin" popsal soulož. #
# - Byl přistižen ve školní jídelně, jak líbá spolužačku, máme podezření na # # lásku. # #

# # Poetické #
# - Plive kuličky z železné trubičky. #
# - Na zem plival. Josef Dibal #
# - Močí do výše očí. # #

# # Rozvratné #
# - Při hodině dějepisu troubil stočeným sešitem státní hymnu! #
# - Vyjádřil se o Meresjevovi, že měl amputované nohy až po p.rdel. #
# - Nosí do školy příliš krátké sukně, takže vzbuzuje u spolužáků větší pozornost než já se svým výkladem, prosím o prodloužení. # #

# # Jak tohle dokázali ...? #
# - Mlátí lavicí o strop. #
# - Lezl do pětimetrové výšky na třímetrový strom. #
# - Vyndala při hodině tělesné výchovy bez dovolení kozu a celá třída přes ní skákala. #
# - Jezdí nosem po lavici, aby to pískalo. #
# - Rozbila spolužákovi svačinu. # #

# # Všem se holt nezavděčíš #
# - Maže tabuli příliš mokrou houbou. #
# - Při mé hodině se snažil být hodný. Až moc. #
# - Svým zpěvem úmyslně ruší hodinu hudební výchovy. #
# - Pořád se hlásí. #
# - Nechá se od spolužáků osahávat a nehlásí to učiteli. # #

# # Když musíš, tak musíš #
# - V hodině tělesné výchovy si odešel zakouřit. #
# - Při výletě do Terezína se nechal zavřít do plynové komory. #
# - Honza zakřičel: "Ticho!", třída ho vyslyšela a on ze sebe vypustil toxické plyny, což bylo slyšet po celé třídě. #
# - Při hodině hraje piškvorky a pak buď nadává, nebo se hlasitě raduje. #
# - Olizuje temperové barvy a diví se, že pak zvrací. #
# - Váš syn považuje za samozřejmé se při hodině matematiky procházet po lavicích. # #

# # Žádná úcta k autoritám #
# - Žák o hodině žvýká žvýkačku, já mu ale jen povolil sníst chléb. #
# - Neměl žákovskou knížku a odmítl mi ji dát. #
# - Vešel jsem do třídy a on se mi nepostavil. #
# - Směje se mi za zády do očí. #
# - Když jsem odstartoval přespolní běh, utekl domů. #
# - Nesdělil své jméno s tím, že je tu inkognito. #
# - Kdykoliv je vyvolán, kouká na mě jako na idiota a ptá se, jestli to myslím vážně. #
# - Bez dovolení padá ze židle. #
# - Vyvolán prohlásil, že nebude odpovídat bez advokáta. # #

# # Škola není holubník #
# - Pravidelně chodí do školy nepravidelně. #
# - Na hodinu fyziky přišel o 45 minut později. # #

# # Ten roste pro kriminál #
# - Přinesl do hodiny prášek na pečení a předstíral prodej drog. Odmítal vše vydat a nyní i přiznat. #
# - Sebral třídní knihu, nechce ji vrátit a žádá výkupné. #
# - Vyhrožuje mi smrtí. #
# - Žádá od učitele lepší známku se železnou tyčí v ruce. #
# - Při hodině dějepisu zapálil lavici a naváděl zbytek třídy, aby mě upálili. # #

# - Nerespektuje pokyny dozoru o přestávce, na napomenutí reaguje: "Můžu se # na # # to # # vysr....!" #
# - Přinesla do školy DYMOGAM (zápalná tableta proti hmyzu - pozn. red.) a # # vykouřila celý učitelský sbor. #
# - Když jsem vašeho syna vyvolala k tabuli, opáčil mi: "Piš pět, svačím!" #
# - Váš syn mi dnes začal tykat, skákal mi do výkladu a chtěl vidět můj # diplom. #
# - Simuloval zvonění školního zvonku budíkem, a když se mu na to přišlo, # ještě # # tvrdil, že ho o to školník požádal. # #
# - Váš syn při vyvolání k tabuli zakřičel, že chybí, vyskočil oknem a zavřel # se # # na záchodě. #
# - Běhá po třídě a zvrací židličky. #
# - Váš syn rozkopal venkovní odpadkový koš a mé auto, když se dozvěděl, že # # propadá z chemie. #
# - Ohrožoval spolužáky nožem, který potřeboval až na třetí hodinu. #
# - Váš syn snědl učební pomůcku (až později se vysvětlilo, že šlo o zátiší jablka s mrkví), a tak si učitel místo výtvarné výchovy s žáky povídal o životě. # #

Re: Vtípky

Posted: 09:41 02. Apr 2009
by Corollus
Tak takto som sa uz dlho nezasmial.....obvzlašť sa mi pači stať # # Jak tohle dokázali ...? # barvo :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Re: Vtípky

Posted: 22:24 02. Apr 2009
by paja13
pravidelnej striptiz U mrzutyho sotka v alvu! podomni obrazky koluji se svalnatym chlapikem jen ta velikost je takova mizerna - kdo to jen je? :oD

Re: Vtípky

Posted: 10:39 03. Apr 2009
by Daanri
Akú vetu zo slovenciny tažko preložíte do anglictiny?

- Ľaľa ho, papľuha, ogrcal mi krpce!

Možný preklad (pokus):

- Oh shit, look at the fucker, he puked all over my folk costume shoes!

Následný preklad do slovenciny:

- Kurva, pozri na vyjebanca, vytyčkoval sa mi na folklórne papuče.

Z čoho vyplýva aký sme my boli národ stručný/slušný a čo z nás spravila Amerika.

Re: Vtípky

Posted: 20:22 03. Apr 2009
by Prometheus
Nechcem rypat ale namiesto "strucny" tam ma byt "slusny" :lol:
Fakt... nekecam :lol: :lol:

Re: Vtípky

Posted: 22:27 03. Apr 2009
by Kiri
marii wrote:
Kiri wrote:
Skipp wrote:....
LOVE ... uz nikdy jina !!! :shock:
Teda.......*rozplace se* :D
taky bastis vsecko co prectes *utre ji slzu* :lol:

Re: Vtípky

Posted: 23:57 03. Apr 2009
by Pajule
našel se další mág , co bohužel msíto omámení jezevců omámil sebe...no holt chudk každej mág je nevyplení :twisted:

Re: Vtípky

Posted: 00:41 14. Apr 2009
by Skipp
Ked uz tu mame tych nadrzanych spam-robotov...mam len ja dojem ,ze toto je svojim sposobom dost ohavne? :mrgreen:
Image
Či? :D

Re: Vtípky

Posted: 22:05 15. Apr 2009
by Daanri
http://thalie.pilsfree.cz/forum

Forum plne vtipu na kazdom rohu. :wink:

Re: Vtípky

Posted: 20:09 16. Apr 2009
by Žorž
Nic souvisejícího s fantasy světy či postav herectvím, leč po delší době mě pobavilo videjo. Snad se bude zamlouvat:


Všem intelektuálním literátům, ovšem nejlépe pseudointelektuálním literátům, co mají chuť zažít trochu pravého zmatení :D. Z elitního cibulového vysílání s českými titulky:

http://www.youtube.com/watch?v=pg6w0aCWrSQ

A když už jsem se na Thalii jednou zase objevil, přihazuji i něco z britského humoru s přidanou hodnotou českých titulků (opět):

http://www.youtube.com/watch?v=fL6pv3P7I_U

Dál ze stejného soudku již bez titulků, avšak základní znalost anglických číslic postačí :):

http://www.youtube.com/watch?v=9Fr0gYW7Nf4