Page 23 of 51

Re: Pady serveru

Posted: 20:36 07. Jun 2009
by Dilvish
No, infro, "/pc soul" při neočekávaném pádu nepomáhá. (Ne, screeny nemám, nepovažoval jsem to za bug a popravdě ani nevím jak vyfotit uložení před neočekávaným pádem, pokud se mi zrovna poštěstí uložit si to krátce před ním.) Vždy se mi smaže hodina hry, tj moje xp, peníze a inventář se vrátí o reálnou hodinu zpět. Nicméně lokace zůstane.

Třeba dnes jsem se logl přetížen kůžemi, které jsem prodal, a po takovým kšeftu se ze zásady ukládám.

Re: Pady serveru

Posted: 08:12 08. Jun 2009
by innfra
No asi to bude tím, že já jdu a za hodinu jsem schopnej ten příkaz napsat asi tak víc jak 10x v poslední době to zas tak často nepadá, tak se omezuju na 3x po sobě uložení, před odlogem ze hry a nemám s tím poblém...
Prostě pokud si chceš šetřit nervy, ukládej průběžně já to tak dělal... u craftu to dělám ještě teď ono neni dobrý craftit dopoledne jeden item a pak bum a hmm kde jsem to skončil ? ahh tadyje ten polotovat na 10 %, tak jedeme znova ty dvě hoďky :)

Re: Pady serveru

Posted: 09:45 08. Jun 2009
by kucik
NPC Jsou stále vypnutá, takže tím to neni. Zatím pokaždé to shodil nějaký DM. Ukládání xp tam bylo, ale nevim, jestli přežilo to velký pročišťování.

Re: Pady serveru

Posted: 12:39 08. Jun 2009
by monstera
kucik wrote:NPC Jsou stále vypnutá, takže tím to neni. Zatím pokaždé to shodil nějaký DM. Ukládání xp tam bylo, ale nevim, jestli přežilo to velký pročišťování.
Vzdyť říkám, DM ve hře, spaste svoje duše.....

Re: Pady serveru

Posted: 15:08 08. Jun 2009
by nomis_b
Kurna. ted sem to asi zhodil ja :cry:

Re: Pady serveru

Posted: 20:47 08. Jun 2009
by Tretas
Dnes je nějaký padací den :-( Už aby byl ten nový server.

Re: Pady serveru

Posted: 20:49 08. Jun 2009
by monstera
Tretas wrote:Dnes je nějaký padací den :-( Už aby byl ten nový server.
KDO TO ZASE SHODIL ?
ještě že nejedu na žádnej sraz, musel bych ho tam srazit !

Re: Pady serveru

Posted: 20:55 08. Jun 2009
by Tretas
Hele pokud to někdo shodil, tak určitě za to nemůže... Krata tlačítko "shoď server" má už zabavené :-D A pokud jsi o něco přišel, tak DM snad vrátí.

Re: Pady serveru

Posted: 08:50 09. Jun 2009
by monstera
Tretas wrote:Hele pokud to někdo shodil, tak určitě za to nemůže... Krata tlačítko "shoď server" má už zabavené :-D A pokud jsi o něco přišel, tak DM snad vrátí.
Jo, o nervy a o dvě hodiny nudnýho klikání, který jsem musel absolvovat znova

Re: Pady serveru

Posted: 21:16 29. Jun 2009
by kucik
Pardon. Moje chyba.

Re: Pady serveru

Posted: 20:24 05. Jul 2009
by monstera
5.7.20,22 PÁD - to to padá i na novém serveru ? Nebo to někdo zase shodil ? Mám v zlatnickým stolku maulet z meteorické oceli s již dvěma kameny a přidával jsem třetí, podkud o to příjdu, tak horor ( cena hotového je milion ).

Re: Pady serveru

Posted: 20:52 05. Jul 2009
by Cairon
monstera wrote: Mám v zlatnickým stolku maulet z meteorické oceli s již dvěma kameny a přidával jsem třetí, podkud o to příjdu, tak horor ( cena hotového je milion ).
Vyřešeno

Re: Pady serveru

Posted: 09:33 06. Jul 2009
by monstera
Cairon wrote:
monstera wrote: Mám v zlatnickým stolku maulet z meteorické oceli s již dvěma kameny a přidával jsem třetí, podkud o to příjdu, tak horor ( cena hotového je milion ).
Vyřešeno
Převeliké díky DM Caironovi za navrácené suroviny. Díky také za přistavení kyblíku na tekoucí nervy, když bylo jisté, že tři hodiny real herního času musím opakovat.....

Re: Pady serveru

Posted: 16:18 09. Jul 2009
by Jachym
Dne 7.7.2009 ve asi 7:44 spadl server - měl jsem v koze dlouhý Jílmový luk s titanovým zdobením.
Dnes pred 12 hodinou asi v 11:40 spadl server opět. Akorate jsem končil výrobu luku ze železného dubu s titanovým zdobením. Pro orientaci mohu vypsat náklady.
Na ten jílmový luk jsem napřed kašlal ale ten železnej dub už je přece jenom drahej a vzácnej a to už naštve hodně. :cry:

Re: Pady serveru

Posted: 21:26 15. Jul 2009
by Tretas
Padlo 15.6.2009 21:23