Page 23 of 143

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 18:14 07. Mar 2010
by Žorž
Trošku z jiného soudku - písničky od strýčka Disneyho. :mrgreen: Ale tahle jako málokterá má sílu.

http://www.youtube.com/watch?v=aXqhxoeV3wY

A pak samozřejmě doporučuju trávit odpoledne oddalováním práce tím, že porovnáváte verze v různých jazycích...už mě z toho bolí hlava.

PS. Tony Jay, majitel Frollova hlasu, geniálně namluvil hromadu darebáků...mezi nimi i Poručíka z Falloutu, jestli si vzpomínáte.

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 21:26 07. Mar 2010
by Sobik
Další melodath: Sonic Syndicate - Denied

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 23:09 07. Mar 2010
by Czech_Luthor
Dobrej vkus.

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 15:40 09. Mar 2010
by kucik
A kdyz nam vysvitlo slunicko, co takhle trochu ceskyho zoopunku? :)

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 13:29 14. Mar 2010
by Lenulasek
Kdo tu poslouchá hip hop tak at si pustí tohle :) a kdo řekne že to je sra... tak si nemůže říkat hoper, z tohohle totiž ta hudba vznikla ;).v

http://www.youtube.com/watch?v=qjFs9CPGhts

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 13:48 14. Mar 2010
by maku
Trochu OT, ne? Název topicu zní "Jakou hudbu posloucháte" :mrgreen:

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 14:01 14. Mar 2010
by Lenulasek
žádné OT :) já zbožnuju 80. léta ;) Vám tu pošlu celý playlist všemožných songů různých žánrů z osmdesátejch let a to budete koukat hehe

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 14:28 14. Mar 2010
by Lord_Berserk
Lenulasek wrote:žádné OT :) já zbožnuju 80. léta ;) Vám tu pošlu celý playlist všemožných songů různých žánrů z osmdesátejch let a to budete koukat hehe
80' sou nejvic 8)

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 14:55 14. Mar 2010
by Sobik
Ústeckej metal: Los Desperados. :)

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 16:24 14. Mar 2010
by Lord_Berserk

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 22:06 14. Mar 2010
by Krata
maku wrote:Trochu OT, ne? Název topicu zní "Jakou hudbu posloucháte" :mrgreen:
hele hele, nerozčiluj mě.. ne že bych to poslouchal ale vyrůstal sem na tom.. a když si odmyslíš špatný texty a lidi, který se soukaj do tepláků jejichž rozkrok tahaj po zemi, tak je to dobrej žánr :)

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 22:17 14. Mar 2010
by Radim
Lenulasek wrote:Kdo tu poslouchá hip hop tak at si pustí tohle :) a kdo řekne že to je sra... tak si nemůže říkat hoper, z tohohle totiž ta hudba vznikla ;).v

http://www.youtube.com/watch?v=qjFs9CPGhts
Trošku old school i na mě,teda ne že bych byl stařešina jako Photter :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ale jestli to je tak jak říkáš tak díky jim že to začali

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 03:17 15. Mar 2010
by sandoftime
Supuritto
Fugainaiya

verze těchto dvou skladeb na piano, OST k Honey&Clover

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 21:20 15. Mar 2010
by sandoftime
http://www.youtube.com/watch?v=NBtMCWvd2Jg

tak jsem po dlouhé době zas protočil half life :)

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 09:56 16. Mar 2010
by Sobik
A trochu optimistické hudby pro dnešek: Jesus is my friend. :D :D