Page 23 of 143
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 18:14 07. Mar 2010
by Žorž
Trošku z jiného soudku - písničky od strýčka Disneyho.

Ale tahle jako málokterá má sílu.
http://www.youtube.com/watch?v=aXqhxoeV3wY
A pak samozřejmě doporučuju trávit odpoledne oddalováním práce tím, že porovnáváte verze v různých jazycích...už mě z toho bolí hlava.
PS. Tony Jay, majitel Frollova hlasu, geniálně namluvil hromadu darebáků...mezi nimi i Poručíka z Falloutu, jestli si vzpomínáte.
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 21:26 07. Mar 2010
by Sobik
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 23:09 07. Mar 2010
by Czech_Luthor
Dobrej vkus.
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 15:40 09. Mar 2010
by kucik
A kdyz nam vysvitlo slunicko, co takhle trochu ceskyho
zoopunku?

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 13:29 14. Mar 2010
by Lenulasek
Kdo tu poslouchá hip hop tak at si pustí tohle

a kdo řekne že to je sra... tak si nemůže říkat hoper, z tohohle totiž ta hudba vznikla

.v
http://www.youtube.com/watch?v=qjFs9CPGhts
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 13:48 14. Mar 2010
by maku
Trochu OT, ne? Název topicu zní "Jakou
hudbu posloucháte"

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 14:01 14. Mar 2010
by Lenulasek
žádné OT

já zbožnuju 80. léta

Vám tu pošlu celý playlist všemožných songů různých žánrů z osmdesátejch let a to budete koukat hehe
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 14:28 14. Mar 2010
by Lord_Berserk
Lenulasek wrote:žádné OT

já zbožnuju 80. léta

Vám tu pošlu celý playlist všemožných songů různých žánrů z osmdesátejch let a to budete koukat hehe
80' sou nejvic

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 14:55 14. Mar 2010
by Sobik
Ústeckej metal:
Los Desperados.

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 16:24 14. Mar 2010
by Lord_Berserk
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 22:06 14. Mar 2010
by Krata
maku wrote:Trochu OT, ne? Název topicu zní "Jakou
hudbu posloucháte"

hele hele, nerozčiluj mě.. ne že bych to poslouchal ale vyrůstal sem na tom.. a když si odmyslíš špatný texty a lidi, který se soukaj do tepláků jejichž rozkrok tahaj po zemi, tak je to dobrej žánr

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 22:17 14. Mar 2010
by Radim
Trošku old school i na mě,teda ne že bych byl stařešina jako Photter

ale jestli to je tak jak říkáš tak díky jim že to začali
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 03:17 15. Mar 2010
by sandoftime
Supuritto
Fugainaiya
verze těchto dvou skladeb na piano, OST k Honey&Clover
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 21:20 15. Mar 2010
by sandoftime
http://www.youtube.com/watch?v=NBtMCWvd2Jg
tak jsem po dlouhé době zas protočil half life

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 09:56 16. Mar 2010
by Sobik
A trochu optimistické hudby pro dnešek:
Jesus is my friend.
