Page 23 of 33

Re: Váš portret

Posted: 23:36 05. Feb 2012
by Amber
Lord_Berserk wrote:A me drowaci neunesou ??? :twisted:
Třeba jo, jejich vkus je podivný :D a já nemám zdaleka tak famózní výstřih!

Re: Váš portret

Posted: 08:47 06. Feb 2012
by Pajule
Když nebdeš tak těžkej jako manďa, tak tě unese cvelfvě ;D

Re: Váš portret

Posted: 13:19 06. Feb 2012
by Radim
Bers zabil :mrgreen:
Tebe berem vždycky :twisted:

Re: Váš portret

Posted: 13:44 06. Feb 2012
by Braenn
A tak já přidám taky jednu svoji z loňských Úvalů:

Image

(směsku období co mám na sobě omluví, že je to dřevárna:)

Re: Váš portret

Posted: 13:52 06. Feb 2012
by Prasokralik
Aneb slepý kušník v našich řadách, utíkejte.

Re: Váš portret

Posted: 17:42 06. Feb 2012
by de Aers
Ale jak se soustředěně olizuje :P

Re: Váš portret

Posted: 18:00 06. Feb 2012
by Prasokralik
Tak jak známo, jazyk udělá vždycky nejvíc práce, bez ohledu na činnost.

Re: Váš portret

Posted: 16:42 07. Feb 2012
by Molly23
Ou yeah! Bards FTW! jen ještě schází něco na dolní části těla...

Re: Váš portret

Posted: 19:14 07. Feb 2012
by Braenn
Molly23 wrote:Ou yeah! Bards FTW! jen ještě schází něco na dolní části těla...
Paráda! Za ty prachy:) Jen ti asi došiju dva tři knoflíčky místo toho véčka ve výstřihu, to je v patnáctce už trochu out. Na té fotce z prodeje to tak nevyznělo, ale vypadá to jako naprosto stejná šedá, kterou jsem teď šila, takže látka bude. Fakt hezký!

Re: Váš portret

Posted: 08:23 15. Feb 2012
by Pajule
.

Re: Váš portret

Posted: 16:15 15. Feb 2012
by Miell
Tak abych pořád jen nezlobila Mollyšáka, když tu sama nemám foto... tady sem :wink:
Snímek 1358.jpg

Re: Váš portret

Posted: 16:18 15. Feb 2012
by Pajule
a co Sáša?:( jinak hezká fotka mamino :)

Re: Váš portret

Posted: 16:32 15. Feb 2012
by Miell
Díky! :biggrin: Tak ještě Sáša:
Snímek 033.jpg

Re: Váš portret

Posted: 10:10 22. Feb 2012
by jachyra
keď ples, tak ples :mrgreen:
ala Kora s dobrou náladou a v slávnostných šatách (ktoré ona nosí temer furt)
SAM_0317.jpg

Re: Váš portret

Posted: 10:22 22. Feb 2012
by Amber
jachyra wrote:keď ples, tak ples :mrgreen:
ala Kora s dobrou náladou a v slávnostných šatách (ktoré ona nosí temer furt)
Bryndáčky připravit... pozór... teď! :D
Moc hezká fotka :wink: